PRINTXL Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PRINTXL Sp. z o.o.

Witam! Mam pytanie na jakiego rządu wynagrodzenie można liczyć. Zajmuję się nadrukami termotransfer, tampondruk, obsługa plotera tnącego, druk solwentowy sitodruk, znajomość CorelDraw, przygotowanie projektu, wizualizacji itp. Mam 29 lat w branży od 10 lat. Mam szansę na znalezienie pracy w tej firmie? Sprowadzam się po nowym roku do Poznania. Będę wdzięczny za odpowiedź, informację. Pozdrawiam.

zadowolony

Wszyscy sympatyczni, uśmiechnięci, naprawdę spoko się pracuje! Troche sie bałem czytając te opinie, ale jestem od pół roku i widze, że naprawdę zaje... firma! Więc nie czytajcie głupich komentarzy, tylko wysyłajcie CVkę

nika

jak organizacja pracy ma się opierać na strachu, skoro to jest organizacja pracy.. chyba takie rzeczy są budowane na innych czynnikach, a nie na czymś takim.. jak ktoś był krótko tak jak @cukiereczek, to nie wiem czy ma dobrą opinie o nich, bo wiesz, raz moze być lepiej, a raz gorzej i nie masz na to zasady

nowa

Dzisiaj byłam pierwszy dzień. Ekipa robi wrażenie sympatycznej. Firma bardzo poukładana, widac ogolnie panujacy porządek. Na pewno na ten moment zostaje.

pytanieee

jestem osobą która ma podjąć prace w przyszłym tyg czy mam się czego obawiać :P?

Z perspektywy pracownika mogę szczerze polecić - fajna atmosfera (młodzi ludzie - średnia wieku 30 lat), dobre warunki finansowe i sporo ciekawej pracy. Jest kilka minusów, ale nie przesłaniają one całokształtu:)

daniel

negatywne opinie są pewne usuwane, bo zawierają rzeczy niezgodne z regulaminem, np. dane osobowe, wulgaryzmy..a nie dlatego, że same w sobie są negatywne, jakoś w innych wątkach negatywne opinie, ale pisane w kulturalny sposób są nadal.. może warto czasem przeczytać regulamin, a nie mieć pretensje do nie wiadomo kogo

Darek
@daniel

Tak? Tylko ciekawe, że te opinie, które zostały tutaj usunięte ze względu na rzekome wulgaryzmy, nie zostały usunięte z innych portali, np. ta:(usunięte przez administratora)Sami sprawdźcie, ile tam wulgaryzmów. Była ona również tutaj ale już jej nie ma...

mStyle

Nie uważam, że to kierownictwo się przyczyniło do usunięcia ale zapraszam potencjalnych kandydatów na stronę PRINTXL na fb :-) I tam zapoznanie się z firmą. Na dzień dzisiejszy szukamy pilnie osób z umiejętnością szycia ciężkiego czyli szwaczka/szwaczki lub krańca/krawcowej. Zapraszamy chętne osoby.

@mStyle

Wtargnąła mi literówka chodziło mi o szwacza/szwaczkę lub krawca/krawcową.

anoli
@mStyle

Witam Chciałabym zatrudnić się jako szwaczka do kogo mozna się zwrócić?

handlowiec

W moim odczuciu byłoby niepolitycznie się nie odezwac. Zespół handlowy od wielu lat w niezmiennym skladzie. Dla mnie najważniejsze to bezpieczeństwo i rozwój czego mogę doświadczac w Printxl. Joanno, w ciągu 5 lat od zera ci biznesmeni zrobili prawie 100 osobowa drukarnie,a układy zwierzchnik-kadra są bardzo partnerskie. Każdy ma wybór, może założy własną działalnosc gospodarcza i wesprzec polska gospodarke. Jak to mówią " psy szczekaja, a karawana jedzie dalej". Polecam ambitnym poszukiwaczom miejsc gdzie dając również dostajesz. Printxl novo existere !

brygadzista

Sie goraca zrobilo tutaj W firmie widac ostatnie miesiace spore zmiany i wielu sie to nie spodobalo co widac po ostatniej aktywnosci tutaj. Dla mnie zmiany sa na lepsze bo nie musze ogladac tych ktorzy sciemniali i szuszfolili Firma inwestuje w nowe miejsca pracy ale co tam plujmy na nia 1 osoba z posrod chyba juz 80 w miesiacu zostanie obciazana z tytulu jej glupoty i pozniej lazi i gada jak jest zle ale zeby pomyslec w momencie kiedy sie zle zrobilo to juz nie Odezwalem sie bo wiekszosc wpisow to byli pracownicy...hmm jakis jest powod ze sa bylymi pracownikami.... Pracuje w tej firmie bardzo dlugo i najgorsze dla wielu jest to ze gora wymaga zabraniajac marnowania godzin, spania na nockach, marnowania materialu ja polecam i zapraszam

pracuje od 1,5 roku

kasa na czas zaliczki daja co tydzien nadgodziny zaplacone niedziela setki na atmosfere pracuje cala firma mi nic wiecej nie potrzeba marudzic mozna w kazdej firmie

mStyle

Tak przyjmują młodych ludzi ;)

Lol

Czy osoba mająca na bakier z prawem - czytaj: ma komornika na plecach, jest gorszym pracownikiem, człowiekiem? Czy jest to zła wizytówka firmy? Ważne, że jest i dobrze wykonuje swoją robotę, a to co robił/ robi po godzinach, kogo to obchodzi?Zastanów się zanim coś napiszesz..

mStyle

Współpracuję z tą firmą już prawie rok i co miesiąc dostaje w 100% zarobione pieniądze. Jeżeli,zdarzył się słaby miesiąc wynikający z braku zamówień to została mi wypłacona podstawa za pełen wymiar 180 h które mam na Umowie,a nie za godziny wypracowane czyli np 160 h. Premie we firmie są uznaniowe przyznawane według opinii wystawianych przez brygadzistów względem każdego pracownika (każdy dział ma inny przedział). Większość osób które przychodzą do firmy w sprawie pracy i godzą się na pracę na Umowo Zlecenie to ludzie którzy w 70% mają do czynienia z prawem czyli komornik deptający im po piętach lub inne podobne sytuacje i zazwyczaj na własne życzenie godzą się na takie warunki zatrudnienia. Reszta jakoś podpisuje po okresie próbnym Umowę o Pracę lub Umowę Menadżerską. Prawda jest taka,że do każdego sporu potrzeba dwojga jeżeli komuś się nie podobają warunki i regulamin panujący w Printxl to nikt go na siłę nie trzyma na jego miejsce zawsze znajdzie się drugi/a... Stare dobre przysłowie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" ;)

@mStyle

Witam! Mam pytanie na jakiego rzędu wynagrodzenie można liczyć. Zajmuję się nadrukami termotransfer, tampondruk, obsługa plotera tnącego, druk solwentowy sitodruk, znajomość CorelDraw, przygotowanie projektu, wizualizacji itp. Mam 29 lat w branży od 10 lat. Mam szansę na znalezienie pracy w tej firmie? Sprowadzam się po nowym roku do Poznania. Będę wdzięczny za odpowiedź, informację. Pozdrawiam.

od 2 lat w printxl

sam poziom pisania wystawia opinie temu co to napisał najwyraźniej i na szczęście printxl nie jest instytucją, która chce zatrudniać takich ludzi i my nie musimy z takimi pracować

Zostaw merytoryczną opinię o PRINTXL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PRINTXL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRINTXL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRINTXL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PRINTXL Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRINTXL Sp. z o.o.