Opinie o Blondi Transport w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Blondi Transport. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Blondi Transport o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blondi Transport w Tczew

NAPRAWDE NIE POLECAM!!!POSZEDLEM DO PRACY A TAM SAME KLOPOTY. TO NIBY ZABRUDZILEM I TO TEZ JEST UBRUDZONE... PRZESTRZEGAM PRZED TA FIRMA!!! (usunięte przez administratora)

firma z Trans.eu

Dziwne , firma od 2003 roku na rynku, współpracuje z nimi od mniej wiecej 10 lat bez najmniejszych problemów . Nie wypłacalna? - ktos tu obsmarowywuje - i chyba faktycznie jakaś zawiść tu panuje . Z płatnościami nie ma najmniejszych problemów , a że pan Piotr konkretnie stawia zawsze sprawe to chyba nie przestępstwo ? Jak by to było jakieś przestępstwo to i pana Piotra juz by nie było na rynku - a cały czas jest i mało tego ma olbrzymie zaineteresowanie na giełdach, bardzo wiel ładunków sprzedaje co widac p o zaakceptowanych ofertach - wręcz ilośc potwierdza że ma się bardzo dobrze. Może by ktoś sie odkrył konkretnie ? jakieś dowody ? Bo takie gołe wypowiedzi to każdy tu na każdego może napisać.

Olga

@Vadim, byłeś klientem czy pracownikiem blondi transport? Proszę Cię o uściślenie tej kwestii, ponieważ na tym forum zdecydowanie powinny znajdować się wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie, ale jako pracodawcy. Ponadto forum funkcjonuje w oparciu o regulamin, który każdy użytkownik zobowiązuje się przestrzegać decydując się na opublikowanie swojej wypowiedzi. Dlatego wszelakie informacje zamieszczane w tym wątku nie mogą zawierać pomówień. Proszę Cię o respektowanie wszystkich zasad regulaminu. A ze wszystkimi jego zapisami możesz zapoznać się wchodząc w podany przeze mnie link: https://www.gowork.pl/regulamin

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Firma Blondi Transport poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Pracownik ochrony-Tczew
Tczew
Seris Konsalnet Holding S.A.
Pedro

Niestety byli pracownicy jak stracą pracę w dobrej firmie to zaczynają oczerniać ze zwykłej zawiści!!!

Odradzam

Porażka niewypłacalni nie uczciwi naciągaja na koszty. Właściciel zachowuje się jak zwykły burak. Nie polecam i odradzam.

wlasciciel

Panie" były pracowniku", "Andrzeju","darasie","kierowco bombowca" a dokladnie w jednej osobie panie Darku - to czego dopuszcza sie pan w tej chwili zaczyna mnie skłaniac do załozenia panu sprawy o naruszenie dóbr osobistych. To moje ostateczne ostrzeżenie przed wnioskiem o sciganie pana tym razem wg kodeksu karnego a nie cywilnego po czym zostaną udostepnione pana dane IP. Moich pracowników obecnych i przyszłych serdecznie pozdrawiam a nowych pracowników zapraszam do współpracy.Prosze nie zwracać uwagi na pana którego życie tak bardzo skrzywdziło że z nudów brudzi każdemu na portalu GO WORK także innym firmom transportowym z których został zwolniony tak jak z mojej.

Znowu szukają osoby do biura, nie dajcie się zwieźć, bo szefunio weźmie nawet osoby bez doświadczenia, zaraz po szkole - takich najłatwiej jest oszukać.

Odradzam komukolwiek współpracy z tą firmą !!! Absolutnie proszę nic im nie zlecać ani nie brać od nich ładunków, chyba, że chcecie Państwo nie spać po nocach lub spalić się przed innymi ze wstydu. Właściciel firmy bardzo niemiły, chamski i prymitywny kontakt. Przez 10 lat regularnego korzystania z usług różnych firm nigdy dotąd nie mieliśmy tak złego doświadczenia.

daras

Mam prośbę do jakiegoś kierowcy który pracowal w tej firmie żeby odezwał sie najpierw tu potem dam znać jak się ze mną skontaktować

Kierowcabombowca

SZEF tej NibyFirmy to zwykły Burak buc i oszust ...

Ostrzegam przed pracą biurową w tej firmie. Nie warto.

aaa

z tego co widzę to te pozytywne opinie to sam pan blondi pisze, auta nowe? 2,5 roku ? błagam litości !! SYF BRUD MALARIA to przy tej firmie transportowej szczęść boża. Płaci jakies 1600 zł wyrabiałem u niego na samym timo i transie po 60 k euro .... na stronie ma podaną flotę 100 samochodów ale to takie zabawkowe samochodziki jak w trasę wyjada 2 samochody z 3 to jest dobrze. Reszta dorabia na wałkach !! NIE POLECAM ANI PRACY,ANI BRANIA ŁADUNKÓW ani jakiejkolwiek współpracy !!! Gdyby nie szwagierka w US to by padło to szybciej nie troja

kierowca

Pracowałem u nich - nie jest tak jak opisują moi przedmówcy - pieniądze zawsze na czas , nie rozlicza tak jak gdzi eindziej to robia , j atam nie długo pracowałem ale byłem zadowolony - odszedłem bo nie pasowaly mi wyjazdy 3/1 ale wspomnienia raczej pozytywne- natomiast znałem kilku pracowników co tam pracowali i fakt mogli sie skarżyć ale niech sie zastanowią za co najpierw - jak jeden miał syf smród i ubustwo w rocznym samochodzie , drugi nie potrafił żarówki wymienic albo taki jeden co paliwo sciągnąl i szef go na goracym uczynku zlapał- tacy to wiadomo beda mieli najwiecej do powiedzenia.Ja osobiście polecam takim którym pasuje praca kierowcy w miedzynarodówce.

kierowca

Nie polecam tej firmy Blondi w Tczewie. Cham prostak, upokarza pracowników, wyzywa ich, czuje się ja by był pępkiem świata. Odciąga za każdy kilometr, kasy nie zarobisz u nich, premii nic zero, szacunku do pracownika brak, a sam wola o szacunek, świnia do potęgi, złotówa to jego ksywa!. Ostrzegam i nie polecam!!.

kierowca

jestes zdesperowany zglos sie do nich

pracownik spedycyjny

masakra nie polecam

MASAKRA W KAZDYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU NIE POLECAM

kierowca

A ja bardzo mile wspominam prace w tej firmie ,samochody same nowe i max 2,5 roczne , co prawde pracy maja w pip ale za to zarobki bardzo dobre-przynajmniej u nich sie nie stoi po 4 dni jak w innych firmach.Dostalem inna propozycje pracy dlatego odszedlem ale teraz bardzo zaluje bo obiecano mi w innej firmie zlote gory a dostaje teraz jalmuzne-chetnie bym tam wrocil ale niestety ciezko sie tam teraz dostac bo maja calY czas pelne oblozenie.

zgadzam sie z opinia powyzej.omijac szerokim lukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Blondi Transport - Tczew

• Jak się pracuje w Blondi Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Blondi Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Blondi Transport?

Blondi Transport