PRINTXL Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PRINTXL Sp. z o.o.

Wynagrodzenie Nowy wpis

Witam, możecie napisać czy praca jest ciężka ,jakie wynagrodzenie tzn. podstawa dodatki premia .

Czy PRINTXL Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

melon Nowy wpis

Opinia dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej a nie pracy we firmie. Więc nie jest to ocena firmy - na ten temat wypowiedzą się bardziej pracownicy, więc to ich działka. ALe do rzeczy: podczas pierwszej rozmowy jakaś P. Dyrektor sprawiała wrażenie zupełnie niezainteresowanej rozmową z osobą rekrutowaną, rozglądała się po ścianach i nie umiała zadać żadnego sensownego pytania powiązanego z pracą, w rezultacie straciłem tam tylko czas i zrozumiałem, że w tym kraju nawet dobrej wstępnej rozmowy wiele firm nie jest w stanie przeprowadzic - a co dopiero zapewnić dobre warunki pracy i płacy. Już po tym spotkaniu nastapiło zniechęcenie do tej firmy, ale jest to wina tylko pierwszego kontaktu, który wypadł tak a nie inaczej. Brak profesjonalizmu i przede wszystkim kultury osobistej co w sumie prowadzi do wniosku ze kryteria doboru kady w takich miejscach są mocno wątpliwe a HR mocno tutaj kuleje. Spotkałem tam oczywiście osoby na poziomie i również bardzo fachowe ale uzależnione od w/w Pani i poprzez to nie mogące wiele zdziałać. Czyli Hamulcowy podczas rozmowy o pracę pełni prawdopodobnie podobną funkcję w samej firmie gdzie nie można się z taką personą dogadać - co mnie zupełnie nie dziwi - i stanowi pewnie problem dla wielu współpracowników. Jak wiele batów jeszcze trzeba odebrać z rynku i jak wiele niepochlebnych opinii żeby zacząc naprawiać takie błędy kadrowe i czyścić firmy z takich sytuacji ? Na fachową ocenę Twojej kandydatury możesz raczej nie liczyć. Kolejna drukarnia gdzie panują jeszcze dobre, stare, prywaciarskie zasady rodem z targowisk miejskich. A szkoda dla was, bo konkurencja nie śpi i właśnie wygarnia wam sprzed nosa kolejnych dobrych pracowników.

Nowy wpis

@melon

Dziękujemy za konstruktywną krytykę i życzymy powodzenia u innego Pracodawcy. Łącząc wyrazy szacunku, Zespół PRINTXL

Czy w PRINTXL Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Czy PRINTXL Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak, zatrudniamy również studentów. Zapraszamy do brania udziału w procesach rekrutacji :) Z pozdrowieniami, PRINTXL

Czy PRINTXL Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Andrzej Duda

Witam. Mam pytanie ile mozna otrzymac na reke na poczatek na produkcji/ wykanczalni? Praca jest na dwie zmiany, jedną? Jest opcja dorobienia w weekendy? Jak tam teraz sie firma trzyma w czasach koronawirusa i delikatnego przestoju na rynku pracy?

@Andrzej Duda

Panie Prezydencie :) Wysokość wynagrodzenia jest objęta tajemnicą i nie podajemy takich informacji do publicznej wiadomości. Każda osoba kandydująca na dane stanowisko podczas rozmowy może dowiedzieć się na jakie warunki płacowe i pozapłacowe może liczyć. Zazwyczaj praca na produkcji jest w systemie dwuzmianowym. Nie chcemy aby nasi pracownicy traktowali weekendy jako możliwość dorobienia. Chcemy aby zadania realizowane były od poniedziałku do piątku a weekendy były czasem dla pracownika. Ale na rynku bywa różnie zwłaszcza w dobie pandemii i jeżeli jest możliwość wykonania dodatkowych zamówień dla naszych klientów to również praca w weekend się zdarza.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PRINTXL Sp. z o.o.?

Ada K

Dzien dobry, czy ntos z was wie jak wyglada praca w dziale finansow? Na jakoe zarobki mozna liczyc jako specjalista ds finansowo-ksiegowych? Jaka atmosfera panuje w dziale? Pozdrawiam

@Ada K

Wysokość wynagrodzenia jest objęta tajemnicą i nie podajemy takich informacji do publicznej wiadomości. Każda osoba kandydująca na dane stanowisko podczas rozmowy może dowiedzieć się na jakie warunki płacowe i pozapłacowe może liczyć. Atmosfera w dziale zależy od nas samych i chcemy aby była jak najlepsza. Nasz zespół to ludzie na co dzień współpracujący ze sobą i tworzący świetną atmosferę. Ale jak w każdej organizacji bywają dni napięte i dni luźniejsze. Zachęcam do spróbowania swoich sił w naszym zespole i przekonania się jaka atmosfera u nas panuje.

Czy PRINTXL Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Drukarnia wielkoformatowa

tak w naszej firmie są ustalone godziny pracy. W zależności od działu w jakim się pracuje godzina rozpoczęcia i zakończenia pracy może się różnić ale są to stałe godziny.

Dawid

Czy dział finansów przyjmuje studentów ?

Czy pracodawca Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

....

Co robi? Chłopie od momentu przejęcia firmy przez nowego właściciela na nic nie ma pieniędzy

Jerzy
@....

Nie wiedziałem, że firma ma nowego właściciela. "Na nic nie ma pieniędzy", a z czego wynika ten problem? Czy to oznacza, że pracownicy również nie otrzymują wynagrodzenia? Wyjaśnij proszę tę kwestię nieco dokładniej.

Hohoho

Widzę, że firma obora (vedi opis rozmowy o pracę). (usunięte przez administratora) zawsze będzie prostakiem, niezależnie od tego, czy będzie miał pieniądze i własną firmę. Współczuję jego podwładnym.

Hanna

Widzę na podstawie ogłoszeń i pracę że firma poszukuje specjalistów ze znajomością języków obcych, pytanie jak wygląda na rozmowie kwalifikacyjnej weryfikacja znajomości języka obcego? I czy już jako pracownik mogę liczyć na kursy/ szkolenia językowe organizowane wewnątrz firmy?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.?

Nagrody

Zapomnij o czyms takim nie ma nawet premi

hans

Proszę o info czy warto pracować w dziale exportu? Zarobki? Dodatki?

majdan

Firma przeszła bardzo duże zmiany- POZYTYWNE!!! Grupa ludzi i kierowników, z którymi chce się pracować.

Zuzanna

@Zainteresowany a dlaczego boisz się aplikować do firmy Printxl Dystrybucja? Nie chcesz bazować na swoim doświadczeniu? Przecież sama aplikacja nie oznacza, że będziesz do firmy przywiązany. Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę to możesz po niej ocenić czy chcesz w tej firmie pracować. Albo jeżeli to będzie za mało to podczas pierwszych dni pracy możesz również to ocenić.

Czy to kraina mlekiem i miodem płynąca? Poproszę więcej obiektywnych ocen, bo aż się boję aplikować

Zuzanna

Na Facebooku firmy Printxl Dystrybucja zamieszczone jest ogłoszenie na stanowisko Junior Marketing Specjalist. Możliwa jest praca na pół etatu, czyli studenci dzienni jak najbardziej mogą aplikować. Do tego średnia wieku w zespole wynosi 24 lata, czyli można liczyć na luźną atmosferę. Mamy na forum jakiś maniaków social mediów, którzy poszukują pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o PRINTXL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PRINTXL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRINTXL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRINTXL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRINTXL Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRINTXL Sp. z o.o.