MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Hardkowoykoksu

jak wygląda praca na magazynie bo piszą prawie wszyscy o sklepie jako sprzedawca, magazynierów nie ma ?? ile godzin na tydzień jakie zarobki jaka umowa ?? :P proszę o info dzięki z góry

prezes od kota

Nie licz na to bo PIP pewnie już dawno przez nich opłacony :) Te instytucje działają taka samo jak istnieje Państwo Polskie czyli jedynie teoretycznie :)

tragedia

Poczekajcie jak zaczną osoby z grupami zatrudniać. Staży pracownicy co poświęcali się na wyjazdach i szkoleniach wylecą jak zwykłe śmiecie. Jak narazie nikt nie panuje na tym marketem. zwróćcie uwagę żę nawet sam prezes się to nie pojawia bo się wstydzie jak tu jest bałagan.

moze byc

nawiazujac do mojej wczesniejszej wypowiedzi nie mam zamiaru nikogo negowac za jego opinie badz namawiac na sile ze jest super wyrazilem poprostu swoja opinie kazdy ma swoja historie zawodowa i ma pewnie porownanie do innych prac i plac ja mam taka a nie inna i mi jest dobrze i nie bede tego ukrywac wszystko kwestia nastawienia a jesli ktos pracuje na markecie gdzie jest kierownictwo do dupy albo pracownicy to przykro mi bardzo mam tylko dla was jedna rade jezeli komus ta praca nie odpowiada to zwolnij miejsce dla innej osoby moze przyjdzie za ciebie ktos komu nawet 1600 bedzie odpowiadac mysle ze niektorzy sie ze mna zgodza

ZaDużoWiem

Witam :) chcialbym pozdrowic serdecznie kierownikow z Żywca i innych ktorzy tam dojezdzają. współczuje poszkodowanym ludzią przez Jana Papieża. jezdzili na szkolenia i po otwarciu zostali zwolnieni! to po co im (usunięte przez administratora) zawracali ?? chcialbym aby sie wszyscy dowiedzieli jaki z niego idiota! Zony swej uszanowac nie potrafi. bylem swiadkiem jak jego zona pyta o to kiedy zjedza obiad. on odpowdzal -na obiad jeszcze nie zapracowalas. DRAMAT! kawa (usunięte przez administratora) jest z niego. w Żywcu niech sie nie pokazuje bo kiepsko z tym starym zgredem bedzie! ogolninajgoszy sklep w polsce

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

mobingwmerkurym@gmail.com

Witam. Poszukuje osob do pozwu zbiorowego w sprawie mobingu w MM. Wszyskie poszkodowane osoby prosze o kontakt mailowy, gdzie udzielę wszystkich informacji. Pamietaj, zawsze mozesz pomoc innym !!!

moze byc

czytam te wasze opinie i z niektorymi moglbym sie zgodzicale nie dokonca po 1.nie oczekujciepo nowootwartym sklepie ze bedziecie zarabiac odrazu 2000zl my przez pierwsze pare miesiecy mielismy po 1800 po2.wszystko tez zalezy na jakim dziale pracujesz niestety na jednym mozna zarobic fajnie na innym mniej niestety to loteria gdzie sie dostaniesz po3.macie racje wszystko zalezy tez od kierownictwa ale niestety musicie pogodzic sie z tym ze jak masz nad soba kierownikato musisz go sluchac chocby nie wiem jak cie wkurwial po4.pracowalem juz w paru firmach i w kazdej znajdzie sie cos nie tak nigdzie nie jest idealnie po5. I Najwazniejsze po rozkreceniu sklepu czyli jakies pol roku trzymam przed soba odcinki z 3 ostatnich miesiecy i na kazdym z nim mam po 3900 brutto razem z premia czyli na konto wplywa mi jakies 2300-2400 i tak juz od jakiegos czasu +-100zl zalezy od ilosci sprzedanych rzeczy po6. Jest duzo rzeczy ktore mnie rowniez wkurzaja w tej firmie ale ja co miesiac mam troche rachunkow do placenia wiec dostac takawyplate zaplacic rachunki i jeszcze jak ci zostaje na koncie jest naprawde fajnie po7. Nigdy lizusem nie bylem inie bede ale wychodze z zalozenia ze podstawa w kazdej pracy jest wasze nastawienie do niej bo jak bedziecie ciagle narzekac ze jest (usunięte przez administratora) to tak bedzie troche cierpliwosci i musicie tez wziascpod uwage ze w kazdej robocie znajda sie dupki(pracownicy)ktorym bedziesz mial ochote przyjebac ale tak jest wszedzie

