Opinie o Althermedia w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Althermedia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Althermedia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Althermedia w Warszawa

Marek Karolak Nowy wpis

Bardzo sympatyczna praca, dużo wiedzy luźna atmosfera w pracy no ale szef wymagał. Prowizja najlepsza jaką zarobiłem w ciągu 3 ostatnich lat

@Marek Karolak

Nie mam dostępu obecnie do żadnej z ofert ale mimo to zastanawiam się do jakiego stanowiska w praktyce nawiązujesz. Napiszesz? sam chciałem się dowiedzieć jak rekruterzy tu w praktyce mają. Czy to o ich prowizjach mowa?

Janusz

Polecam pracę w tej firmie można się dużo nauczyć, wypłaty są na czas w sumie nigdzie nie wyniosłem takiej wiedzy co tu.

Jacek C Nowy wpis
@Janusz

Wspaniała współpraca, duże prowizje kawa herbata do wyboru do koloru nawet jak się dogada z szefem to można sobie w biurze ćwiczyć bo jest sprzęt, ponadto jak są okazje to wyjście w super miejsca, restauracje etc. Szczerze nie pracowałem w takim miejscu jak to ale są wymagania, które trzeba spełnić dużo kreatywnych osób no i można chodzić luźno ubranym do pracy

Cześć, w tej ofercie dla Event Project Managera piszą wprost, że oferowany jest dodatkowy system prowizyjny od „sukcesu”. Sam ten sukces jak teraz należy rozumieć? Zastanawiam się czy cele z czasem mocno wzrastają czy raczej zawsze są na spokojnie wyrabialne?

A od nowego roku jak idzie praca jako Event Project Manager? Znowu dodali ofertę jakoś parę dni temu a wiem, że ze dwa miesiące wstecz też było coś dostępne i to w tych samych widełkach (7 – 10 tys). chce się dowiedzieć czy cokolwiek się wobec tego zmienia względem warunków pracy w zestawieniu z poprzednimi opiniami?

Specjalista ds. Marketingu

Bardzo ambitny zadanie do rozwiązania na max godz. Dużo żartów luźna rozmowa !

Dużo pytań o marzenia cele realizacje we wcześniejszej pracy oraz o hobby

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Pikolo

Faktycznie Właściciel jest (usunięte przez administratora) i często zapomina, o kulturze osobistej. Na początku udaje "ciepłego misia", później zaczyna się zachowywać, jak niedojrzały (usunięte przez administratora), który lubi jak coś się dzieje. Dla niego nie ma znaczenia jakość, tylko ilość złożonych wniosków przetargowych (cyt. pracujesz za wolno/slajdy). Wychodzi z założenia, że któryś przejdzie. Ale z drugiej strony, można z nim rozmawiać i jak się ma argumenty, dociera do niego prawie wszystko. Tylko trzeba machnąć ręką, na zchowania rozkapryszonego i zepsutego (usunięte przez administratora). Ma też przywiązanie do narzędzi, które zupełnie nie pomagają w pracy, a są mu potrzebne do kontroli pracownika. Są i zalety. Nie pozwala na to, aby się hamować - wyciąga potencjał pracowników, o którym często nie mieli pojęcia. Nie wolno też go oszukiwać/udawać, bo prędzej czy później, kłamstewka wychodzą, a on jest wtedy bezlitosny. Pracuje się szybko i trzeba mieć w plecaku doświadczeń, ogromną wiedzę, nie tylko z dziedziny eventu, reklamy. Tam trzeba być humanistą pełną gębą. Zadania mogą przerosnąć wielu. Jednak, nie jest się pozostawianym samemu sobie. Co do płatności, nie mam żadnych zarzutów. Reasumując: 1. Krzysiek, to (usunięte przez administratora), kreujący się na psychologa, ale ma sporo przydatnego doświadczenia, które może pomóc w pracy. Słuchać, ale nie brać wszystkiego do siebie, bo praca stanie się koszmarem. 2. Zadania są dla osób dojrzałych, mądrych i z mocną psychiką. Można się nauczyć wielu rzeczy. Poznać obszary, o których się tylko słyszało. Ale można też się ostro sparzyć i mieć traume na dłuższy okres. 3. Płaci.

Ktoś

A czy jako rekruter ktoś pracował? Upewniam się, bo była opinia odnosząca się do tego stanowiska jakoś około początku roku. ja mam akurat doświadczenie w tym zakresie, czy warto w tym kontekście interesować się pracą w firmie? jaki jest aktualny dział HR i jak są liczone prowizje od kandydata? Są jakieś?

km

Najgorsza rozmowa rekrutacyjna, jaką w życiu odbyłam. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, rekruter nie prowadził rozmowy jak równy z równym, tylko odpytywał z życiorysu, a twoje odpowiedzi i tak potrafił sprowadzić do jednego zdania, które spłycało cały kontekst. Współczuję pracownikom tej firmy, a kandydatom radzę - jak najdalej od nich!

frog

nie polecam. zerowa organizacja pracy, niepłatne i wymuszane nagodziny

Karo

Nie polecam. Zła atmosfera. Szef furiat.

