Opinie o Certus Niemcy w Bobingen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Certus Niemcy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Certus Niemcy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certus Niemcy w Bobingen

Pedro

Może trzeba było sprawdzić firmę przed wyjazdem anie teraz i marudzicie!!

Glowny
@Pedro

Jak by gwiazdy nie kłamały przez telefon to bym tu nie przyjechał po co sieją ferment jak mogły powiedzieć odrazy jak jest albo jesteś lizo dupem albo same to napisały albo jesteś jakąś parowa z Romy nie pozdrawiam

Igor

Pracować za granicą to już jest wyzwanie więc może nie wszyscy się do tego nadają?

Alicja

Kto z Was ostatnio współpracował z certus niemcy? Jakie macie doświadczenia?

Jagoda

Witam jak wygląda praca w Certus? ??Jak warunki mieszkaniowe? ?Czy biuro jest ok??czarna05@onet.eu dziekuje

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Certus Niemcy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Jagoda

mjo

Chyba teraz nie ma szansy, żeby znaleźć u nich zatrudnienie @weoak, ale wydaje mi się, że na spokojnie o takich rzeczach dowiadywać się u nich bezpośrednio w firmie. Wiadomo coś o benefitach socjalnych?

Arek

Jak obecnie wygląda praca w Certusie ? Jak warunki mieszkaniowe ilu osobowe są pokoje i czy lodówka jest w pokoju i czy każdym czy jak ? I ile płacą za dojazd własnym samochodem do pracy za 1km ?

Max
@Arek

Jeśli chcesz pracować to będziesz pracować, zależy do jakiego zakładu trafisz, jedni mają pracę lekką inni ciężką. Tam gdzie ja mieszkałem to pokoje były 2 trzyosobowe, 1 pokój dwuosobowy dla pary ( chłopak i dziewczyna), lodówek w pokoju nie ma są w kuchni, ogólnie mają też mieszkania gdzie są pokoje jednoosobowe, wszystko zależy od tego gdzie trafisz i gdzie będzie wolne miejsce, ale warunki mieszkaniowe są dobre, byłem u kolegów i koleżanek na większości mieszkań, a pracuje już w Certusie ponad 2 lata, ja sobie chwale chociaż prace mam ciężką. Płacą za dojazd własnym samochodem, ale licz się z tym że do zakładu pracy od miejsca zamieszkania będziesz miał 60 kilometrów, ja mam do swojego zakładu 75 kilometrów i każdego dnia mam 24 euro na paliwo. Jeśli będziesz miał pełne auto ludzi ( 4 osoby ) to będzie Ci płacić więcej ( może 27 albo 30 euro każdego dnia). Przykład miesiąc marzec 23 dni pracujące razy 24 euro każdego dnia to masz = 552,00 EUR za samo paliwo plus pensja. Ja zarabiam miesięcznie 1400, 1500, 1600, EUR na rękę po odciągnięciu wszystkiego tzn. składek na ubezpieczenie , chorobowe, składki emeryt - rentowe, podatek, na Entgeltabrechnung ( Abrechnung - rozliczenie, odcinek z wypłaty, wszystko masz wyszczególnione). Ja sobie Certusa chwale, ale pijaki, ćpuny na pewno długo miejsca nie zagrzeją, z takimi się nie patyczkują TZN. SI (usunięte przez administratora)

kroopo..

witam,czy znacie moze inne live firmy na bawarii nirzeli MS I CERTUS??prosze o info.pozdr i dziękuje z gory...Robson620@interia.pl

Domino

dajcie znać na temat firmy mam jechac do na mięso jak z zakwaterowaniem i płaca no ogólnie robota pomóżcie

luka 181

jak nie pasuje wam do dymaj do polski i rypaj za 8zl na godzine na czarno, no ku..... wy odrazu miliony chcecie, dla mnie certus ok.

miromir

Dodam jeszcze że zarobki zależą od tego w jakim zakładzie pracujesz, czy znasz niemiecki.