@moze byc

Nie pi..l że tak jest wszędzie bo zapewniam cie ze jest różnie. Zależnie do jakiej pracy trafisz. Stres i wk..jacy pracownicy oraz kierownictwo to nie jest sprawa normalna. Czas otwarcia marketu nie ma znaczenia bo przecież kasy nie trzymają w markecie tylko centrali. Jeśli dali ci podwyżkę to pewnie zależną od stażu pracy. W Merkurym to (usunięte przez administratora) w stosunku do zarobków taka jest prawda.

greg

To to dobrze że ci dobrze. Dlaczego miałby się sypać za to gromy ? Byłby bardzo źle gdyby absolutnie wszystkim było źle w tej pracy.

jedenzwas

Tarnowianin w MM pracuję już chwilę i nie do końca mówisz prawdę. Na okresie próbnym nie widziałem nigdy by ktoś pracował po 12h 3x w tygodniu i można więcej niż 2 tyś. Natomiast w 100% zgadzam się z tym że Papierz szuka kogo by uwalić i zabrać mu premię lub wywalić z pracy przez co cały czas jest stresowa sytuacja.

Tarnowianin

To na prawdę jest (usunięte przez administratora) Przez pierwsze 3 dni pracować po 10h dziennie po 2zł/h potem na umowie na zlecenie na okres próbny za 4zł/h po 12h dziennie 3x w tygodniu! A Papierz szuka tylko po sklepach kogo wyrzucić. 50% ludzi jest z grupą u druga połowa bez. Więcej niż 2tyś tam nie zarobicie. no chyba że jesteście kierownikiem.

memory enter

No cóż powiedzieć...gdyby naprawdę szefostwo traktowało ludzi z szacunkiem każdy do pracy przychodziłby z uśmiechem i atmosfera zmieniła by się diametralnie-a nie ciągłe grymasy i zjeby z góry na dół za Bóg jeden wie co...po zatowarowaniu wielka kupa, braki na stanach i oczywiście kogo obciążą ...nas! Kasa jaka jest taka jest, ale na lepszą wypłatę trzeba po prostu poczekać. Nie można liczyć na ponad 2 tys niecały miesiąc po otwarciu-dajmy temu czas-tylko dajcie normalne umowy jak obiecaliście-łgarze!!A robić dzisiaj jest wszędzie ciężko i to każdy wam powie kto pracuje w zakładach pracy-no niestety-wszędzie jest to samo wystarczy popytać-nerwówka, nieogarnięci kierownicy, marne wypłaty...eh szkoda gadać...

bzdury
@memory enter

Nie dali ci umowy takiej jak obiecali a liczysz ze kasa będzie lepsza w przyszłości ? No żebyś się nie przeliczył. G..o dostaniesz nie zależnie ile będziesz tam pracował. To ze dopiero otwarli market nie ma żadnego znaczenia bo kasa znajduje się w centrali a nie na sklepie. Nie gadaj ze wszędzie jest tak samo bo praca, pracy nie równa. Zależy gdzie się trafi. Znajomy akurat pracuje obecnie w sklepie specjalistycznym gdzie mam totalny luz a kasa podobna jak w tym badziewnym molochu.

greg

Chory sklep. Ciągła rotacja. Ledwie się kto przyuczy do pracy to go wywalają i przyjmują następnych. Gdzie tu logika ? Nie wiem kto tym zarządza ale mądry to on nie jest.

lucky

Moi drodzy...po kokosy to na wyspy. Ludzie chcą "kokosy" zarabiać ale mają zamknięte oczy, to jest polska a w tym kraju nie da się godnie żyć, niestety. Każdy kto był jakiś czas u sąsiadów z zachodu zdążył na pewno zauważyć jak tam ludzie żyją...to chyba nie wymaga dłuższego komentarza. Spokojnej pracy to tutaj chyba w ogóle nie ma, a czy to takie dziwne, że każdy chce pracować w spokoju i robić to co do niego należy? Ale jak tutaj normalnie pracować? Zero człowieczeństwa...czy tak ciężko jest traktować drugiego człowieka po prostu po ludzku? Czy nie można spokojnie wyciągać konsekwencji tylko (które i tak są wyciągane, przy wypłacie)zawsze o byle bzdurę mieszać z "błotem"-do kierowników...co jest z wami nie tak?! Myślę, że kilka marketów lepiej by funkcjonowało gdyby była ludzka atmosfera. Szkoda się rozpisywać...pozdrawiam wszystkich zwolnionych i tych którzy sami odeszli!

.....

a poniósł ktoś już konsekwencje finansową??? dajcie się temu sklepu rozkręcić a nie tylko narzekacie!!! tydzień pracy na swoje konto a wy już kokosy chcecie. a jeśli tak narzekacie to po co wogóle szukacie pracy albo nie robiliście gdzieś gdzie nie ma wogóle umowy, zero ubezpieczenia albo robicie pełny etat za 900 zł!

ze co
@.....

