Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Martin

Witam zrezygnowałem z pracy i zwolniłem się z firmy Goodmorning bez wcześniejszego wypowiedzenia dwa tygodnie przed .I związku z tym dostałem od koordynatora oświadczenie dotyczące rozwiązania stosunku pracy ODV i w tym oświadczeniu jest napisane jeszcze o mieszkaniu że związku z rezygnacją bez wcześniejszego uprzedzenia będę musiał zapłacić za dwa kolejne tygodnie i mam pytanie czy podpisywać to czy może lepiej nie ,ale obawiam się że zablokują mi wypłaty za te dwa kolejne tygodnie więc co robić ? Czy mają prawo dać karę za nie wcześniejsze uprzedzenie rezygnacji z pracy i mieszkania ?

ByłyPracownik

Szczerze odradzam jechania do Holandii przez tą agencję, jak przyjechaliśmy na miejsce do Hotelu to czekaliśmy na kantynie 12h zanim dali nam łaskawie jakiś pokój mimo iż prosiliśmy i pytaliśmy się kordynatorów kiedy dzadzą nam jakieś pokoje to odpowiedz była zawsze "zaraz albo za chile". Warunki mieszaniowe też słabe, grzyba i brud na ścianach i pajęczyny + wpółdzielone mieszkanie z Rumunami porażka totalna a i wypłaty też nie zabogate max szło zarobić 4000pln po przeliczeniu. Nie polecam tej agencji no chyba że ktoś lubi być wykorzystywany i mieszkać (usunięte przez administratora)

@ByłyPracownik

Jeśli chodzi o porządek to pracownicy sami sobie sprzątają, nie widziałam tam sprzątaczek więc. Obraza pan Rumunów pisząc coś takiego, a Polacy jak się zachowują? Wcale nie lepiej

Max

Z uwagą przeczytałem wiele opinii o Agencji pracy Goodmorning-Złotów i mam pytanie do piszących. Czy mogli byście pisać poprawną polszczyzną czy to wykracza poza wasze możliwości? Większość opinii jest po prostu mało zrozumiała.

Misiek
@Max

A więc Max pal wrotki polaczku za 5 zl. Nie zrozumiałeś to znaczy że mało inteligentny jesteś. Już sama Twoja wiadomość do osób wytwarzających swoje opinie mówi że inteligencji to Ci brakuje. (Cebulak)

Patryk W
@Max

Haha biuro naprawdę bardzo słabo się postarało podstawiając kurę o pseudonimie Max na forum. Jeżeli nie rozumiesz sensu i znaczenie polskich słów to cofnij się do podstawówki lub skonsultuj swoje wypowiedzi pod biurkiem że swoim Panem.

Tadeusz
@Max

Goodmoring to największe (usunięte przez administratora) Uwaga pensje 10.15 eu potem dowiesz się ze 8.50 euro. Za dojezdzanie do pracy potracaja ci z wyplaty.... Jak pojedziesz swoim autem placisz parking 1eu dziennie. Praca 10godz przez 7dni tygidniu. Praca to co mowi biuro a to co dostaniesz w holandi jest inne. Najgorsze....pensja wyplata PIERWSZA za 3 Tygodnie placa za 1 tydz za dwa tygodnie jak się zwolnisz oddaja niby 2 tygodnie ale jak zwrócisz do polskitak nie dadzą tych 2 tygodniowek.itd itd.......

@Tadeusz

Nie rozumiem zdziwienia, jak wyjeżdżałam po raz pierwszy dopytalam o wszystkie warunki i o to co mnie nie interesuje, jak ktoś nie pyta tylko jedzie to do kogo te pretensje. Mało godzin źle dużo godzin źle, takim osobom nikt nie dogodzi najlepiej siedzieć i nic nie robić a pieniądze niech same wpadają...

