Opinie o Bricomarché w Strzelce Opolskie Zielona 2

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bricomarché, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bricomarché o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Strzelce Opolskie Zielona 2

Borys Nowy wpis

Może mi ktoś podpowiedzieć czy firma prowadzi rekrutacje, jak to przebiega i jaką umowę proponują?

Ania Nowy wpis

Czy podwyższyli Wam w tym roku stawki pracownicze ?

Przemek Nowy wpis

@65+ Ale to jest akurat forum pracownicze więc uwagi dla firmy zostały zamieszczone w niewłaściwym miejscu.

Bessi Nowy wpis

Chciałam złożyć tam CV ale po tym co tutaj przeczytałam postanowiłam najpierw zrobić mały research. Strzelce Opolskie to małe miasto, w którym wszyscy się znają więc podzwoniłam do znajomych i popytałam. Dostałam kontakt do osoby, która pracuje tam od samego początku i wiele się dowiedziałam... Szef premie przydziela nie na podstawie tego jak kto pracuje, a na podstawie tego kto mu donosi. Pracownicy więc więcej czasu spędzają w jego gabinecie niż na sklepie (co tłumaczy dlaczego tam nigdy nie można znaleźć sprzedawcy) Co za tym idzie atmosfera jest nieciekawa bo każdy tylko patrzy jak drugą osobę "podkopać". oprócz tego ciągłe awantury z niezadowolonymi klientami, bo albo nie ma kto obsłużyć, albo jak już jest to nieprzeszkolony pracownik, który nie ma pojęcia o tym co sprzedaje. Osoby zajmujące się zwrotami i reklamacjami chyba czerpią satysfakcje z tego, że mogą klientowi odmówić, więc robią to przy każdej okazji. Cieszę się, że tam nie trafiłam, zwłaszcza, że krążą pogłoski o zamknięciu sklepu w najbliższym czasie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Łucja

@były pracownik, możesz nam bardziej przybliżyć temat, dlaczego uważasz, że firma Bricomarche w Strzelcach Opolskich wykorzystuję swoich pracowników? Twoja obecna opinia nie przedstawia zbyt dużo w tym aspekcie, proszę opisz nam bardziej ten temat, by opinia mogła posłużyć się innym.

były pracownik

Nie polecam ani zakupów, ani pracy tam. Szef to typowy cwaniaczek z przerostem formy nad treścią. Pracowników ma za wioskowych głupków, których można bezkarnie wykorzystywać i oszukiwać na każdym kroku, klienci natomiast przestają go interesować w momencie uiszczenia opłaty za zakupiony towar. Jak za czasów poprzedniego ustroju: "po odejściu od kasy reklamacje nie będą uwzględniane" (czytaj: "ja już swoje pieniążki mam, więc mam was gdzieś")

Mcj

Porazka. Radze uwazac co sie kupuje bo niestety to nie castorama gdzie nawet po 2 latach mozna cos zwrocic. Duzo rzeczy typu farba czy zarowki nawet jesli jest opakowanie w nienaruszonym stanie to nie można zwrocić ani wymienić na inny towar. Obsługa też nie była niewiadomo jaka miła. Nie dziwie sie jak pracuja faktycznie na takich warunkach jak napisal kolega 2 posty wyzej. Podsumowujac nie polecam tego sklepu i osobiście bede omijać.

klient
@Mcj

Mi przyjęli towar do zwrotu, nawet mili byli. Także chyba zależy na kogo trafi, chociaż jak się załatwia wszystko zgodnie z istniejącym tam prawem to powinno być dobrze.

Zadowolony pracownik

"Do tego jeszcze hamskie podejście Pana "szefa" który przy każdej okazji zaznacza swoją wyższość i insynuuje niski iloraz inteligencji pracownika." - bzdura totalna. No chyba ze bardzo mocno wykazywałeś się brakiem inteligencji i prawda zabolala.

Kupiec

Tragedia podejście personelu do klienta to jakaś porażka Byłem świadkiem jak klientce stłukł się słoik oczywiście nie z jej winy bo jak widziałem był źle zabezpieczony to zaraz zbiegła się ochrona i do klientki że musi zapłacić bo tu są takie zasady. Gdy klientka chciał rozmawiać z kierownikiem to usłyszała że go niema bo pracuje do szesnastej a był to piątek godzina koło dziewiętnastej . Według mnie to sklep sam swoimi poczynaniami odstrasza klientów.

Nick

Pracodawca marny, smieciówki i czarowanie premią. Nawet jak juz dostaniesz umowę o pracę to premi jak nie było tak nie ma. Ciągle nadgodziny oczywiście do wybrania, pracodawca nie da ci sie dorobić. Do tego jeszcze hamskie podejście Pana "szefa" który przy każdej okazji zaznacza swoją wyższość i insynuuje niski iloraz inteligencji pracownika. Zero wdrożeń, szkoleń i rozwoju. Myśl sobie co chcesz ale ja radzę omijać z daleka.

Dziś
@Nick

POTWIERDZAM :-(

nikt

Chciałbym się podzielić opinią o nowym otwartym sklepie w moim mieście. Moim zdaniem jest spoko. Ceny niskie, obsługa profesjonalna. Nie muszę jeździć po castoramach.

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché - Strzelce Opolskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bricomarché