MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

ona

Czy ktos dostal propozycje szkolenia z żywca?? Ja wstepnie jade 21.07. Mam wolne miejsca w samochodzie.

AGA

Mi też zaoferowano wyjazd na szkolenie z Żywca ale mocno się zastanawiam nad tymi postami co jest prawdą a co fałszem. Nie wiem teraz czy jechać czy nie. Myślałam,że to grupą pojedziemy a to się okazuje,że należy jechać samemu kto pokryje teraz koszty dojazdu bo nic mi nie wspomniano podczas rozmowy telefonicznej ani nie wspomniano o wynagrodzeniu. Proszę odpiszcie mi czy wam coś na ten temat wspominano?

magda

Witam, otrzymałam propozycje wyjazdu na 3 miesięczne szkolenie do krosna. w rozmowie telefonicznej zaoferowano, przez p[ierwsze 3mce zlecenie 1600 na reke, poźniej umowa o prace i 1800 na reke plus premie. te 3 miesiące to szkolenie oddalone o 140km od mojego miejsca zamieszkania, zakwaterowanie zapewnione. co wy na to??

katsue

dzwonili dzisiaj do mnie i zapraszali na 3 miesięczne szkolenie w innym mieście. na początku się ucieszyłam, bo od dawna szukam pracy, ale teraz jak poczytałam sobie w internecie różne opinie, to mam wątpliwości. czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda to szkolenie? za co płacę ja, a za co pracodawca?

murzyn

No pewnie że określone. Podstawa + premia uznaniowa. Da jak będzie chciał i ile będzie chciał. A nadgodziny? Oficjalnie (na odcinku z wypłaty) są albo ich nie ma (śladowe ilości - nie można przecież non stop generować i planować nadgodzin).

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

Oczywiście, że jest system motywacyjny w sprzedaży. Na bieżąco możesz sprawdzać ile sprzedałeś, kierownicy cały czas opowiadają jak to sami pracujemy na własne pensje, aż przychodzi 10 i nagle cały czar pryska. Wypłata mniejsza niż w zeszłym miesiącu mimo iż sprzedaż większa i o co chodzi pomyślisz sobie. A prawda jest taka, że to totolotek z wypłatami. Kierownicy oczywiście powiedzą, że sklep nie wyrabia normy, jak pracujesz ze trzy miesiące to uwierzysz ale po dłuższym czasie okazuje się, że to bajki i wymówki bo wielki Papa potrzebuje kasy. Gdyby faktycznie sklep nie wyrobił normy to rozumiem, że wszyscy pracownicy mają ucinane, a nie, że na jednym dziale komuś obetną, a drugi ma normalnie. Na święta da Ci 200zł ale przy następnej wypłacie odbije to sobie. Stary to sknera po prostu. Jeśli jesteś pracowity to się utrzymasz i dostaniesz umowę o pracę ale na najniższej krajowej. Pensja składa się z podstawy, nadgodzin i premii, którą prezes uwielbia zmieniać, dlatego są takie różne wypłaty. O umowie na czas nieokreślony zapomnij. po trzech umowach, jeśli wytrzymasz to dostaniesz albo miesiąc zlecenia i wszystko od nowa lub zatrudnią Cię w jakiejś podfirmie.

Nie rozumiem stwierdzenia, że za dojazdy zwracają kasę. Komu zwracają? chyba tylko tym, co maja stopień niepełnosprawności faktyczny, albo oszukany. Ci co orzeczenie o niepełnosprawności sobie załatwili - chodza w miarę zadowoleni, ale Ci, którym faktycznie coś dolega chodzą zdesperowani i obwiniają cały świat za to, że życie ich doświadczyło. Atmosfera jest okropna, każdy tylko obserwuje innych, żeby móc pod kimś podkopać dołek, a tym samym siebie wylansować. Drzwi u kierowników się nie zamykają, a donosiciele chodzą do kierownictwa z coraz to większymi pierdołami. Utarła sie mentalność, że karierę w MERKURYM możesz zrobić tylko wtedy, kiedy będziesz kablował na kolegów i "podkładał im świnie".

