PRINTXL Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PRINTXL Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z PRINTXL Sp. z o.o.?

Recenzja Nowy wpis

Praca z ludźmi PrintXL to bardzo ciekawe doświadczenie. Przyjazna, miła atmosfera jest czymś co wyróżnia firmę na tle innych mniej lub bardziej korporacyjnych przedsiębiorstw. Jak w każdej firmie, znajdzie się ktoś kto nie odpowiada, kto wkurza, irytuje lub za bardzo się czepia ale summa summarum jeśli sytuacja tego wymaga- zespół spina się w komplecie i każdy każdemu pomaga. Bardzo polecam pracę z ludźmi Printa :)

Wiecie może czy w PRINTXL Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Drukarnia wielkoformatowa

Zależy od działu w jakim dana osoba poszukuje stażu.

Krystyna Nowy wpis
@Drukarnia wielkoformatowa

No tak, to logiczne. Prawdę powiedziawszy to ja też bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej, jeśli chodzi o sam staż w PRINTXL. W sieci nie ma właściwie nic na ten temat, więc może Ty jeszcze byś coś tu dodał. Czy po takim stażu, niezależnie od działu, istnieje szansa na stałe zatrudnienie?

Drukarnia wielkoformatowa Nowy wpis
@Krystyna

Tak, jest taka szans. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. możliwości stażu w naszej firmie zapraszam do bezpośredniego kontaktu pisząc na adres email: info@printxl.pl. Napisz kilka słów o sobie oraz w jakim kierunku poszukujesz stażu. Na pewno się odezwiemy :)

Czy obecnie rekrutuja - jezeli tak to na jakie stanowiska?

Zainteresowana

Jak wygląda atmosfera w księgowości? Czy macie jakieś informacje? Będę wdzięczna.

Firma PRINTXL Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Minorek

W końcu firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy więc to też skądś się wzięło.

Pracuje tutaj od 2 lat i firma niedość, że się rozwija to stawia nowe możliwości przed pracownikiem. Dodam, że istnieje coś takiego jak "ludzie podejście" w sytuacjach życiowych, czego nie spotkałem w innych firmach.

Czesław

@Dawid pracujesz tam jeszcze? Rozumiem że skoro zostałeś na dłużej to atmosfera była naprawdę dobra. Czy jest na forum ktoś jeszcze kto mógłby się wypowiedzieć odnośnie warunków panujących w Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.? W tej chwili firma na swojej stronie ma informację odnośnie rekrutacji na wiele stanowisk (http://printxl.pl/praca/), ktoś się wybiera na rozmowę kwalifikacyjną?

Dawid

Pracuję w PrintXL od około roku. Jak do tej pory to mój najlepszy pracodawca. Dobre wynagrodzenie i kontaktowi ludzie. Ogółem polecam.

inne

Witam jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w tej firmie?

leszek

powiem Wam, że jest u nich ciekawa oferta pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta (Customer Service) z językiem angielskim i w zasadzie warunki zatrudnienia są całkiem dobre, bo jest i podstawa i prowizja, więc fajnie, ze jest takie rozliczenie jednak.

so

Płacą dobrze jak na stanowiska produkcyjne. Można dorobić nadgodzinami. Każda nadgodzina płatna. Jak masz fach w ręku to do (usunięte przez administratora) w sezonie.

Przemo

Polecam ! Firma na bardzo dużym rozwoju i rozpędzie. Bezpieczne miejsce pracy

swiezak

minusem jest temperatura na hali w okresie w ktorym na dworze bylo +30 na hali bylo tez bardzo goraca pracuje od czerwca i oby pozniej bylo chlodniej reszta do zaakceptowania ludzie na luzie i roboty jest duzo przez co sie nie zanudzisz

pracownik w dziale sprzedaży

Dogodne warunki podstawa z prowizją. Pracuje krótko ale ocenić mogę już teraz. Dobra organizacja i bardzo wysokiej jakości sprzęt. Minusem jest brak dodatków medycznych lub innych typu multisport jakie miałam w poprzedniej firmie. Na ten moment zatrudnienie uznaje jako dobra decyzje

Katarzyna

Rozmowa kwalifikacyjna bardzo profesjonalnie przeprowadzona. Rzeczowo, konkretnie i merytorycznie. Jestem na drugim etapie. Od strony rekrutacji firma prezentuje się celująco. Pod koniec rozmowy zostałam zaproszona na halę produkcyjna, która robi duże wrażenie.

admin

Czy dobrze współpracowało Ci się z firmą Printxl Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PRINTXL Sp. z o.o. - Poznań

PRINTXL Sp. z o.o.