Opinie o MVB Bergischer Personalservice GmbH w Bergisch Gladbach

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MVB Bergischer Personalservice GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MVB Bergischer Personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MVB Bergischer Personalservice GmbH w Bergisch Gladbach

Znalazłam ich dawną ofertę w internecie na stanowisko pracownik produkcji żywności. W ofercie napisali, że jest też możliwość pracy na część etatu. Jest możliwość dostania umowy o pracę przy niepełnym wymiarze, czy wtedy jest oferowana tylko umowa zlecenie?

Xxx Nowy wpis

3500 euro to nawet nie będzie brutto i gdzie dieta 75 euro max 60 euro i 70 % diety idzie na mieszkanie w fatalnych warunkach i dojazdy

Xxx Nowy wpis

Jak przez tą agencje zarobisz 2000 euro na czysto to będzie bardzo dobrze bo mieszania drogie i daleko od pracy i fatalne warunki mieszkaniowe

Xxx

Nie polecam tej agencji a w szczególności Pań koordynatorek, które celowo wprowadzają w błąd, po czym udają, że nie rozumieją o co chodzi. Po niewygodnych rozmowach każda z tych Pań przechodzi na urlop lub zwolnienie lekarskie, a sprawa jest kierowana do szefa, który nic nie wie. W ofercie pracy napisane jest, że w razie pomocy lub pytań można się kontaktować 24/7, 7 dni w tygodniu a w rzeczywistości dodzwonić się można od godziny 8:00 do 16:00 w tygodniu, o weekendach można zapomnieć. Mieszkanie w najlepszym wypadku jest oddalone o 20 km w jedną stronę od miejsca pracy, nie ma przyzwoitego parkingu pod mieszkaniem. 70% diety idzie na mieszkanie i dojazd do pracy, bo zdarzały się mieszkania oddalone o 40 km w jedną stronę . W kwestii załatwiania dokumentów wygląda to tak, że jeśli się wszystkiego nie dopilnuje to z ewentualnym problemem zostaje się sam. Przykładowo: Panie koordynatorki źle wpisały moje dane osobowe (wcześniej zgłosiłem błąd) i wysłały papiery do urzędu, po czym przez 4 miesiące nieudolnie próbowały to naprawić a na koniec i tak zostałem z problemem sam i kazano mi samemu to załatwić i dzwonić do niemieckiego urzędu. Dodam jeszcze, że w ogłoszeniu oferty pracy napisane jest, że język niemiecki nie jest wymagany a po przyjeździe na miejsce okazuje się, że trzeba jednak język znać, aby dogadać się z właścicielem mieszkania.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MVB Bergischer Personalservice GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy MALARZ (m/k) zapewnione zakwaterowanie
Bergisch Gladbach
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter Klimatyzacji i Wentylacji: Atrakcyjne Warunki Zatrudnienia!
Bergisch Gladbach
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
Kornel

????

Lidia

Agencja posrednictwa widze ze nadal działa. Czy oferuje tylko prace z perfekt niemieckim, jak ktos go zna tak srednio to ma jakies szanse?

JarekTig

Przede wszystkim firma wiarygodna. Pracowałem krótko bo musiałem zjechać do polski. Wszystko w porządku nikt nie robił mi z tego tytułu problemów i pieniądze zapłacone. Obsługa miła i zaradna. O 22 drugiej znaleźli mi pokój zastępczy żebym nie spał w samochodzie bo właściciel hotelu zawalił ewidentnie trzymając telefon chyba głęboko w uroczysku (zdarza się). Mieszkania tam gdzie byłem z czterech: jedno słabe, dwa dobre ,a ostatnie super. Ogólnie agencja na plus i mogę śmiało ją polecić. Pozdrawiam również Pana Adriana, Panią Agnieszkę i Dominikę.

Piotr S.

Brak zastrzeżeń. Sprawdzona firma.

Żona

Osobiście chciałam podziękować panu Adrianowi za profesjonalną pomoc mimo że mój mąż już tam nie pracuje polecam bo to uczciwy pracodawca

Bergowa

Jakie stawki dla elektryków z kilkuletnim stażem za granicą i znajomością języka?

woj

pracuje tu jako szlifierz os sierpnia 2020, tylko w jednej firmie, ciezka praca ale stala i przelewy o czasie. mogliby wiecej placic :P

Boria
@woj

W jakiej części Niemiec pracujesz?

Małgorzata
@woj

A ile obecnie płacą w MVB i jaka podwyżka pensji by Ciebie satysfakcjonowała? Właśnie, co do podwyżek.. To czy one się zdarzają w firmie? Można sobie w jakiś sposób na nie zapracować? Jeśli tak, to jak i o ile rośnie wtedy nasze wynagrodzenie?

P.W.

Polecam, mimo calego lock downu zawsze maja zlecenia, dla swoich stalych praqocwnikow

Szukam Pracy
@P.W.

Dzień dobry można prosić o telefon do tej Firmy bo w Ogłoszeniu nie ma

@Szukam Pracy

zapraszam do kontaktu pod nr: 01707046311

Byly pracownik

pracowałem jako elektryk i nie byłem zbytnio zadowolony. Po dwóch tygodniach odszedłem bo na budowie, na której byłem nie dało się pracować. W firmie szukali czegoś dla mnie ale nic innego nie mieli więc sam sobie znalazłem coś innego. Z sama firma faktycznie nie było większego problemu, pieniądze mi wypłacili i nie robili problemów. Nie polecam ale i nie odradzam. Pewnie jakby na budowie było w miarę ok to bym tam dalej pracował.

Jan

normalna agencja, wyplata na czas, zaliczki tez. Kwatera byla na poczatku slaba, ale na szczescie szybko ogarneli nowa. Ogolnie do polecenia jesli komus warunki odpowiadaja.

Dominika
@Jan

A czy MVB zapewnia też transport do miejsca pracy? Napisz proszę więcej o tych warunkach, na co można liczyć ze strony pracodawcy? Zastanawiam się też, czy wymagana jest znajomość języków obcych.

@Dominika

Szanowna Pani Dominiko, 1. Firma MVB nie organizuje transportu do miejsca pracy. 2. Wymagania dotyczace znajomosci jezyka niemieckiego lub angielskiego sa zalezne od danej oferty. Znajdzie Pani u nas oferty gdzie niemiecki nie jest wymagany, jak i takie, w ktorych niemiecki jest niezbedny. 3. W celu uzyskania informacji dotyczacych warunkow zatrudnienia zapraszam do kontaktu pod nr: 01707046311 Pozdrawiamy, MVB Bergischer Personalservice GmbH

Byly pracownik

jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o MVB Bergischer Personalservice GmbH - Bergisch Gladbach

• Jak się pracuje w MVB Bergischer Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy MVB Bergischer Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MVB Bergischer Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MVB Bergischer Personalservice GmbH
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.

MVB Bergischer Personalservice GmbH