Co jaki okres czasu w GOODMORNING można ubiegać się o podwyżkę?

kokosan

raczej nigdy., trzeba sie modlić by wypłacili to co ci się należy

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Sprzedawca CCC Złotów
CCC S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Obserwator

Witajcie, stwierdziłem, że zostawię własną opinię. Po pierwsze jestem w szoku, że ten przekręt jeszcze legalnie trwa. Miałem okazję być w tej agencyjce kilka lat wstecz 2013 rok jakoś tak. Taaaaa wypłaty były rzędu 230 euro na rękę na tydzień. Więzienie w klasztorze, gdzie był jakiś koordynator kapo, z tego co tam się dowiedzieliśmy były wojskowy, miał socjopatyczne zapędy. Nie wiem czy jeszcze pracują tam bandziory tego pokroju, ale przestrzegam przed takimi agencjami. Może się coś zmieniło. Generalnie jak wracam do Holki, poznaję różnych ludzi, z różnym bagażem doświadczeń z agencjami, to nie słyszałem od nikogo nazwy goodmorning, więc byłem pewny, że ten twór został już usunięty. Nie pakujcie się w to. Pozdrowienia

NTT

Polecam wypłaty na czas jak dla mnie agencja dobra nie miałem problemu z kasą tak że pozytywnie będę chciał wrócić do państwa pozdrawiam

KolejnyOszukany
@NTT

W gąszczu prawdziwych, negatywnych opinii, firma stara się przedrzeć z jakimś wymyślonym pseudo pozytywnym komentarzem. Na szczęście ludzie nie są głupi i się na to nie łapią, a co mniej inteligentne lub zdesperowane jednostki pojadą i sami na własnej skórze się przekonają.

Pracuje Pan 21 lat i zatrudnił sie Pan przez Agencje pracy? To chyba pracownik z Pana średni

Tadeusz

Goodmorning Złotow to najgorsza agencja pracy. Juz 20 0sob skladaja pozew zbiorowy do Sądu o oszukiwanie praciwnikow. Wyplata pierwsza po 3 tygodniach tylko za tydzien. Skandaliczna firma OSTRZEGAMNIE ZJEDZCIE DO PRACY Z TEJ AGENCJI

piotr

bylem tam raz i nigdy wiecej. Pierwsza wyplate ktora mialem dostac za dni pracy wyplacili mi za 4 bo 2 dni gdzies im się zgubily,z kolei dużo osob borykalo się z problemami ze wypłacano im za mało godzin. (usunięte przez administratora) na kolkach w tej agencji. omijac to biuro z daleka

Koordynatorzy dobrzy dla tych co im w (usunięte przez administratora) wchodzą spoufalaja się z najgorszymi(usunięte przez administratora) kogo chcą to kryją za gram zioła a zarobki wstyd mówić. Przez tel on pięknie tam tragedia...

Patryk

Po 3 miesiącach pracy otrzymałem solaris na 0euro i to są moje pieniądze wakacyjne i urlopowe ? Ostatnia tygodniówkę też sobie nielegalnie przywłaszczyli wysyłając mi tylko olariss na 119e lecz przelewu nigdy nie zobaczyłem. (usunięte przez administratora)

kobieta z jajami

Ja też pracowałam przez to biuro. Tyle że w Polsce przy orchideach. Oni robią to co mówi pracodawca do którego wysyłają. Mnie nie lubiła jedna pani (blondynka Agnieszka). Robiła wszystko żebym nie pracowała no i udało się. Zwolnili mnie wymyślając bzdury. Wiem, że to przez nią bo nadal jak nie pracuję to mnie oczernia. Końcowe zdanie szefowej "pani sobie poradzi bo pani ma jaja". Czy nie takiego pracownika trzeba? Nie, nie radzę sobie bo jest pandemia i nie ma pracy. Ale ich to nie obchodzi. Pani z Goodmorning powiedziano że już nie pracuję i tyle. Więc jaka jej wina w tym i dlaczego miałabym pisać o nich źle?

Asia

Witam mam zamiar jechac do pracy przez ta agencje ale jak czytam te wasze komentarze to sie zastanawiam czy w ogole ryzykowac pozdrawiam

Samarytanin
@Asia

Jechanie przez te agencje to strzał w stope, a biorąc pod uwage dodatkowo obecną sytuację z korona wirusem to jechanie przez Good Morning to już nie tylko strzał w stope ale czysta głupota ! Jeśli chcesz mieszkać w obskórnych warunkach, jak jakiś szczur, z dala od cywilizacji, z pijanymi Polakami i złośliwymi Rumunami , w dodatku zarabiając mniej niż kasjerka Biedronki to proszę bardzo xD

Samarytanin
@Samarytanin

Aha i jeszcze jedno bym zapomniał, napomknąłem o korona wirusie i przypomniało mi się że chłopak leżał ze złamaną nogą z dwa tygodnie zanim łaskawie mu załatwili lekarza. Jak złapiesz wirusa tam to może byc po tobie bo firma wogóle o to nie dba, niby płacisz za ubezpieczenie ale ono istnieje tylko na papierze. Zero pomocy lekarskiej, nawet w nagłych przypadkach, co jest karygodne a także zero wypłat za czas w którym przebywasz na zwolnieniu lekarskim. Niestety firma tak działa. Żeby ściągnęli ci pomoc lekarską to musiałbyś chyba leżeć z odciętą ręką albo nogą w kałuży krwi. Logistyka i tak dalej również kuleje. Niekiedy dojazd do pracy jest bardziej męczący niż sama ta praca, a to dlatego że "hotele" robotnicze są umiejscowione niekiedy nawet 50 km od pracy. Na temat tego jak beznadziejna jest ta agencja można by napisać cały tom książki.

