Opinie o work factory GmbH w Leverkusen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie work factory GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w work factory GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o work factory GmbH w Leverkusen

True

Firma? Hahaha. W tym świecie już na prawdę wszystko jest możliwe. Jesteś zwykłym człowiekiem, chcesz znaleźć normalną pracę ale czy to jest możliwe ? Na pewno nie jeśli wybierzesz właśnie tą firmę. Totalna żenada nie przeżyłam nigdy tak przerażającego przeżycia. Jeśli chcesz zostać potraktowany jak czubek, ta firma jest idealna dla ciebie. Jeśli jednak posiadasz mózg, to lepiej sobie odpuścić tą zajebistą "pracę". Wolisz stracić niż zarobić ? Wybierz tą firmę.

Oszukany

Organizacja tej firmy zostawia wiele do życzenia. Nawet hotelu czy transportu nie potrafili zorganizować, co do wynagrodzenia i stawki też zwykłe oszustwo. Stanowczo nie polecam.

....

Krótko i na temat, (usunięte przez administratora)

...
@....

Nie polecam słowo za Z jest tu cenzurowane

Niezadowolony pracownik

Jeżeli ktoś chce podjąć pracę w Work Factory ODRADZAM. Dołożycie do interesu. Obcinaja diety nawet o 30 euro zaznaczam "o". Kwatery płatne od 20 do 25 euro za dobę a diety dostaniecie np 12 euro a gdzie tu reszta utrzymania. DRAMAT!!!! Chciałbym uprzedzić osoby które mnie skrytykuja że żadnej pracy się nie boję i wiem w jakim celu tam pojechałem ale jak się dostaje rozliczenie to to co Ci zostaje zarobisz w Polsce. SZCZERZE ODRADZAM!!!!! Poszukuje osób lub osoby która założyła sprawę sądową tej firmie bo noszę się z takim zamiarem. Proszę o kontakt!!!!

Kolorado
@Niezadowolony pracownik

Ja potwierdzam to co piszesz , też u nich pracowałem i robią dokładnie tak jak opisujesz .Oszukują na czym tylko mogą a pozytywne opinie piszą pracownicy biurowi .

Łukasz
@Niezadowolony pracownik

Jak ludzie założą sprawę tej firmie to ja się na to pisze. Też mnie oszukali opis masz wyżej. Dziś jeszcze bd dzwonił mój znajomy co zna niemiecki do tej firmy w której robiłem żeby wysłali pismo iż byłem w tej pracy i że wysłali im za to wynagrodzenie dla mnie które oni sobie (usunięte przez administratora) pewnie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w work factory GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy MALARZ (m/k) zapewnione zakwaterowanie
Leverkusen
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech
Leverkusen
Caringhands24 Sp. z o.o.
niezadowolony123

Miałem jechać na pomocnika w budowlance jak się okazało wszystko co z tą panią ustalalem było nie prawda. Hotel musiałem sobie ogarnąć sam stawka była o 2 euro niższa i diety w ogóle nie bylo. Sporo straciłem na współpracy z nimi za to oni zyskali sporo na zwykłym zlodziejstwie. Nie polecam tej firmy

GITARA64

Mnie jako ślusarz - spawacz , monter konstrukcji stalowych przysłali umowę na (usunięte przez administratora) euro za godzinę brutto - śmiechy sobie robią???

Odolański

Słyszałem, że Work Factory to spoko agencja. Zastanawiam się czy osoby , które tak narzekają są oby na pewno dobrymi fachowcami? A może tylko udają takich a firmy zachodnie zaraz to wychwycą i jest kłopot. Później jest przerzucanie problemu na agencję!

Kolorado
@Odolański

Zapytaj raczej czy Ci którzy piszą pochlebne opinie nie są pracownikami biurowymi (usunięte przez administratora)firm?

