Opinie o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. w Chełmno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. w Chełmno

Obóz pracy cyrk na kółkach nie polecam tego zakładu a ten cały planista pozamieniał się z hujem na lby

Obserwator

Medos historia pewnego rekrutera. Chciałbym się podzielić doświadczeniami kilku osób, które zostały zaproszone na rozmowy rekrutacyjne przez panią (usunięte przez administratora)….. 1) Technolog – rozmowa chaotyczna, bez konkretów osoba techniczna prowadząca rozmowę wywierała presję na rozmówcy chcąc za wszelką cenę pokazać swą wyższość we wszystkich kwestiach ostatecznie osoba nie podjęła pracy 2) Kierownik jednego z wydziałów produkcyjnych – po pierwsze osoby rekrutujące spóźniły się na rozmowę, po drugie rozmowa bardziej przypominała wywiad na temat systemów ERP [Firma zatrudniająca ok. 600 osób pracuje bez systemu ERP] stosowanych w firmie rekrutowanego i sposobu ich wdrażania niż rozmowę o pracę i ocenę możliwości kandydata do objęcia stanowiska – finalnie stanowisko nie zostało stworzone 3) Pracownik biurowy – rekrutacja stwarzała wrażenie bardzo profesjonalnej i merytorycznej, problem pojawił się po podpisaniu umowy bo okazało się iż jest to umowa na zastępstwo o czym nie było mowy na etapie rekrutacji – ogłoszenie wraca jak bumerang średnio co 3-4 msc na wszystkich portalach od kilkunastu miesięcy pod różnym opisem stanowiska. Przytoczyłem tu tylko kilka znanych mi przykładów osób, które uczestniczyły w rekrutacjach a obecnie pracują w dużych firmach i podsumowują przeprowadzone rozmowy tylko śmiechem. Przywołałem ww. rekrutacje aby osoby chcące uczestniczyć w rekrutacji wzięły dużą poprawkę na informację przekazywane przez panią (usunięte przez administratora)…. jej zachowanie jest zdecydowanie nie etyczne i pan (usunięte przez administratora)powinien się mu mocno przyjrzeć bo tworzy negatywny wizerunek firmy w środowisku i może przysporzyć problem w pozyskaniu wartościowych pracowników. Ktoś posiadający szerszą wiedzę na temat firmy dwa razy się zastanowi zanim wyśle CV. Najgorsze jest to iż moja opinia na temat biura nie odbiega od wcześniej pojawiających się wpisów na portalu

Monia
@Aneta

A jakieś uzasadnienie takiej decyzji, bo chyba nie łapię kontekstu? Co za różnica kto by pracował? chyba, że jednak brakuje jakichś kompetencji? Rekrutacja firmę nie kosztuje?

Edzia Nowy wpis

Witam. Galwanizer ma oznaczone w ofercie płatne nadgodziny. ale w jakim zakresie one się zdarzają? jak widać to praca na jedna zmianę i po prostu zastanawiam się czy są one dobrowolne i jak ewentualnie częste

Engineer Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Na jakie benefity pozapłacowe mogą liczyć Państwa pracownicy, bo w ofercie nie ma ich zbyt wiele wymienionych, a rozważam złożenie do Państwa cv. Multisport? Kursy językowe? Czy są jakieś pakiety szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników? Prywatna opieka medyczna?

Jak zarobi teraz sam brygadzista? Mam na myśli konkretniej te ofertę ze strony firmowej dla lakiernika proszkowego. Ciekaw jestem stawek. Tu też jeszcze niedawno ktoś pisał, że nadgodziny miały być sporadyczne a zdarzały się dosłownie dzień w dzień. czy na każdym dziale tak bywa?