Chyba cie pogięło. Pełny etat za 900 zł ? Kto za tyle pracuje i gdzie ? śmieciówka to twoim zadaniem umowa ? idziesz do urzędu i tez dostaniesz ubezpieczenie. Ktoś chce kokosy ? A co to są twoim zdaniem kokosy ? 7-8-9 zł/h ? Warunki sa jakie są i dlatego ludzie stamtąd uciekają. Kto musi ten pracuje ale wyraża swoje szczere zadanie aby ostrzec innych. Skoro pracuje się w obozie pracy to należy to wprost napisać

haaaaa

No i mamy te swoje 1800 zl za ponad 220 godzin juuuupi. Rece opadaja.Praca w nerwach,odpowiedzialnosc fnansowa za wszystko. Zero motywacji !!!

bh

no i jak tam Żywieckie robaczki po wypłacie już na swoim markecie...jeszcze jacyś chętni do pracy,za takie grosze???? a miało byc tak pieknie,szef na otwarciu mówił ile to się u nas nie zarabia itp.Zmykać trzeba czym prędzej .

memory enter

Obiecaliście nam umowy o pracę po przejściu na Żywiec i co? Dalej 3/4 pracowników jest na zleceniówce, na stawkach takich, że pożal się Boże. I nie zanosi się żeby cokolwiek się zmieniło. Byliśmy z Wami fair od początku-jeździliśmy na szkolenia oddalone o kilkaset kilometrów, poświęcaliśmy się z myślą, że warto, bo obiecaliście złote góry-jeśli to na mnie padnie, że mnie bezpodstawnie wywalicie (kaprys szefostwa i brak grupy-jak 98% pracowników), już ja wystosuję odpowiednie pismo do odpowiednich instytucji, aby się wami zajęli, a chętnych na tą samą czynność jest dosyć sporo. Nie pozwolę tak traktować ludzi, którzy siedzą godzinami i którym zależy żeby pracować, ale im to uniemożliwiacie i za każdym razem podcinacie skrzydła. Róbcie tak dalej, to w grudniu na sklepie zostanie 10 pracowników, bo reszta ma dość takiego traktowania i życia w niepewności czy oby na pewno jutro jest po co przychodzić do roboty.

lucky
@memory enter

Do przedmówcy...masz racje, w 100% zgadzam sie z Tobą. Totalny wyzysk i nerwówka od rana do wieczora. To nie zakład pracy tylko zwykły kołchoz! Nie dało się tam spokojnie robić to co należy bo zawsze człowiekowi podkładali "nogę". Pracownicy non stop przychodzili szkolenia itd...za jakiś czas już następni. Przemiał jak w młynie!Dobrze pracuje się tam tylko jak się jest z rodziny jakiegoś kierownika a jeśli nie masz "pleców" musisz sie liczyć, że w każdej chwili mogą wezwać cię do biura żeby spakować szafkę (o ile ją masz). Podejście kierowników do pracowników po prostu...ciężko opisać...nastawieni są z góry na "gnojenie" i mieszanie z błotem pracowników. Wydaje sie, że rano wstają ze skrzywionymi minami i cały dzień im tak zostaje!!!(chamstwo i nic poza tym)

Diabolo

do kkk-ja doskonale wiem jak jest i nie ukrywam, że liczę się z wywaleniem, ale nie opowiadajcie, że aż tak jest (usunięte przez administratora) To ludzie tworzą atmosferę w pracy i na Żywcu jest ok , gdyby nie kierownictwo, które nauczone jest chamstwa od podszewki byłoby super ;) nie wspominam o zasadach stosowanych przez Zarząd bo to faktycznie porażka :) Zgłoście to wkońcu tam gdzie trzeba i zajmą się dziadostwem ;)

Pina

Halo mam pytanie jak wygląda praca na magazynie ile godzin tygodniowo jakie zarobki, ponieważ widzę ofertę pracy w Dębicy może ktoś tam pracował na magazynie pozdrawiam.

wszyscy narzekaja na krosno zywiec itp ale nikt nie pisze o słowacji jeżeli ktoś tam był prosze o informacje jak tam jest jak warunki mieszkaniowe a co najwazniejsze jak wynagrodzenie.

Diabolo

Oj tam, oj tam...na Żywcu ekipa pracująca jest super, gdyby nie kierownictwo wprowadzające niezdrową atmosferę byłoby świetnie :) Dla ludzi, którzy dają tam z siebie 100%, a nawet i więcej warto iść...dla innych czynników...ciężko powiedzieć. Masz twardą dupę dasz radę ;) Pozdro!!

Mam pytanie odnośnie warunków pracy na Słowacji w merkurym może ktos się wypowiedziec ?

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k