raf

nie zgadzam sie z tym co jak co ale obsługa jest zawze

mmm

Ile ludzi tyle opinii . Narzekacie jak stare baby a prawda jest taka że Merkury Market to jeden z najlepszych pracodawców na podkarpackim rynku pracy.Godzin jest duzo,ale spróbujcie w innych firmach będziecie tyrać i w weekendy i świeta za najniższa krajową.Docencie to co macie bo mogło być o wiele gorzej.(usunięte przez administratora)

Kierownik

Da się uczciwie awansować ze sprzedawcy na kierownika... Bez żadnych kombinowanych gierek. Zależy na jakiego kierownika trafisz i tyle. Byli kierownicy w porządku w tej firmie... ale 90% z nich już się zwolniło lub zostali zwolnieni

jozin

Witam. chciał bym sie dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie w mielcu w merkury market. zaprosili mnie na 3 dniowe szkolenie i chciał bym sie cos dowiedzieć na ten temat.

mój nick

Chcesz zostać z-ca kierownika? przygotuj się, że doświadczenia NIE będziesz zdobywać na markecie, w którym docelowo chcesz pracować. Musisz się również przygotować, że wyślą Cię na inny market i posiedzisz tam miesiąc może dwa, zależy jaka będzie potrzeba, do domu zjazd raz na dwa tygodnie. Ja to widzę jak przyjeżdżają do nas inni kierownicy.

rekrutant

Witam! Wszyscy tu piszecie o ciągłych zmianach oddziałów, że raz pracujecie w Krośnie a raz w Żylinie(SK). Mam pytanie odnośnie stanowiska z-ca kierownika, czy taka osoba przemieszcza się samochodem służbowym, czy prywatnym, i jakie są średnie zarobki. czekam na info bo jutro mam się stawić na wspominany test z psycho...;:-0

ktos
@rekrutant

jezdzisz swoim samochodem ale zwracaja Ci koszty przejazdu ale napewno Ci nikt nie zwroci za przejazd na testy do Krosna.

Marcin F

Merkury Market to bardzo dobra firma, w której można dobrze zarobić, rozwijać się i łatwo awansować. Nigdy nie zmieniłbym tej pracy na żadną inną. Pozdrowienia dla szefostwa. (usunięte przez administratora) z Kielc

obserwator

Proszę o informacje ile może zarobić w tej firmie kierownik regionalny, a ile z-c kierownika na słowacji? będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

małgorzata

Co pół roku jest ogłoszenie do Działu Kadr może się ktoś wypowiedzieć, jakie warunki , dlaczego cały czas poszukują do tego działu , dzięki

Opozycjonista

Negatywnie nastawieni... czy macie pojecie co sie dzieje z nasza gospodarka...? Ceny w gore,zywnosc w gore, wegiel w gore, kredyty w gore, gaz w gore, pomostowki zabieraja,zapasc na polskiej wsi tragiczna ...a wy..jak dzikie weze,,(usunięte przez administratora)

Pracoholik

W glowach sie wam przewraca robic sie wam niechce tylko pisac, narzekac ze zle... ze bija...ze piją... ze zmuszaja...a gdzie bedzie wam lepiej gdzie znajdziecie lepiej platna prace no pytam gdzie, tam sa piniondze ale wy niechcecie zarabiac a piniadze beda jeszcze lepsze ale dla tych ktorym sie chce pracowac, a wy tylko narzekacie i nic poza tym nie robicie tylko na tyle was stac????

Chory człowiek

Ludzie co wy opowiadacie? Oczerniacie firmę i jej pracowników. Zastanówcie się. Nie wypowiadajcie się jak nie macie pojęcia o tym. Tam są szanse i perespektywy, a wy nie chcecie brać.. Nie chcecie zariabiać.. iść do przodu...żenada.

ula

witam wszystkich dostałem właśnie zaproszenie na rozmowę na kierownika sklepu poproszę o kontakt kogoś kto OBECNIE pracuje na tym stanowisku -urszulka77@onet.pl

Zuzia i Szasza, byliście już na rozmowie. Jak wygląda sama rozmowa, o co pytają, jaka propozycja wynagrodzenia, warunki? Będę wdzięczny za informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k