Mohita Nowy wpis

Jak pisał kolega wyżej sama rekrutacja powinna dać do myślenia. O ile sama rozmowa wyglądała dość profesjonalnie tak sam proces okołorekrutacyjny już nie. Pani prowadząca go zapomina imion potencjalnych pracowników, o tym że jest to umowa zastępstwo nie było słowa na rozmowie. Sam kontakt wygląda mało profesjonalnie, próby bycia luźnym są słabą wizytówką firmy. Brak socjalu w tak dużej firmie, brak wczasów pod gruszą. Brak prywatnej opieki medycznej, multisporta. To dodatki ale motywujące pracowników. To że ludzie tam pracują nie oznacza że mają dobre zdanie na temat firmy, a to powinno być przykre dla pracodawcy. Jest bonus roczny ale z doświadczenia wiem , że zabiorą Ci go za co im się podoba tak naprawdę. Warunki są serio kiepskie w porównaniu z innymi dużymi fabrykami. Niestety to Chelmno i ludzie będą tam pracować, życzę im tylko by walczyli o swoje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aneta

Cześć! Widzę dużo negatywynych opinii o pracy w Medosie. Czy ktoś miał może styczność z zespołem w Skarżyska-Kamienna? Może się ktoś wypowiedzieć jeżeli chodzi o atmosferę w firmie, w biurze? :)

G
@Aneta

Tak miałem styczność, jestem byłym pracownikiem. Taka sama bajka ja w Chełmnie. Traktowanie pracownika przedmiotowo, same oczekiwania i nic w zamian. Tragedia, obroty milionowe, a pracownik i tak usłyszy ze sezon był niezadowalający.

@G

A o szczegóły względem danego sezonu może jakoś dopytać? Czemu jest niezadowalający? Czy są sporządzane tabelki / wykresy? Jakbyście chcieli to otrzymalibyście do nich wgląd?

Kropka

Widziałem opinie o Skarżysku. Czy dalej jest tak ze dziewczyny z biura jeżdżą sobie na wyjazdy integracyjne, a ty tyrasz na magazynie jak (usunięte przez administratora) Przecież to one całymi dniami piją kawę i śmieją się w niebogłosy, a ty tniesz na jakiejś śmiesznej pile i przerzucasz żelastwo cały dzień. One maja po prostu cięższa prace i bardziej im się to należy.

Misis
@Kropka

W biurze w Skarżysku panuje pewna hierarchia. Jak nie siedzisz blisko koryta to sory, ale odpadasz. I wcale to nie jest tak, że pijecie kawę i się śmiejecie. To robimy tak tamte stare wyjadacze, a prawda jest taka, że jak się jest młodszym pracownikiem to zwalają wszystko na Ciebie. O fałszywości tam już nie wspomnę bo to przechodzi ludzkie pojęcie. Co 3 miesiące zatrudniają na wielce stanowisko specjalista ds marketingu i handlu a po 3 miesiącach mówią Ci albo nara albo sam rezygnujesz bo kto będzie za najniższą słuchał obelg klienta, wielce fakturzystek co siedzą na końcu i komentują wszystko z miną jakby im się żyć nie chciało i pracować. Szczerze to nie polecam, wszystko jest po znajomości robione. Jak nie znasz ludzi, którzy tam pracują to nawet nie ma startu. :)

Rysiek

Ja tez za Chełmnem patrzyłem ale widzę te opinie dotycząca Skarżyska. Jak to jest, że jedynie kierownik oddziału jest tam do nich potrzebny? tylko taka ofertę widzę a reszta już do nas jest. tam mniejsza rotacja po prostu wychodzi? lepiej maja?

@Rysiek

Wcale nie jest lepiej, zwykły (usunięte przez administratora) W Skarżysku działa to tak ze nie przyjmują ludzi w zimę bo nie ma sezonu, przyjęcia zaczynaja się na sezon wiec nie ma co się dziwić ze ludzie się zwalniają ja nadejdzie 2 zmiana i siedzi od 14 do późnych godzin nocnych i nie ma płacone tych nocnych godzin. A ludzi tez nie przyjmują bo od 50 osób musiał by być social.

Maczo

Widzę same opinie o Chełmnie, więc postanowiłem wypowiedzieć się o oddziale w Skarżysku. Na rozmowie o prace usłyszałem o sporadycznych nadgodzinach, jak się okazało nadgodziny są dzień w dzień od czerwca do października( wtedy jest sezon), zdarza się ze w pracy jesteś od 14:00 do 6:00 ( nadgodziny nocne nie są płacone). Po całym sezonie tyrania jak w (usunięte przez administratora) usłyszysz jeszcze ze nie są zadowoleni z twojej pracy. Podsumowując jak jesteś chory umysłowo to praca idealna dla ciebie.

