MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Madzik

Kasa, jak na sklep OK, tylko rozchodzi się o rodzaj umowy. Jak studiowałam, miałam 20 lat, to mi nie przeszkadzało odnawiać każdą umowę zlecenie co miesiąc, ale teraz kiedy okres studiów jest historią, a na głowie rodzina, dziecko, to jednak stawiałabym na bardziej stabilną pracę nawet za 1300 zł, ale z normalną umową o pracę.

adik

Witam, chciałem wiedziec jak rozmowy kwalifikacyjne w Krosnie na stanowisko kierownika marketu. Mam tam jechac ale nie wiem czego się spodziewac. Jest sens w ogóle się tam wybierac?

wybór

do nie zadowolonych i maruderów, załózcie swoje firmy, zatrudnionym dajcie po 5 tys zł, w zamian nic nie wymagajcie zobaczymy jak będiecie działać na rynku

polski kapitalista
@wybór

Masz racje. Zasadniczo biznes po polsku to takie coś ze albo ty wyzyskujesz kogoś albo ktoś wyzyskuje ciebie...nie powiesz mi chyba ze polski rynek pracy to nie jest patologia. Czy pensje niewystrajające nawet na wynajem małego mieszkania nie mówiąc o kosztach życia to jest rzecz normalna ? Zastanów się gdzie żyjesz zamiast chrzanić bzdury. Ludzie nie wymagają kokosów ludzie chcą tyle zarabiać aby normalnie funkcjonować. Merkury ma się chyba niezłe bo ciągle otwiera nowe markety.

que

Powodzenia:)

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

dcv

Na Polskie masakaryczne warunki finansowe to już 3 tyś zl jest kosmiczna kasą,mimo że te 3 tyś jakiejs wielkiej wartości przy obecnych cenach nie mają.To jest problem całej polskiej gospodarki i niewolniczych płac więc trudno oczekiwać ze Merkury będzie płacił po 5 tyś na miesiąc skoro mninimalna w Polsce wynosi 1200 zł.Merkury jak na Polskie warunki i tak sie wybija jesli chodzi o płace.

nie ma opiniii

LennyFace

Studiuję logistykę i chciałbym zapytać, czy w sytuacji, gdy przeszedłbym na zaoczne da radę wynegocjować warunki bym mógł w soboty nie pracować tylko dymać na uczelnię? Jak to jest? Da radę ogarnąć tę fuchę i studia? Bo wiem że z godzinami jest ciężko...

smieszek

nie J. Papiez tylko J. Papierz, takto prawda firma Merkury wykupiła czesc sklepów sieci BAUMAX

mostowiak

witam.czy to prawda ze J.Papiez wkracza na czeski rynek??

Warunki Pracy

Witam podobno w Merkurym Kraków pracujecie po 40 godzin tygodniowo ? Dużo wam pensje z tego tytułu obcieli ?

Ala

Mam pytanie co do warunków zatrudnienia w Krakowie- jakie są stawki na umowie? Czy takie jak przy rekturacji obiecywał MM- czyli za pełny etat 1600 netto plus GWARANTOWANA premia (2000 netto minimum z podstawą)? Bo w innych marketach wiem że premia uznaniowa, a te 1600 owszem, jest, ale za 48 godz. tygodniowo...

Jan

Proszę o wypowiedzi jak wygląda praca na stanowiskach kierowniczych? czytając posty nie wygląda kolorowo, ale to raczej zależy od Kierownika. Za tydzień idę na rozmowę do Krosna, chciałbym trafić na któryś z Waszych marketów i zmienić wiele z tych opinii na pozytywne.

Asiunia

wie ktoś może kiedy bedzie otwarcie Merkurego w Rybniku ? chce sie zgłosić a nigdzie nie widze kiedy zacznie działąć

xxx

bzdurą jest że pracuje się 6 na 7 dni. Pracuje się 5 dni. 48 godz / tydz. i 2 dni wolnego. pracuje się systemem 12 10 8 6 co daje 48 godz w tyg. Prawda jest taka , że wszędzie trzeba pracować. W każdej pracy są plusy i minusy. Dobrze jest dopóki się kasa zgadza- a tu każdego 10- tego pieniądze są na koncie i to całkiem niezłe. A jak ktoś chce leżeć, lub pić kawę ,a nie pracować i dostawać 3000zł to niestety nie w Merkurym. Da się zarobić nawet i 3100, ale trzeba też dać coś od siebie, a nie tylko oczekiwać i żądać.

czarny7

Witam Ile jest w stanie zarobić kierownik marketu, pracujący w systemie rotacyjnym na kilku sklepach ?

Mika

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w dziale inwestycji, bo pojawiła się oferta pracy w tym dziale na kilku portalach. Czy ktoś może mi więcej powiedzieć jak wygląda praca biurowa w siedzibie firmy? Jaka atmosfera i czy dużo ludzi pracuje na tym dziale, starych, młodych? itp. Proszę o szczere odpowiedzi. Pozdrawiam.

Mika
@Mika

Witam, odpowie ktoś na moje pytanie? Proszę was...

Piorek

Witam wszystkich chce podjac prace w Merkurym na Słowacji czy moze ktos sie wypowiedziec na ten temat interesuje mnie wszystko ;)

!!!!!!!!!!!!!!!!

nie zgadzam się z Tobą dla mnie praca w Merkurym to taka sama praca jak inna. A ty chyba nie masz nic ciekawszego do roboty jak komentowanie bezsensownie pracowników którzy tam pracuję. To samo ALADYN zastanów się co piszesz widocznie mało znasz M.W skoro tak o nim piszesz łatwo jest pisać o kimś kłamstwa tylko może w takim razie ty napiszesz jak sie nazywasz i kto tak oczernia M.W. JAK DLA MNIE TO CHAMSTWO!!!!!

super

Powiem szczerze ze pracuje w Merkurym i nie narzekam. Ekipa faja z każdym można się dogadać każdy pomoże. co do kierowników też nie mam zastrzeżeń jak DO M.W jak i do T.M jak się ma jakiś problem chętnie wysłuchają i pomogą.

tak tak

Witam wczoraj po raz pierwszy robiłem zakupy w Żywcu w Merkurym i powiem szczerze że na początku byłem wrogo nastawiony wcześniej przeczytałem opinie. Ale po zrobieniu zakupów jestem nastawiony pozytywnie i powiem wam nie wierzcie w to co piszą. obsługa na dziale z drzwiami bardzo miłą potrafią podejść do klient. Co do kasy kasjerka w czarnych włosach obsłużyła mnie bardzo szybko była bardzo uśmiechnięta w trakcie kasowania potrafi zagadać do klienta co się ceni bo w np. castoramie czegoś takiego nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k