Opinie o work factory GmbH w Leverkusen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie work factory GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w work factory GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o work factory GmbH w Leverkusen

Tez jako hydraulik. Z tego co mówią przez tel i po przeczytaniu umowy dobre warunki mają. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Oczywiście na żadnym forum się nie możesz dowiedzieć jak to tam wyglada u nich w praktyce bo ludziom ciężko napisać kilka słow. No ale czego można oczekiwać tylko narzekać potrafią nic więcej taki to już nasz naród

Ja też mam wyznaczoną date na 29.02.16 Wiesz już gdzie jedziesz czy jeszcze nie?

R....

Mam date przyjazdu na 29.02.2016 jedzie ktos jeszcze może? małopolska

elektryk

Witajcie,musze bardzo pochwalic Pania z Leverkusen. Pani Aleksandra jest bardzo pomocno, nie owija w bawelne i mowi sama prawde. Jak ktos chce pracodawce ktory nie sciemnia POLECAM !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w work factory GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy MALARZ (m/k) zapewnione zakwaterowanie
Leverkusen
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech
Leverkusen
Caringhands24 Sp. z o.o.
kolorado

Nie drukują prawdy tylko pochlebstwa

Chodzi o work factory czy workshop? to duza roznica. Work factory nie zadala zadnych pieniedzy. Dobra rada. Zadna firma nie zada pieniedzy za tlumaczenie dokumentow i cokolwiek z gory.Jezeli tak, to jacys oszusci. Najlepiej nic nie podpisywac.

żona

Czy ktos pracuje teraz z workshop w Niemczech?Mezowi przysłali dzis umowę-w PL chca za tlumaczenie kilka tysięcy- jestesmy w sytuacji podbramkowej.Ostatnia kase mam dac na noclegi ....a nie starczy nawet na caly miesiąc.....Bezpiecznie jest podpisac z nimu umowe?Maja sporo zlych opinii.Naprawdecnie wiem co robic...Pomóżcie.Jesli ktos tam teraz pracuje -albo wrocil niedawno-odezwijcie sie.

@żona

moja rada nie podpisuj. A tłumaczyć dokumenty mają za darmo.

santos

Czy ktos ma propozycje do niemiec do firmy mageba?? Czy moze juz ktos tam pracuje?

Romuś 54

piszesz bzdury przeliczając euro na złotówki

nie polecam

gościu

Jeżeli nie masz żadnych lepszych ofert to idź do nich

SP1

JESTEM WŁAŚNIE PO PODPISANIU UMOWY , TROCHĘ SIĘ ZNIECHĘCIŁEM BO MUSZĘ SAM OPŁACIĆ HOTEL A DIET NIE DOSTAJE SIĘ NA RĘKĘ TYLKO PODOBNO BĘDZIE RAZEM Z WYNAGRODZENIEM JAK TAM ŻYĆ ?

bobi

ja mam w poniedziałek być z tej firmy w pracy a dokładnie jako spawacz w allershausen,pracował tam ktoś? proszę o pilną odpowiedz

SPAW

HEJ LUDZIE JAK TAM PRACA W TEJ FIRMIE, WARTO TAM POJECHAĆ I ZADAĆ SIĘ Z TĄ FIRMĄ , ILE MOŻNA ZAROBIĆ NA MIESIĄC ODP

Oferty Pracy

Hydraulik work factory GmbH 2015-05-15 Żródło: Gowork.pl Całe Niemcy ( ) Work factory GmbH jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim. Zatrudniamy ponad 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec. Do naszych dużych projektów budowlanych w Bawarii  poszukujemy kandydatów na stanowisko: Hydraulik Obowiazki: Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej Renowacja starych insta

przemal

wiekie nieporozumienie,nie polecam 100%

Jarek 46

Panie hevi. Pogadamy sobie jak tobie bedzie sie umowa kończyć. Zobaczysz wtedy kasę jak świnia niebo....... ZAPOMNIJ !!!! A takiej ciemnoty wciskanej to ja nie lubie.......... Jak ci diety zamiast 40 euro za dzień roboczy tylko 10 euro dają taj jak nam i to ci pasuje to twoja sprawa. U mnie kolesie czekają 2 miesiące na kasę i wyrównanie. Wiec daruj sobie !!!!!!!! Nikt tu zbędnie nie narzeka ale ostrzega innych bo nie jesteś tu sam. Jesteś zadowolony twoja sprawa, ale ludzie czekają tutaj na kasę taka prawda. Twój komentarz jest po prostu tutaj zbędny i nie denerwuj mnie.

@Jarek 46

Gościu piszesz bzdury , opinię swoją może napisać każdy . bo to nie jest strona tylko dla niezadowolonych . Ja też tam pracowałem i nie miałem problemów a szczególnie z kasą , jak pracujesz tak masz.

@Jarek 46

Każdy ma prawo do własnej opinii bez względu czy jest ona negatywna czy pozytywna , po Twojej myśli czy nie . Po to są te opinie.

działalność

witam ponawiam pytania o działalność, bo to dla mnie bardzo istotna sprawa. Założenie działalności nie byłby za bardzo trudne dla mnie ale powiem szczerze, że jeśli toj est zbędne to chciałbym tego uniknąć. Potrzebuje i tych informacji pilnie, bo zaraz nas swieta najda i bedzie po robocie. a kasy nie bedzie

czajen

trochę nieprawdopodobnie brzmi Twoja historia @hanskloss na temat tego w jaki sposób potraktował Was work factory. Wygląda na to , że ktoś Wam zrobił po prostu głupi żart , a nie że kontaktowaliście się z tak poważną firmą jaką jest Work Factory. Nie słyszałem wśró znajomych którzy mieli z nimi styczność ,aby taka sytuacja miała miejsce

seba

poszukuje kontaktu z obecnymi pracownikami. (usunięte przez administratora)

marek

wiktor racja dzieki. a napisz czy dalej jest tak ze nie warto jechać do wschodnich Niemiec bo jest tam kiepsko? pilne

Zostaw merytoryczną opinię o work factory GmbH - Leverkusen

• Jak się pracuje w work factory GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy work factory GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w work factory GmbH?

work factory GmbH