Opinie o Biomedic w Strzelce Opolskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biomedic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biomedic o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biomedic w Strzelce Opolskie

eko Nowy wpis

i wlasnie poszukuja z tego co sie dowiedziałem i zorientowałem Konsultantów ds. obsługi klienta jako Doradzców rownież, wiec możecie smialo wysylac cwoje cv

jagoda Nowy wpis

Tak, o tej mówimy, a konkretnie o Biomedic które zajmuje się sprzedażą szybkich testów takich jak - testy narkotykowe, testy alkoholowe, testy ciążowe i owulacyjne a także testy do analiz moczu. Teraz większość rzeczy stara robić się z takich testów a nie z krwii więc mają pewnie popyt na swoje testy

darko Nowy wpis

czy może mi powiedzieć ktoś co wspólnego ma ze sobą Biomedic oraz TENS Premium ? widziałem , że na profilach Biomedica na różnych profilach ich nazwa została właśnie zmieniona na TENS i nie wiem czy to jest część jakiegoś koncernu czy też po protu ktoś strzelił sobie zwykłego babola. Z góry dzięki za info

pracz Nowy wpis
@darko

wiesz, póki co, ja nie zauważyłem nigdzie tego typu zmian. Chyba , że mówimy o różnych firmach. Mi wydaje się , że mamy do czynienia tutaj z Bimedic technologies polska czyli firmą której zadaniem jest sprzedaż testów na używki. Własnie apropo, nie wiecie jak u nich obecnie z obsadzeniem stanowisk ph?

pan

panie które zapraszają na spotkania są bezczelne chamskie i wulgarne,czy tam nie ma kierowniczki?czy jest może tak samo wulgarna jak jej pracownice,miałem strasznie wulgarne telefony z tej firmy.Chciałem rozmawiac z kierowniczką by złożyć skargę ,Pani powiedziała że to ona jest kierowniczką.Jak można tak ludziom chorym przez telefon ubliżać,kto tam pracuje,ja się pytam!!!

Aplikowałeś do firmy Biomedic? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Główna Księgowa
Strzelce Opolskie
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Strzelce Opolskie
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów – handlujących ładunkami
Profesjonalny kierowca
logo firmy Frezer
Asistnet Work Group
Malutka

Pracowałam w tej firmie 1,5 roku,(usunięte przez administratora) Z takim traktowaniem pracowników jeszcze w życiu się nie spotkałam.

Iwa
@Malutka

Mam do Ciebie pytanie.Czy ta firma była prowadzona przez Węgrów? Bp szukam firmy...a właściwie prezesów firmy Biomedical ,która swoją siedzibę miała do lipca 2013 r. w Katowicach (usunięte przez administratora) .Bardzo poważna sprawa.Proszę...odpiszcie mi :(

sebi

Porażka - ofertę pracy do tej firmy dostałem z PUP w Sosnowcu. Dramat że PUP nawet nie sprawdza gdzie ludzi wysyła.

rekrutacja@psgsa.pl

Poszukujemy Prezenterów do współpracy. Praca na terenie całej Polski. Aplikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja@psgsa.pl

sop

Mafia BIOOOO strzeżcie się bo goodfather [usunięte przez administratora] i jego synowie trzymają nasze miasto w ryzach... Jeżeli czegoś potrzebujesz udaj się do przyjaciela opowiedz o swoich problemach a jego któryś ze synów na pewno to rozwiąże, aaaa i nie waż się przeciwstawiać bo marny twój los głupcze... Pozdrawiam całą rodzinę i Ciebie Ojcze! Teraz miałeeem?! :)

Robert

Hey -Strzelce- dobrze kuchnia piszesz. Wielka rodzina. Jak organizacja przestępcza - i to się zgadza. Masakra , że takie firemki działaja na naszym rynku. W dodatku podobno pracujom tam karane osoby , co potwierdza wszysko. Nabur na pracowników robiom chyba w pierdlu, bo uczciwy do tej roboty nie pójdzie.

strzelce opolskie

Biomedic to jest jedna wielka rodzina, czyli pracownicy to krewni "PREZESA" i jego prawej ręki :)

Ronald

Od samego początku ściemnianie klienta.Radzę unikac firm,które zaczynają pierwszą rozmowę z klientem od matactwa.Szkoda slów...

Marta S.