miromir

Noooo, teraz wam powiem bo już w tej firmie nie pracuje. To co napisałem to szczera prawda, miałem 1550 na rękę po odliczeniach, bywały miesiace ze miałem 1600 i 1700, najwięcej zarobiłem 1840, nie słuchajcie głąbów złośliwych palantów, kobieta jest ostra bo ma wiksze jajniki niż niektórzy faceci jaja, ale jak się ma 200 albo 300 pracowników to sami wiecie......, na głowe by nasrali!, p1100, wiem że słabo ale patrząc oczami tej kobiety to bym zrobił pewnie to samo. Mieszkania są różne , zależy gdzie sie trafi ale to jest loteria bo nie wiesz gdzie będzie wolne, pijakom nie polecam bo krótko tam zabawią, polecą na ryj w podskokach.

miromir

czytam i nie mogę uwieżyć, ja dostaję wypłatę zawsze 10go na formacie a4 wszystko dokładnie wyszczególnione co do joty, na poczatku zarabiałem około 1000 z groszami, potem 1300, teraz prawie zawsze mam ponad 1550, inni zarabiają więcej, pijaków dawno stąd przepędzili, warunki mieszkalne sa ok, chyba że ktoś sam syfu narobi to niech ma do siebie pretensje, znam takich co dwójkę maja z przodu, mowa o Certusie.A szefowa jak szefowa jak ktoś podskakuje albo często choruje to wiadomo co z takim, z pijakami też się nie patyczkują

dfhksjfhk
@miromir

chyba raczysz żartować ...haha

llll
@miromir

1550 chyba brutto tyle to zarabiaja ludzie na kontraktach w monachium ludzie nie wierzcie w to 1000 eu to maxx

?

Tak a nie inaczej - 2013-09-26 23:32:59 Szefem nie jest żaden Niemiec tylko Turek ! a z turkami to chyba wszyscy wiedzą jak z płacą !! nie polecam Firmy !! Polak polakowi to by nóż w plecy (usunięte przez administratora) Ojakiej firmie piszesz tutaj na forum, okreslij sie dokladnie!!

no co

Ubezpieczenie podobno dają po 55dniach pracy za które się płaci 150Euro chyba nie polecam Firmy .(usunięte przez administratora)

Tak a nie inaczej

Ciekawostka

Więc tak :) co do Firmy .. DNO Byłem tam 2 tygodnie i wygląda to tak .. cena za łóżko w pokoju 6 euro dowóz do pracy 1 euro warunki pokojowe jak i całego obiektu zamieszkania są luksusowe to mogę przyznać co do Pracy : Przyjezdza bus o godz 9:00 wchodzi się na fimry siedzi się do godziny 13-14:00 bywało i że po 7 godzin się siedziało do pracy wyjezdrzało się o godz 9 wracało się o 3-4 w nocy harem to to jest mało powiedziane .. Dzień w dzień to samo pół dnia nie ma roboty i tak w kółko 2-4 h snu i tak cały czas co do płac .. będą c tam 2tyg to dopiero po 10dniach podpisałem umowę na której się dowiedziałem że mam 4 euro na godzinę a nie 4.5 . co do wypłat .. (usunięte przez administratora) mnie na 100 euro policzyli sobie wszystko inaczej .. ksera umowy swojej nie dostałem bo nie dają (usunięte przez administratora) ! Shnela i Shnela nic innego tam nie nie ma. nie polecam firmy . Ps do wypłat .. Ludzie powinni dostać wypłaty 15stego dziś mamy 26 i jeszcze ich nie do stali . Polaków mają tam za nic Pozdrawiam

maluch

Jest spoko, jesli chcesz pracowac i nie jestes patetowanym leniem!! Branie zaliczki i urlopu po paru dniach pracy to troche przesada tak mi sie osobiscie wydaje!

Bartosz

Nie polecam tej firmy, dają używane buty robocze, kasa mała wymagania duże, zaliczek nie chcą dawać, urlopów też, jak już pojedziesz to dobrze patrz na rozliczenia bo orżnie cię na kasę w każdy możliwy sposób (usunięte przez administratora) paskudna baba na pewno nie polecam jest tyle innych live firm rzetelnych że szkoda czasu na Certusa

xyz

mam propozycję, aby tam pojechać do pracy. Czy możę coś się już zmieniło w tej firmie/ Czy nadal jest tak nieciekawie?

Zostaw merytoryczną opinię o Certus Niemcy - Bobingen

• Jak się pracuje w Certus Niemcy?

Zobacz opinie na temat firmy Certus Niemcy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certus Niemcy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Certus Niemcy