Opinie o Biomedic w Strzelce Opolskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biomedic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biomedic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biomedic w Strzelce Opolskie

Emeryt

Jestem emerytowanym lekarzem i to co ta firma opowiada na spotkaniach to bujda. Chłopcy nie znacie się na medycynie. Zwłaszcza ten cwaniaczek [usunięte przez administratora] . ich prezenter to człowiek, który by duszę zaprzedał, żeby sprzedać, a ani z niego sprzedawca, ani człowiek po medycynie a uważa, że zjadł wszystkie rozumy. Myślałem, że padnę ze śmie (usunięte przez administratora) ... W dodatku nieumiejętne używanie takich zabawek, może skończyć nawet kalectwem, a wtedy to juz sami sobie odpowiedzcie. Lepiej wykupić nawet prywatne masaże u profesjonalisty, lub załatwić rehabilitację. Na prawdę lepiej juz wydać tak duże pieniądze na roczny zapas ptasiego mleczka, lub prenumeratę Playboya, niż kupować te \\\\\\\"zdrowo-cudne wyroby\\\\\\\", i nie sugerować się powyższymi opiniami. Albo pracownicy są tak tępi, albo tak nieuczciwi opowiadając bajki, lecz muszą zachwalać te \\\\\\\"cudeńka\\\\\\\". Założę się w dodatku, że tam pracują sami katolicy, zagorzali wierzący, bo chyba ateiści tego by nie zrobili.

Kazik

A tam sie czepiacie. Na rynku istnieje wolnosc. Mam prawo kupic i dorzucic 300% marzy. Z czegos trza zyc! Ja tez w taki sposob ciulam wszystkich frajerow. W polsce ich nie brakuje, a jak nie ja ich wyciulam, to ktos inny! Dzieki temu chate postawilem, mam porzadna bryke, bo jaklbym mial pracowac etycznie, moralnie to gowno bym sie dorobil. W dodatku jakby co, to pracownicy odpowiedza, bo to oni sprzedaja - ja to (usunięte przez administratora) e.

polo1665

każda firma chce zarobić , więc niema co narzekać , każdy towar jest warty tyle co klient chce zapłacić

Kolejna firma kogucik nastawiona na naciągnie i [usunięte przez administratora] ! Liczą, że jeszcze istnieją [usunięte przez administratora] w Polsce! Zero etyki, zero profesjonalizmu! Kupiłam sprzęt i pościel za prawie 3 koła, a znajoma w tym samym dniu dostała o prawie połowę mniej! Dlaczego, bo marża na towarze jest ponad 400% i jest z czego odciągnąć! Dałam się nabrać, cóż w dodatku firma zgodnie z prawem ma obowiązek zwrócić mi kasę za oddany towar, ale się wykręca, bo przecież gdzie znajdą drugą frajerkę jak ja? Z głębi serca odradzam. Uważajcie na tych przekrętów.

Aplikowałeś do firmy Biomedic? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Elektryk/Automatyk
Strzelce Opolskie
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Hrappka.pl
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Biomedic - Strzelce Opolskie

Biomedic
2.2/5 Na podstawie 75 ocen.
  • ul. Jesionowa 15
    45-409 Strzelce Opolskie