Łukasz
@Odolański

To wy jesteście (usunięte przez administratora)i mogę to udowodnić i zrobię to

Karl660143121

Powiem wam,że ja też miałem taką sytuację,pojechałem do Bremen na własny koszt,a póżniej z biura nikt ze mną nie chciał rozmawiać.

Amator

Słyszałem sporo dobrego o agencji i mam zamiar wyjechać z nimi do Niemiec. Trochę martwią mnie niektóre opinie ale myślę, że mając trochę informacji będę wiedział na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy.

Kola

Fajna agencja, mają normalne oferty tylko jak ktoś jedzie za granicę na wycieczkę to niestety nie zarobi a wyda kasę! Szkoda tylko, że nie pamięta się co tam robiono? Tracą na takich osobach inni do których zagraniczni pracodawcy podchodzą bardzo nieufnie

grzesiek34rh
@Kola

czytaj uważnie co kto pisze łosiu zamiast obrażać ja nie jeżdze na zbieranie ogórków jak prawdopodobnie ty i ten komentarz zachowaj dla kogoś ze swojej rodziny co najwyżej.

grzesiek34rh

małe sprostowanie (usunięte przez administratora)euro za miesiąc pensjonat wcześniej napisałem tydzień na tydzień (usunięte przez administratora) w każdym razie jedna wielka porażka zdecydowanie odradzam

Kowal

Czy ktoś z was może napisać coś poważnego czy tylko pyskówki jak u polityków. MNIE INTERESUJE PRACA? Czyli czy stacjonarnie noclegi zawsze w tym samym miejscu ? czy raczej praca objazdowa? raz tu raz tam? Czy praca w grupach? czy solo? Czy do praca jada ludzie z doświadczeniem czy rożni.?,pomocnicy do przyuczenia jesli ktoś moze to czeka na odpowiedz. Dziękuje

Dominika

@Nick Myślę, że wszystkie informacje otrzymasz pisząc e-maila na adres firmy: koeln(@)work-factory.

Śruba

Czy oferty pracy w Niemczech są w WORK-u aktualne? Jakie mają stawki dla hydraulika? Czy dojazd oni organizują czy każdy na własną rękę? jakie mieszkania dają pracownikom , słyszałem że dobre? A na jak długo podpisuje się umowę, to jest dla mnie ważne?

Olej

Witam. Jakieś aktualne opinie o firmie ? Dostałem papiery do wypełnienia. Wyjazd "podobno" 23.01.2017r Troche złych opini ale tez troche dobrych. Jest tu ktos ?

tom
@Olej

4 rok orze u nich i nie narzekam

@tom

Witam. Piszę do ciebie, ponieważ pracujesz już w Work - Factory GmbH - Leverkusen 4 lata. Mam pytanie: Czy oni mają oferty pracy przy montażu wentylacji, ponieważ taka praca mnie interesuje. Jak często zmienia się miejsca pracy? Interesuje mnie praca przynajmniej 3 miesjące w jednym miejscu. Czy mają takie prace, ponieważ nie będę jeździł co tydzień w inne miejsce. Jakie są stawki godzinowe?Jeżeli możesz to napisz coś na ten temat.

kalisiuk

Witam Panowie, czy ktoś mógłby podzielić się opinią o " Allgemeine-Industriemontagen GmbH" z Leverkusen? Dostałem ofertę na elektrka, proponują całkiem niezłe stawki ale jak to wygląda na miejscu? Ktoś może pracował także jako elektryk?

Arek

Jaka opinia na dzień dzisiejszy?

Buba

Jaka. Opinie masz o nich są w porządku?

tom

Ja pracuje juz 3 ci rok i nie mam z nimi problemu

Na hydraulika

Benek
@Marcin

A wiesz gdzie dokładnie jedziesz,czy czekasz na info?

Zostaw merytoryczną opinię o work factory GmbH - Leverkusen

• Jak się pracuje w work factory GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy work factory GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w work factory GmbH?

work factory GmbH