PRINTXL Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PRINTXL Sp. z o.o.

Zuzanna

Na Facebooku firmy Printxl Dystrybucja zamieszczone jest ogłoszenie na stanowisko Junior Marketing Specjalist. Możliwa jest praca na pół etatu, czyli studenci dzienni jak najbardziej mogą aplikować. Do tego średnia wieku w zespole wynosi 24 lata, czyli można liczyć na luźną atmosferę. Mamy na forum jakiś maniaków social mediów, którzy poszukują pracy?

Zuzanna

Czy są na forum specjaliści ds. obsługi klienta z językiem niemieckim? Właśnie firma poszukuje m.in na to stanowisko (http://printxl.pl/praca/), dlatego warto, żeby ktoś opowiedział o pracy na tym stanowisku w Printxl Dystrybucja. Firma oferuje szkolenia i możliwość umowy o pracę. Czyli od początku takiej umowy się nie dostaje? Od czego to zależy? Ważne jest stabilne zatrudnienie, dlatego mógłby ktoś to wyjaśnić?

WiesławWszywka

Łatwo można dopasować je do potrzeb. A zalety takie jak łatwość rozkładania i składania do transportu, czy też trwałość samej ścianki oraz jej grafiki to dodatkowa korzyść. Zajmijmy się jednak samą grafiką. Jak dobrze zaprojektować taką ściankę? Dobierać grafikę do kształtu czy kształt do grafiki? Na jakie kolory stawiać? Jakie informacje umieszczać? Z pewnością wybór kształtu ścianki jest rzeczą bardzo ważną. http://www.studiogdynia.pl/scianka-tekstylna-wybor-grafiki/

Zuzanna

Szukasz pracy w Printxl? Aktualne oferty pracy znajdziesz między innymi na stronie internetowej firmy http://printxl.pl/praca/ Co jako obecni pracownicy możecie doradzić osobom rozważającym pracę w firmie?

Piotrek

Poznań to świetne miasto do robienia dobrych interesów, moim zdaniem warto się nad tym zastanowić, ponieważ Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracowników, co chyba nie jest wcale takie złe i męczące, warto się nad tym zastanowić jednak.

krojczy

Witam a jak wyglada na krojowni ile mozna zarobic.Rozgladam sie za nowa praca i nie ukrywam ze mnie zaciekawila

Ciekawski

Chciałem się podpytać jak wygląda praca na magazynie bo zauważyłem, że jest oferta pracy. Dwie zmiany? Miła atmosfera? Praca na produkcji nie bardzo mnie interesuję a obecnie pracuję w branży introligatorskiej

dawis

xcu' to są podstawowe wymagania jakie musisz posiadać, poza tym jeżeli masz wykształcenie tak jak oczekują to nie musisz martić się również o to, że nie bedziesz znał się na pewnyh sprawach, poza tym zawsze mozesz podeprzeć się szkoleniami.

xcu

No tempo pewnie niekiedy jest wysokie, ale nie takie, za którym się nie da nadążyć. Myślę jednak, że jako grafik DTP lżej się pracuje. Trzeba się jednak liczyć z tym, że wymagają umiejętności obsługi pakietów graficznych Corel, Adobe, Photoshop i doświadczenia w przygotowaniu prac do druku wielkoformatowego.

kliso

Jeśli chodzi o szycie w tej firmie, no to rzeczywiście, wpada zlecenie i masz bardzo dużo pracy. Bo tempo jest wysokie, no ale dostajesz umowę o pracę więc to zachęca.

oddie

@nina, teraz jest więcej ofert, nawet szwaczki potrzebują. Praca wydaje się prosta, bo to szycie flag i banerów, a jest umowa o prace, więc chyba warto.

jo

zlecenie wyszło petarda bo same kozaki je robili :) nawet premie sie posypały dla mnie spoko i ziomy tez zadowolone

ciekawski

(usunięte przez administratora)ale ludzie jeszcze pracują, więc aż tak źle to chyba nie jest a jeśli jest to dlaczego siedzą skoro pracy wokół pełno

spoko firma fajni ludzie

nowy

powiem tak.wyglad firmy ok.duza chala i duzo miejsca.wiekszosc to mlodzi ludzie.faktycznie 2 weekendy wolne.pracuja caly tydzien .pon -piat na 2 zmiany,nadgodziny napewno,w soboty po 12h a w niedziele po 8h,przerwa 15 minut sniadaniowa i 2 po 5 minut na papierosa,pierwasza umowa to zlecenie na miesiac potem jak sie sprawdzisz umowa zwykla,stawka na pierwsze 3 dni to 9 zl.a potem 10 zl netto,taka sama stawka na zwyklej umowie,gdyby nie nadgodziny i praca w niedziele i swieta to by bylo ok

nowy

Pracuje od kilku tygodni na drukarni, faktycznie jest sporo godzin, ale każdą z nich mam zapłaconą. Pierwszy okres dostałem umowę zlecenie, po okresie próbnym od razu przeskoczyłem na umowę o pracę. Przełożeni bardzo wymagający i to jest fakt ale dzięki temu we firmie jest porządek. Jak pracujesz i się nie obijasz, to nikt się nie czepia. Ogólnie jest ok.

od dlugiego czasu w printxl

stały sklad firmy to 60% i nie zmienia sie od lat reszta przypadkowych ludzi wylewa swoje zale w internecie wspolczuje polskiemu przedsiebiorcy, kazdy widzi go jako zlodzieja ale nikt jako tego co tworzy i daje miejsca pracy pracuje w tej firmie od dlugiego czasu i najbardziej wkur..ja mnie ci co tez w niej pracuja ale ciagle im cos nie pasuje. Narzekacze idzie narzekac gdzies indziej !

pracuje teraz

pracuje w tej firmie na wykanczalni i mam 14 zl brutto, placa kazda nadgodzine, na innych stanowiskach placa wiecej dobry drukarz ma ponad 20 zl brutto. Faktycznie sporo godzin ale dzieki temu mozna dobrze dorobic. Bylem w amazonie przez 2 miesiace i placa 13 zl brutto. Ta firma jest jak kazda inna produkcyjna w kilku juz pracowalem

marko

@stary pracownik, dość zszokował mnie ten Twój opis pracy w Printxl. Dziwi mnie też jak rekordzista zrobił 400 godzin, skoro standardowy etat to 160 godzin. Nawet jeśli miesiąc miał 31 dni to wychodzi w sumie 13 godzin codziennie! To jakaś masakra chyba. Płaca chociaż za te nadgodziny i prace w weekendy zgodnie z kodeksem pracy 150-200%?

andrzej
@marko

zabawne to stwierdzenie : ,,zgodne z kodeksem pracy"...

szukający pracy drukarz

jak wszędzie źle to gdzie iść do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o PRINTXL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PRINTXL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRINTXL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRINTXL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRINTXL Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRINTXL Sp. z o.o.