Ewela
@Asia

Nie radzę... Same wieśniaki na domkach tylko piją zaczepiają strach. Maksymalna wypłata miesięczna 2000zl po drugim miesiącu bo w pierwszym za wszystko odciągają mieszkanie w warunkach strasznych nikt nie kontroluje co tam się odbywa przebywa po 20 osób gdzie teraz przy koronie wirus nie dozwolone... Noi inne odciągnięcia nawet niewiadomo za co. Lepiej naprawdę iść klatki zamiatać w Polsce

Emi
@Asia

Odradzam jeżdżenie przez takie agencje pracy

Rafał

Ja pracowałem jeszcze za czasów ExoticGreen byłem zadowolony bardzo . A to było 10 lat temu . Żeby nie było Nie jestem z firmy pracowałem w hurtowni Adidasa fakt wróciłem po roku bo skończyła się kolekcja potem byłem na szklarni przy papryce . Mieszkałem w Dordrechcie warunki były spoko A to że ktoś sobie zapalił zielone czy się napił nie róbcie z nas cpunow I alkoholików.

Wiola

Nie idzie tam mieszkać szczególnie na domkach w oosterhout(usunięte przez administratora) Agresja i awantury zero odpoczynku nie polecam. Pieniądze też się nie zgadzają

kostarykanin

UWAGA UWAGA! Firma good morning sama pisze sobie pochlebne opinie, czego dowody mamy poniżej ! Nie dajcie się nabrać, łatwo rozpoznać te posty pisane przez redakcje. Przejrzyjcie opinie z całej strony prawdziwych pracowników którzy tam byli i dali się nabrać na te agencje. Ściemniają jak się da i szukają kolejnych naiwniaków, nie dajcie się oszukać tej agencji !

Pracuje w goodmorning od niedawna, jestem zadowolony, koszty zakwaterowania i ubezpieczenia chyba takie same jak wszędzie, zakwaterowanie ok. Godziny są wypłata też nie zła i na czas.

xyz

Jeden wielki żart. Po 1. koordynator Tomek nie robi NIC, kompletna dezorganizacja, nie wiem za co mu płacą. Po 2. Jeśli źle poczujecie się w pracy- nie liczcie na to, że ktoś po was przyjedzie lub pomoże. Totalny brak empatii ze strony koordynatorów. Po 3. do pracy idziesz rano, a kiedy skończysz jest jedną wielką niewiadomą. Mogłabym wypisywać więcej, ale nie skończyłabym do rana. NIE JEDŹCIE ZA POŚREDNICTWEM GOODMORNING.

To ja
@xyz

Podpisuję się obiema rękami Goodmorning to (usunięte przez administratora)

@xyz

A co ma goodmoring do twoich godzin pracy ? Jak to pracodowca za to odpowiada?

Pusia

ja pracowalam za posrednictwem tej firmy i bylo wszystko ok , mieszkanie spoko wyplaty tez

kurdupelleon
@Pusia

hahahaha a w tej bajce były smoki ?

@kurdupelleon

A co wyjechali Cię za smoki ja pracuje i nie narzekam

To ja
@Xxx

Chyba w biurze i ściągasz do pracy kolejnych naiwnych

@To ja

Haha pracuje normalnie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak podpisujesz przed przyjazdem

Okradzimy

Pamiętam Pracowałem kiedyś przez Goodmorning jako kierowca . Umyłem samochód patrzę a tu cały porysowany. Co się stało . Koło szklarni stał powiało j miał takie małe plamki z wapna których nie było widać wogole. Co zrobili. Według Goodmorning umyłem druciana strona gąbki i stracili z wyplaty(która zapłacili dopiero po dwóch tygodniach) €250. Good morning Ja jebe ale se nazwę wymyślili powinni dopisać - Goodmorning (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 13 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING