Opinie o Certus Niemcy w Bobingen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Certus Niemcy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Certus Niemcy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certus Niemcy w Bobingen

Zło

Biuro obiecywało złote góry nie polecam praca ciężka człowiek chodzi cały w siniakach zgłasza L4 wyrzucają cię z biura w pracy chodzą nad tobą jak z batem i tylko szybciej szybciej szybciej każą Ci dźwigać samemu paczki po 6m i ważą po 60/80 kg. Później strasznie pretensje o wszystko pracowałem nie polecam.

majka
@Zło

chyba jest pan niezadowolonym pracownikiem ?? wiecej szczegolow ??

loczus

jak najbardziej na taak !

Mariusz

Warunki się zmieniły jesteś i wiele lepiej praca na początek jak najbardziej na tak

Marzena

przyjechalam do Niemiec bez jezyka bez mieszkania zacynalam w certusie i o dziwo dalej tu jestem zlego slowa nie moge powiedziec

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Certus Niemcy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Krzysiek

Pracowalem 2 lata temu i polecam, nie bylo problemu

Alicja

pracuje , nie spotkalo mnie nic zlego moge polecic szczegolnie teraz w dobie kryzysu !

Magda

Witam , pracuje w Firmir cerus juz pare lat , nie moge na nic narzekac Panie w biurze sa mile i zawsze chetnie pomoga , wyplaty sa na czas i nie ma w nich zadnych przekretow jak twierdza tu niektorzy , warunki mieszakniowe jak na poczatek przygody w Niemczech tez nie sa zle . Z czystym sumieniem moge polecic .

Henry

Aktualnie w związku z korona wirusem z pewnością jest przerwa w pracy?

certus Personalservice
@Henry

Witm , tak praca jest jak najbardzeij aktualna potrzebujemy pracownikow od zaraz prosze o kontakt :)

Dragu

Ja tam osobiście pracowałem firma ok pieniądze też A co do załatwiania też nie było problemu

Hania
@Dragu

Dragu a powiesz mi cos wiecej o tej firmie jakie warunki mieszkaniowe i wgl jak z wyplata

@Dragu

Znakomicie! Teraz to już tym chętniej dowiem się czegoś więcej o warunkach, jakie proponują w Certus. Co z ubezpieczeniem? Firma je zapewnia, czy jednak samemu trzeba się o to zatroszczyć?

Olek

Jak tam naprawdę jesr bo każdy inaczej pisze jak z praco i mieszkanie bo chcialbym tam pojechac?

@Olek

Aż dziwne, że jeszcze nikt Ci nie odpowiedział. Znalazłam wiele przydatnych informacji na stronie internetowej Certus: https://certuspolska.pl/dla-kandydatow/ A byłbyś zainteresowany pracą tymczasową czy raczej stałą?

Alicja

Obiło mi się o uszy, że w Certus chcą, aby legalna praca w Niemczech była źródłem satysfakcji osobistej oraz finansowej, dlatego w ich bazie są jedynie wiarygodni pracodawcy. Osobom, które śledzą ich ogłoszenia, praca oferowana jest w trybie długoterminowym lub sezonowym: https://certuspolska.pl/ Może ktoś z Was mi powie, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny?

Alicja

@spawacz, jak długo trwała Twoja współpraca z certus niemcy? Co Cię skłoniło do kontaktu z tą firmą? Czy mogłeś liczyć na wsparcie swojego koordynatora i przekazywać mu wszystkie swoje zastrzeżenia w stosunku do zakwaterowania i warunków zatrudnienia? Proszę Cię o uzupełnienie Twojego wpisu o te informacje, będą interesujące dla osób, które poszukują pracy za granicą.

Glowny
@Alicja

To ja ci opowiem jak jest wyślą twoje dane do najdroższego ubezpieczenia w Niemczech aok jak przyjedziesz oczywiście musisz iść sama dać papiery żeby się zarejestrować a jak tego nie zrobisz będę dzwoniły i mówiły dlaczego to nie jest zrobione żeby z tobą pojechały zapomnij o tym mieszkania jak dla żuli wszystko (usunięte przez administratora) mam nadzieję że zamkną ta agencje w c..j wyzysk i jeszcze raz wyzysk nie pozdrawiam pan z biura

@Glowny

Mozesz sam wybrac firme w ktorej chcesz sie ubezpieczyc! Piszesz "wysla twoje papiery" a nastepnie piszesz ze sam musisz wszystko zrobic. Cos tu nie tak z toba!! Kolego! Gdzie bys chcial jezdzic z wlascicielkami? Pewno nie masz pojecia co piszesz. To nie Dom dziecka. Wez mame ze soba nastepnym razem.

Zniwiarz
@Alicja

2 lata nigdy nie mogłem na nie liczyć pracowałem jak umiałem ale nie da się tak żeby z miesiąca na miesiąc było coraz mniej pieniędzy bo za mieszkanie biorą więcej za ubezpieczenie i za wszystko warunki jak dla Zuli z pod sklepu od kąt tam pracowalem była taka rotacja że masakra co 2 miesiące kto inny że stałych pracowników haha nikogo nie było kto przyjechał Max 2 miesiące i narazie tyle go widzieli nie polecam

Jobineu
@Glowny

Ja mam agencje, mieszkam w Augsburg, jak pan ma interese, mój numer whatsapp +380662797083. Kiedyś pracowałam w Certuse, teraz mam swój firmę i brakuje pracowników

Mowieprawdewieczarazmnieusuna

Zdecydowanie nie polecam, uwaga ! Warunki zycia to grzyb, brak ogrzewania w listopadzie, pokoje bez zamykania z brydnymi tapczanami a cena za pokój dwuosobowy mocno zawyżona ! W dodatku usuwają złe opinie . Wszystko zostawia slad w necie, nie da sie ukryć tego co przeszli ludzie pracujacy tam i nikt im nie zabroni wyrażać swojej opini.

mj

Nie polecam pracowałem tam i nie polecam pokoje 5osobowe z jeedna kuchnia i jednym kiblem za pralke plcisz zyjesz jak cygan i jeszcze z kasy cie okradaja NIE POLECAM!!!!!!

@mj

Kto Cie okradl? Moze przepiles i nie pamietasz?! Co trzeci polak ma podobne Problemy!!! Piwko i tania woda was konczy!! Pozdrawiam!

Iwona

Iwona

piekarz

A o jakiej premii ty piszesz? Ja przez pół roku zadnej premii nie widziałem. Robie po 230 godzin miesięcznie i więcej jak 700 €/miesiąc nie odłożyłem. Przy ostrym dziadowaniu. A i wylecieć z tąd łatwo. Co raz się słyszy że ktoś poleciał bo nie dojechał na czas po świętach. Ocena dostateczny.

@piekarz

700 € na miesiac zaoszczedzic to nie zle co? 300 € mieszkanie, 400€ na wydatki. Piwko, wyskoki do Polski na Wochenende. To ok , czy nie??

Bezlitosny
@anonymous

@anonymous naucz się braku czytać ze przy ostrym dziadowaniu nie odłożył 700 euro i przy 230 godzinach czasem mam wrażenie że ta stronę odwiedzają same pół główki ???????? Boże widzisz i nic nie robisz w tej sprawie ✌️???? Iwona albo Beata domyślam się że ten Anonymous to wasz (usunięte przez administratora) ????????????✌️

Anonymous
@Bezlitosny

Bezlitosny poczytaj dokladnie co kolega pisze, cytuje #wiecej niz 700# alle to nie ma znaczenia. Proponuje przejsc z Bezlitosnego na.... jak sam napisales. Tu nie chodzi o to zeby sie obrarzac wzajemnie. Pozdrawiam.

Główny

Anonymous chcesz to cb wezmę w obroty nie wiesz z kim piszesz dzieciaku Neostrady takim jak ty zabieralem cukierki w szkole więc nie odzywaj się lepiej jak dla cb 700 euro to dobrze nie mam nic przeciwko żebyś tam pracował twoja wola a nie w tym rzecz, tutaj wiem co pisze ale czasem moje niezawodne t9 samo coś zamieni ja nie przeczytam i tak wyślę ✌️???? wiem że mogę zmienić firmę i to zrobiłem a więc dzieciakiem nazywaj swoich kolegów o ile ich masz tak więc zamknij 4 litery i milcz a co do agencji dalej twierdzę że (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam cie Anonymous ????????

Anonymous
@Główny

Ktos Cie pewno za raczke poprowadzil do innej firmy ????. I co tam jest lepiej...

Główny prowokator

Certus jebiesz po 14 godzin i co w zamian dostaniesz 1200 euro w tomie praca dla niewolników certus nierzetelna firma ściągająca dużo ludzi po to by ich (usunięte przez administratora) odedzwiesz się coś odrazy cię wyrzuca znowuż jak nie robisz na tomie zarobisz 700 euro nic dodać nic ująć firma wałek jeszcze jak widzisz te dwie damy Iwonę i Beatę to aż stanie ciśnie nie pozdrawiamy

@Główny prowokator

Zakompleksiony jestes stary co??

Twój metor
@anonymous

@anonymouse tak z twojego powodu andrzejku przybity łbie XD

xyz

UWAGA CERTUS firma nie zetelna, sprowadzaja ludzi do pracy ida dwa dni a potem odsylaja ich do domu z kwitkiem, zero kasy dostaj jedynioe brudne ciuchy na pamiatke, wstretna baba (usunięte przez administratora), bez wyrozumialosci, liczy sie tylko kasa i wykorzystuje ludzi!!!nie polecam tej firmy!!!!!

LEE
@xyz

Dziwie sie że ludzie jadą do takiej firmy,czy naprawde w niemczech w przemyśle miesnym nie ma dobrej firmy ?

@xyz

Nierobow i cwokow nikt nie potrzebuje!!! Pozdrawiam!!

Główny

Alicja to są założycielki firmy certusa więc chyba można o nich Pisac tak jak było więc wypraszam sobie pozdrowienia

Alicja

@Główny prowokator na forum mile widziane są opinie o pracodawcach, które są merytoryczne i prawdziwe, ale niezgodne z regulaminem jest wskazywanie na konkretnych pracowników firm. Jeżeli komentarz zawiera imiona osób zatrudnionych w firmie, jest zgłaszany do administratora i może być usunięty na mocy regulaminu. W przypadku wątpliwości zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Certus Niemcy - Bobingen

• Jak się pracuje w Certus Niemcy?

Zobacz opinie na temat firmy Certus Niemcy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certus Niemcy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Certus Niemcy