STAL-MET Sp. zo.o.

Chełmno

Opinie o STAL-MET Sp. zo.o.

anonim 2013-07-07 20:12:50
to czemu tutaj ciągle wisi ten temat? :) A czy ludzie, którzy tworzyli tą firmę postanowili zrobić coś nowego?
ktoś 2013-07-17 13:14:09
Przykre ale prawdziwe. Stal-Met nie otrzymał sporej kasy od firm budujących autostrady. Szkoda ludzi którzy tam pracowali.
ktoś 2013-08-21 12:25:19
To nic dziwnego. Przecież domena i serwer może być wykupiona na rok lub dłużej. Więc strona może wisieć długo.
krystek 2013-08-21 16:03:38
Byłem brygadziatą na prasach. Jak dla mnie było dobrze. Jak w każdym zakładzie pracować było trzeba. Ludzie (pracownicy) byli jednością.
Były pracownik 2013-08-27 11:43:34
A czy ktoś się orientuje czy firma będzie jeszcze coś produkować czy jest już wyprzedawana na części (maszyny itd)? Często firmy po upadłości znajdują nowego właściciela i po jakimś czasie znowu produkują. Jestem ciekaw czy ktoś coś wie na ten temat.
krystek 2013-08-27 11:52:37
A na jakim dziale pracowałeś "Były pracowniku"?
Pokrzywdzony 2014-08-05 18:38:41
Były szef i jego synalek wciąż tam pracują, ludzi oszukali i nic nie robią by spłacić długi.
adi 2015-01-30 22:07:50
strasznie szkoda, że kolejne miejsce pracy znika z mapy Chełmna... ;/ w Polsce i tak już przecież mamy zdecydowanie za duże bezrobocie... nie rozumiem trochę tego, dlaczego nikt nie inwestuje w pomoc takim firmom zbliżającym się do upadku, przecież często nie wiele potzeba żeby uratować... powodzenia pracownikom stal-met w szukaniu nowej pracy, nie łamcie się!
janek 2015-03-31 22:13:33
No kolejna firma się zmywa, teraz padło na stal - met z chełmna co zdziwiło mnie jeszcze bardziej, bo przecież trudnili się obróbką metali i konstrukcjami stalowymi a taki rynek wydawał mi się dość pewny. Niestety najwidoczniej się myliłem. No coż, szkoda oczywiście pracowników bo szukanie nowej pracy nie jest przyjemne, ale ja życzę im powodzenia żeby im się udało
miki 2016-05-18 09:45:03
posidaja dużo oferte wyrobuw i peoduktow budowlanych , dobre ceny maja teraz.
Zostaw swoją opinię o STAL-MET Sp. zo.o. - Chełmno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STAL-MET Sp. zo.o.