MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

typer

O co chodzi z tymi delegacjami na Słowację albo Czechy ?

jaroo

Planuję aplikować na ten projekt Absolwentów próbował ktos?

hihihaha

witam , szkoda , że wypowiadają się ludzie , którzy nigdy tam nie pracowali ,ja pracuję kilka lat ,praca ok ,płaca terminowo , 2 z przodu , trzeba robić wszystko , ale to nie kołchoz ,ale najwięcej nerwów stracisz z klientami , którzy myślą , ze są panami świata a słoma im z butów wystaje

biuro

Dajcie sobie spokój z tymi pytaniami na rozmowę kwalifikacyjną... moja rada, idźcie na nią na totalnym luzie. Jeżeli nie będziecie potrafili tego rozwiązać to czas wrócić do podstawówki... Rekruter nie będzie od Was wymagał nie wiadomo jakich umiejętności. Szkolenia wdrożeniowe? śmiać mi się chce, przeszkolą Was z podstawowych funkcji przestarzałego programu... Prawdziwa szkoła zacznie się później, jeżeli kolega/koleżanka z działu Ci nie pomogą to musisz kombinować. Jeżeli nie będziesz potrafił się dopytać jak rozwiązać problem lub rozwiązać go samemu to się nie nadajesz. Praca nie należy do lekkich, chcesz zarabiać pracuj, a nie licz na to że dostaniesz coś za darmo... Chcąc pracować w Merkurym bądź gotowy na bycie uniwersalną osobą, w jednym momencie możesz zamawiać towary, a następnie rozkładać paletę z tym towarem przy tym musisz być maksymalnie skupionym żeby nie popełnić błędu za który odpowiesz. Podsumowując godziny pracy 8-18 to można powiedzieć że to dzień stracony, nic poza tym. Nie zapominajmy również o stresie,który nie będzie Was opuszczał-nigdy nie wiadomo co Cię czeka(po czasie staniecie się ludźmi na niego odpornymi). Ogólnie praca do przeżycia, doświadczenie spore, lekcja która może się przydać. Nie zapominajmy że żyjemy w Polsce a nie w Angli, gdzie pracownik ma szereg praw i przywilejów.

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

Kotek

Jakie pytania są najczęściej zadawane na rozmowie rekrutacyjnej? Proszę, o podanie przykładowych pytań..

leo

Nie wiem co o tym myśleć mnie wysyłają na szkolenie 400 km od domu nie wiem czy zawracac sobie tym głowe a Ty maria gdzie jedziesz na szkolenie

leo

byłem na tej rozmowie odnosnie pracy na magazynue na słowacji...najpierw 3 tyg szkolenia pózniej dopiero wyjazd jak sie sprawdze=.....moze ktoś powiedziec czy ktos pracował tam jako magazynier i co nie co powiedziec o zarobkach na słowacji i na okresie probnym

greg

Witam wszystkich jak to jest w Merkurym, że praca jest od 8 do 18 jest to po 10 godzin dziennie, wychodzi o 10h za dużo w tygodniu za to są jakieś dni wolne czy płacone dodatkowo byłbym wdzięczny za odpowiedz bo zastanawiam się nad pracą w Merkurym.

mirkoo

mam pytanie czy ktoś pracował w M.M na SŁOWACJI ?????? moze cos o tym powiedziec????

Pisze na telefonie i słownik sam mi podpowiada, ale moje niedopatrzenie że nie sprawdziłem :)

Dziękuję ci bardzo za odpowiedz i podpowiedź co mnie czeka. Powodzenia :)

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacja ale z tego co czytam to są prowadzone jeszcze jakieś testy. Możecie mi przybliżyć jak wyglądaja te rozmowy, o co pytają i jak wygląda ten test. Był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

miro

Czy ktos jedzie teraz na rozmowe do krosna w sprawie pracy na slowacji?

mario

do pracy w MM , nie potrzeba żadnego doświadczenia,te testy to ściema, przyjmują ludzi, 20 letnich bez doświadczenia, obiecując dobre zarobki za kablowanie,jak jesteś dobrym kablem to zarobisz , możesz nie znać się na asortymencie sposobie funkcjonowaniu firmy,ważne że dzwonisz do szefa i nadajesz na kolegów z którymi jesteś na wyjazdach.PORAŻKA.

vz
@mario

presov, bratyslawa, poprad, zvolen, dunajska, banska bystryca,koszyce, nitra, levive, mihalovcd, komarno, trnava, trencin

dd

W jakich miejscowościach na Słowacji są magazyny logistyczne MM bo ns stronie nie widzę?

petit87

Pracował ktoś w Merkury Market na Słowacji? Jak tam jest?

Robert

Przeczytałem od początku i mało pisze o warunkach pracy na Słowacji.

ciekwi mnie

Może ktoś się orientuje jak wygląda praca w dziale inwestycji Merkuty Market, ile można zarobić ? Może ktoś pracował - proszę o opinie.

bez komentarza

Archiwum: Andrzej Anikiej Pigułki w detalu 1 września 2013 Sprzedaż leków może być źródłem niewielkiego, ale stałego dochodu sklepu. Pod warunkiem dostosowania oferty do pory roku. Niektórzy prowadzący sklepy uważają, że jeśli konsument gorzej się poczuje, biegnie po leki do apteki. – To nieprawda, bo przy najpowszechniejszych dolegliwościach, takie jak ból głowy, zgaga czy zwykły katar, ludzie udają się po tabletki do najbliższego sklepu […]

ja232

Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do MM na stanowisko Pracownik Administracyjny, jeżeli ktoś był na takiej rozmowie u nich proszę o informację nt. przebiegu rozmowy...

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k