Maczo

Widzę same opinie o Chełmnie, chętnie wypowiem się o Skarżysku-Kamiennej. Na rozmowie o prace mówili o nadgodzinach ZE SĄ SPORADYCZNE. Po paru miesiącach pracy okazało się ze SPORADYCZNIE ICH NIE MA. Dzień w dzień od czerwca do października (sezon) tyrasz jak w (usunięte przez administratora). Nadgodziny nocne to śmiech na sali( 25zł za godzinę, nie ma stawek nocnych). Po całym sezonie chorowanie usłyszysz ze nie sa zadowolenie z twojej pracy. Jeżeli jesteś chory umysłowo to praca idealna dla ciebie. Pozdrawiam

Szczerze odradzam współpracy z tą firmą strata czasu i nerwów! Istna (usunięte przez administratora) O fałszywości pracowników tam nie wspomnę

@pracownik

Cześć, tak podpytam tylko czy chodzi Ci może o jakieś konkretne działy? W którym pracowałeś i co się stało, że masz taką opinię wyrobioną? Mnie zależy na w miarę w porządku atmosferze chociaż jednak bardziej na kasę patrzę. pod tym względem jak to miejsce pracy oceniasz?

Obserwator

Aga
@Obserwator

Nie zgadzam się z powyższą opinią, ponieważ uważam, że Pani Magda bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki w pracy. Rekrutuje osoby z należytą starannością, które posiadają odpowiednie doświadczenie potrzebne na dane stanowisko. Wiadomo że osoby które nie zostały zatrudnione będą miały pretensje nie do siebie, tylko do osób prowadzących rekrutację.

@Obserwator

Jeśli chodzi o rekrutację na stanowisko pracownika biurowego, to za każdym razem jest sytuacja, że dostaje się umowę na zastępstwo? I na jak długo się ją podpisuje? Czy po jej zakończeniu jest szansa na normalną umowę? Wiadomo coś na ten temat? Staram się tu jakieś pozytywy wyciągnąć, bo planuję złożyć CV...

Aneta

Tak szczerze to po 3 miesiącach po okresie próbnym zazwyczaj mówią Ci nara i znowu szukają kogoś innego na to miejsce. Toksyczna atmosfera :)

Monia

Prawoń

Polecam pracę w tej firmie. Jeśli jesteś przetrącony życiowo, mało inteligentny, nie masz talentów i zainteresowań poza pracą, to jest to idealny zakład pracy dla Ciebie. Musi Ci tylko smakować tanie puszkowe piwo, czyli obowiązkowa pozycja na integracjach, czyli głównej motywacji w ogłoszeniu o pracę. Fajnie gdybyś lubił terenową masakrę i smocze łodzie. Ogólnie w samej pracy nie musisz być efektywny. Wystarczy, że będziesz efektowny, robił szum wokół siebie. Nie obawiaj się, umieć nic nie musisz, nic też tam się nie nauczysz. Zrobisz tam wielką karierę :)

Jaca5
@Prawoń

Największą karierę robią w tej firmie osoby,które zarzucając swym złotym lokiem trąbią jak bardzo są zapracowane uprzemie przy okazji donosząc kto jak bardzo nic nie robi. Żałosne......ale jak widać skuteczne. Brawo!!!!

Hedonista1973

Czy na parapetach nadal pracuje Marta? Nie ukrywam że wspomnienia z nią sprawiły że częściej myślę o aplikowaniu z powrotem do naszej firmy. Pozdrawiam obie zmiany.

Nie mogę zgodzić się z opinią o pani Magdzie. Przeprowadzała ze mną rozmowę i byłem mile zaskoczony profesjonalizmem i miłą atmosferą. Zawsze można na nią liczyć, jeśli chodzi o sprawy pracowników. Osoba na odpowiednim miejscu o dobrym sercu, co w tej firmie rzadko się zdarza. Znam opinie kolegów i koleżanek i nie słyszałem złego słowa.

Czy w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. są szkolenia zewnętrzne?

Tola

Jedna Pani podkreśliła, ze w komentarzach pojawiały się negatywy, dotyczą one także działo handlowego? Zauważyłam na stronie w zakładce z zespołem, że jest on typowo męski natomiast sprzedaż jest kobieca. Nie było jednak ofert do tego pierwszego działu. Kiedy były prowadzone ostatnie nabory i jakie są wymagania dla doradców techniczno-handlowych w tym roku?

Rysiu

Planujesz aplikować? Zatrzymaj się i poświęć chwilę, aby zapoznać się z opiniami. Większość z nich doskonale obrazuje środowisko do którego chcesz dołączyć. Firma w planie swego rozwoju pracownika nie uwzględnia w żadnym aspekcie. Fundusz socjalny nie istnieje. Jedyne na co możesz liczyć to premia świąteczna-uwaga jest rewaloryzowana-oraz pączek z okazji tłustego czwartku. I to na tyle jeśli chodzi o wszystkich pracowników. Przez chwilę objęci byliśmy prywatnym ubezpieczeniem, które umożliwiało skorzystanie z szerokiego wachlarza usług medycznych, ale to już historia. Na szczęście nadal są pączki. Dla wybranych pracowników jest dopłata do dojazdów. Korzysta z niej grupa osób wybrana według nikomu nieznanego klucza. Może jesteś zainteresowany szkoleniami? Oczywiście, że są. Co roku, wyłącznie dla pracowników biurowych, odbywa się tzw. wyjazd szkoleniowy. Szkolenia są intensywne. Nawet bardzo. Może kursy językowe? Oczywiście. Dostępne tylko dla wybranych. Zakres obowiązków? Absolutnie niczym nieograniczony. Pracując dla firmy Medos musisz znać się na wszystkim i i być otwarty na obowiązku zupełnie niezwiązane z twoim stanowiskiem pracy. Szacunek do pracownika? Podobno kiedyś był. Powodzenia

@Rysiu

w tej wypowiedzi chodziło o to, że te kursy językowe mogą być dla nielicznych ze względu na specyfikę pracy na danym stanowisku? co z tymi intensywnymi szkoleniami? ciekawa jestem szczegółów w kontekście umiejętności co do pełnienia większości funkcji w firmie w późniejszym czasie. po jakim czasie dochodzi do jakiegoś awansu, gdy uda się zobaczyć że dana osoba każdy temat ogarnia jak trzeba?

Szczerze, z pozycji pracownika administracyjnego,odradzam aplikowanie do tej firmy. Pracownicy traktowani są przedmiotowo. Zatrudniani na 2-3 tygodnie i wyrzucani. To nie żart! Każdy kto ma ambicje i pomysł na wprowadzenie zmian jest tępiony przez kadrę koleszków tzw.pracowników zaufanych którzy są tam od zawsze. Kadra menadżerska,która nigdy nigdzie i nikim nie zarządzała. Aplikuj jeśli szukasz ekstremalnych przygód i nie masz rodziny na utrzymaniu. Ja stąd spadam. Powodzenia

Normalny
@Piotr

Zgadzam się, Okres próbny i wypad, a jak wiesz więcej niż przełożony to tym bardziej kłody pod nogi... Karma wraca i uczciwość w końcu przejrzy na oczy

@Normalny

Można wiecie więcej niż przełożony? tzn., o jaki konkretnie zakres Ci chodzi, jakiś branżowy czy ogólnie to co dzieje się w firmie? co jeszcze kandydat powinien w zasadzie wiedzieć przed złożeniem cv?

Istny cyrk jeden drugiego (usunięte przez administratora) za byle co !!! Same zakazy i kary nie polecam szczerze tej firmy. Kadra kierownicza pozostawia wiele do życzenia zwłaszcza jeden dyrektorek minol się z powołaniem

Jolanta

kary? jeśli już to za jakie konkretnie działania? wynika to jakkolwiek z postanowień umowy? jakieś konkretnie restrykcje są w niej zawarte, o których warto wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. - Chełmno

• Jak się pracuje w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.
4.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Magazynowa 3
    86-200 Chełmno

Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.