Czy firma Althermedia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Rre

Nie finansuje. Szef gral wariat furiat. Radzę omijać szerokim łukiem.

Karol
@Rre

Nie ma żadnych szkoleń. Szef ma problem z kontrolowaniem emeocji.

exemployee

Nie polecam(usunięte przez administratora) pracowałem tam, niezależnie od stanowiska robisz wszystko, (usunięte przez administratora) ma być zrobione, a jak przez to zawalisz inne rzeczy to twoja wina. robota ma być zrobiona, nie ważne że masz deadline na swój projekt, przychodzi ktoś, mówi idź zrób to czy to, musisz olać swoje i robić jego. nie polecam.

ORG
@exemployee

A ja polecam. Jest miło, sympatycznie, można sporo się nauczyć.

a ja byłem zadowolony.

@ORG

tak. :)

@Adam

To dziwne bo przedmówca wymienił sporo minusów. No ale to stara wypowiedź, może coś się jednak zmieniło :D Z czego konkretnie byłeś zadowolony? Z pensji, atmosfery?

Kar
@exemployee

Bo to prawda jest. Szef wariat

Mag

Firma jest OK, płacą na czas, profesjonalni, z doświadczeniem.

Kab

Polecam pracę w Althermedia. Piszę szczerze.

@Kab

Super, fajnie że tu wpadłeś i zostawiłeś swoją opinię. Może jednak napiszesz nieco więcej? :D Jak to z zarobkami tu wygląda? Jaka panuje atmosfera? Czekam na więcej info! :)

ja też polecam

Ig
@Seba

polecam

kaja

Polecam firmę, pracuje się dobrze, atmosfera bardzo pozytywna.

adam

tak

@adam

Fajnie że się zgadzasz, może dodasz coś od siebie też? Co uważasz za największy plus tego pracodawcy? Jak długo już tu pracujesz?

nowa
@Adrian

rozwój zawodowy i osobisty - to największa zaleta pracy w Althermedia dla nie

PRAWDZIWA Kaja
@kaja

o, widze ze pracodawca posilił się za użycie mojego imienia i zostawienie komentarza w moim imieniu :D Pozdrawiam serdecznie Pracodawcę bądź pracownika, który to napisał. JA PRAWDZIWA KAJA, nie polecam do końca pracy w tej firmie, prędzej czy później każdy będzie chciał odejść.

potwierdzam

fajna agencja, mili udzie

@nowa

polecam pracę w w Alhermedia

@nowa

Rozwój non limits :) zawodowy i osobisty

@kaja

tu jest dobrze, polecam wszystkim

Id
@kaja

tu jest przyjemnie i ciekawie

Id

A mnie udało się dostać :) Jest kreatywnie i rozwojowo.

Baja

Rozmowa niestandardowa, miła, ciekawa. Fajna firma. Może mi się uda.

Firma jest spoko. Fajna atmosfera. Dobre prowizje. Duży rozwój zawodowy i osobisty. Bardzo polecam.

Gabriela

Czyli macie jakieś szkolenia podnoszące kompetencje skoro rozwijac się tu można? :)

?

@podwykonawca czyli są problemy z płatnościami ?

Kaki
@?

Płatności zawsze na czas.

Kab
@?

Firma jest solidnym płatnikiem, nie ma problemów ze współpracą z podwykonawcami. Jest ceniona na rynku, ma kilkunastoletnią historię.

kira

płacą na czas, zawsze

Profeska :)

@Kab

nie ma problem z płatnościami

Co jaki czas w Althermedia można ubiegać się o podwyżkę?

ORG

Jak osiągniesz dobry wynik finansowy możesz liczyć na premie lub podwyżkę. Wszystko zależy od ciebie. Przynosisz formie kasę to firma dzieli się z tobą zyskiem. Preferowani są pracownicy, którzy potrafią wygenerować zyski.

duże prowizje :) tu są.

OLga

polecam pracę w Althermedia

@OLga

dobrze mówi,

Zostaw merytoryczną opinię o Althermedia - Warszawa

• Jak się pracuje w Althermedia?

Zobacz opinie na temat firmy Althermedia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Althermedia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Althermedia?

Kandydaci do pracy w Althermedia napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Althermedia
2.1/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Aleja Niepodległości 210 lok. 25
    00-608 Warszawa