Na odległość widać, że jak pojawiają się gdzieś dobre opinie, to są one dopisywane przez pracownika firmy! Wstydźcie się! Takie bajki opowiadać i weźcie się do uczciwej roboty.

Biedna Emerytka ze Śląska

Kiedyś wstawałam rano i czułam się jakby Jezus Maria chyba coś mnie przewiało,a wszystkie okna zamknięte.Dziś śpię zdrowo bez roztoczy bez porannych bóli głowy za to z lanoliną.Mało tego za zaoszczędzone pieniążki bo wiadomo że wełna to same oszczędności-woda,prąd proszek,poszewki wyjeżdżam z mężem co roku na urlop na Kajmany.

śpiący zdrowy

Kiedyś byłem na takiej prezentacji i wyroby są wspaniałe,zwłaszcza domowe systemy terapii,nawet jedna Przemiła Starsza Pani nie czekając na koniec pokazu wyrwała poduszke z ręki Panu Plelegentowi i zaczeła się do niej przytulać,a ludzie klaskali jej brawo i krzyczeli biel Pani tą wełnę,bo naprawdę warto.Precz z roztoczmi.

wełniarz

Wełna jest znana i lubiana i doceniana, a świat jest wełniany więc odczepcie się od Wełny raz na zawsze, a ty na rekrutacji co byłeś pewnie zagłupiś i za mało szprytny na taką robotę/ Inteligenci/ ^^

radek

ciekawe jest to, że non stop szukają pracowników. skoro taka fajna firma, to czemu taka rotacja? szuka się pracy, więc byłem. sama rozmowa kwalifikacyjna to już kpiny. jak słyszałem ich tzw. call center to myślałem że padnę śmiechem (chyba oni to tak sobie nazwali ccenter, bo słyszeli o tej nazwie, ale pojęcia o tym nie mają!). kolejni cwaniacy, co samą rozmowę z klientem zaczynają już od pominięcia prawdy! co do pensji, to obiecanki cacanki, a tak na prawdę wsz. uzależnione od sprzedaży, jeśli chcesz godnej pensji. odradzam takie firmy.

Marzena H.

\\\"Nowa plaga zalała Polskę!\\\" Tak się zaczyna artykuł Pani [usunięte przez administratora] z Inspekcji handlowej w Katowicach. [usunięte przez administratora] żerują na ludzkiej naiwności. Na prezentacjach prezentują sie jako zawodowcy oferujący wspaniałe rzeczy poprawiające zdrowie itd. W rzeczywistości to ludzie, mówiący o sobie \\\"handlowcy\\\", którzy wciskają buble! Proszę zgłaszajcie takie firmy do Inspekcji handlowej i na prokuraturę. Trzeba posprzątać ten rynek... Wniosek artykułu: Cena zawsze jest o kilka-kilkanaście razy wyższa niż winna być. Emerytom wcisnęli masujący fotel za 900% większą cenę niż kosztował w sklepie - jak pisze PIH. Coraz więcej tych spraw trafia do prokuratury! I dobrze.

Iwonka

Myslałam że padne co nie, jak zobaczyłam skecz kabaretu Ani mru mru o takich właśnie sprzedawcach, co to pościele, czy masażery sprzedają! No rewelka. trafili w sedno. Aż wstyd, że w polsce są tacy idioci, co dają się tak nabijać w butelkę!

Marcel

Powinni pozamykać takie firmy, co to żerują na naiwnych i na emerytach! Polacy niby ostrożni a jak debile łapią się na takie gówna!

MARCIN

Racja. MNIE MASOWAŁ KOLEGA, ALE ROBIL TO TAK NIEUMIEJĘTNIE, ŻE MUSIALEM SKORZYSTAĆ Z REHABILITACJI. TRZA SIE TROSZKĘ ZNAĆ NA TYM, A NAWET NIE TROSZKĘ! PO DRUGIE ILE NA RYNKU JEST FIRM TYPU BIOMEDIC, CO TO TE CUDEŃKA TEN MAXIWELL PROPONUJĄ W CENACH OD 599 ZŁ DO 3 000 ZŁ ZA TEN SAM BADZIEW! CIEKAWE CO NIE? TAKA RÓŻNICA NA TYM SAMYM TOWARZE!

Zostaw merytoryczną opinię o Biomedic - Strzelce Opolskie

Biomedic
2.2/5 Na podstawie 75 ocen.
  • ul. Jesionowa 15
    45-409 Strzelce Opolskie