Opinie o Chemeko-System w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chemeko-System. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Chemeko-System na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemeko-System w Wrocław

I nikt tego nie widzi czy nie chce widzieć? Czemu tylko w poniedziałki chcą sprawdzać trzeźwość, a nie codziennie? Wiesz może jakie kary będą przewidziane za bycie w pracy pod wpływem?

Robert

Wiem tylko że będzie to robione i wiem też że kara będzie taka że nie dostaną wypłaty i jakąś karę umowną, chcą zrobić przesiew pijaków i jeszcze na tym zarobią.

No to ładnie firma urządziła swoich (usunięte przez administratora) Przymuszając do pracy 06.01 robią wywiad czy pracownicy się postawią czy potulnie jak baranki przyjdą do (usunięte przez administratora) Jest to wstęp do siedmiodniowego tygodnia pracy. Koniec z wolnymi niedzielami i świętami. Oddadzą ci za to wolne w środę. Podziękować trzeba tym co bez pracy w śmieciach żyć nie mogą i płaczą jak w niedzielę przyjść nie można. Teraz będziecie mogli zamieszkać w Chemeko. Brawo.

@1234

A może by tak po prostu 6-go nie przyjść ale to muszą zrobić wszyscy. Jak przyjdziemy to całkiem możliwe, że i Wielkanoc mam zagwarantują w pracy. Zrobią coś na wzór systemu jaki funkcjonuje w MPK i będziemy mieli pozamiatane. Generalnie mam to w (usunięte przez administratora) jak będzie sześć netto podstawy, Multisport, opieka medyczna to mogę i w takim systemie robić ale są chłopaki co mają małe dzieci i na pewno woleliby czas świąt czy weekendy spędzać z nimi. A jak nic nie zrobią z benefitami, nie będzie konkretnych podwyżek to trzeba będzie jakąś formę wyrażenia naszego niezadowolenia wybrać. Mamy do wyboru L4, na żądanie, honorowe krwiodawstwo. Możemy też spróbować podpiąć się pod jakieś związki zawodowe ale ten temat wymaga weryfikacji. Panowie jeśli będziemy siedzieć cicho, nic nie robić to nic nie wskóramy. Niech dojdzie chociaż do Tych w "Białym domu", że tu ma dole coś się zaczyna dziać. Dajmy im to do zrozumienia wypowiadając się otwarcie co myślimy o sytuacji panującej w firmie i o traktowaniu większej części załogi.

@Zatrudniony

Jedynie kiedy wy możecie nie przyjść do pracy to 1 stycznia 2024 i może jeszcze w każdą niedzielę miesiąca na tyle możecie sobie tylko pozwolić!!!!. Dla 90% załogi to robota życia i nikt się z niczym nie wychyli i biuro o tym doskonale wie możesz sobie pisać, apelować i tak nikt tego nie bierze tego na poważnie!!!. Piszesz, że masz to gdzieś,bo jeśli dostaniesz sześć netto i te pozostałe rzeczy to możesz pracować ja myślę, że jeśli by obniżyli twoją wypłatę o tysiąc to i tak byś pracował!!!!!

Autopsja
@Zatrudniony

1 .Idź do mpk tam masz 3 związki!do wyboru do koloru.. 2. przez 3 lata nie miałem wolnego w święta bo inni głupio-mądrzy jak ty mieli wolne! 3. Zarobki w mpk po 3 latach pracy niższe jak w śmieciurkach na początek. 4. Weź prześcieradło napisz na czerwono SOLIDARNOŚĆ i zrób strajk ,może ktoś się do Ciebie przyłączy w co wątpie.Kozak w necie .izda w świecie. Podsumowując: Tych punktów mogło by być o wiele więcej .Liczę na Ciebie że rozpoczniesz ten "strajk" praktycznie ,a nie teoretycznie i uwież Mi że jako pierwszy podejdę do Ciebie przybije pionę i stanę z Tobą w Mur w imię pracowników.

@Autopsja

Cienko z Twoimi emocjami skoro wyzywasz współpracowników. Mogę Cię tylko zapewnić, że też od lat w święta nie miałem wolnego. Jaką mam pewność, że nie jesteś "kretem" który sieje zamęt i przy pierwszej okazji poleci do biura "strzelić z ucha"?

Szczech
@1234

A ile razy w zeszłym roku przymusili Cię do pracy w święta? Jest to sytuacja notoryczna?

Grzechu

Praca jak praca lecz to jak podchodzą do pracownika to porażka,w tej firmie liczą się znajomości w biurze a nie ludzie którzy sumiennie pracują a plac i cała otoczka firmy i obiecanki to totalne (usunięte przez administratora)naprawdę nikomu nie polecam tej firmy chociaż nie kturzy się tu odnajdują pozdrawiam

Wójt
@Grzechu

Widać gołym okiem że długo tak być nie może, dzisiaj słyszałem że dojdą nam rejony , tylko kto to będzie robił jak nie ma ludzi do pracy?

Ktoś
@Grzechu

Cześć. A napiszecie coś o pensji? Bo tak myślę, że może atmosfera słaba, ale może dla kasy warto tu przyjść?? Jaka jest taka podstawowa wstępna pensja dla kierowcy kat C?? Ja nie mam znajomości w biurze, to dostanę inną pensję, niz gdybym miał takie znajomoci?

ŚwieżaKrew

Wbrew temu co tutaj się naczytałem ja jestem zadowolony. Nowe auta, przeważnie Scanie. Poważne usterki i ewentualne naprawy robione na serwisach ASO, drobne usterki można naprawić na warsztacie, który może nie jest jakiś wybitny, ale z drobiazgami sobie radzi. Podoba mi się to, że cała pensja jest na umowie (ponad 6000 zł + premia od pierwszego przepracowanego miesiąca) i zawsze 10 na czas. Warunki socjalne mogłyby być lepsze, ale w sumie i tak większość czasu spędzasz przecież w aucie.

Pedro

Można indywidualnie się dogadać

Dyrektor
@ŚwieżaKrew

Super 6000 tyś brutto, wymarzona robota w śmieciach i brudzie szatnie chlew w autach (usunięte przez administratora) dojście po bagnach robota marzenie a zapomniałem że pieniądze na czas dziękujmy ,łaski nie robią ogarnij się (usunięte przez administratora).zapomniałem jeszcze dodać stołówka , opieka medyczna i posiłki regeneracyjne ha ha ha (usunięte przez administratora)co wypisuje takie brednie

Morda
@Dyrektor

Dyrektor może każdy jak by sprzątał w autach to by nie było (usunięte przez administratora) znam tam parę osób co dbają o auta,zawsze po skończonej pracy kabina ogarnięta i posprzątane w środku pozdro sekt 1 i 2

@ŚwieżaKrew

Skończ wypisywać bzdury o premii od pierwszego miesiąca! Powiedz to Tym którzy przez trzy miesiące są na okresie próbnym i g.ó.w.n.o nie premie dostają. 6000 tyś. powiadasz na start? To (usunięte przez administratora) wytłumacz mi dlaczego ja po pięciu latach nie mam tyle? I nie pisz mi tutaj, że widocznie nie zasługuję bo pracuję rzetelnie. Trzeba będzie porozmawiać z kolegami w podobnej sytuacji i wybrać się do Pani P. Ł. z zapytaniem jak to (usunięte przez administratora) jest, że świeżak ma 6000 a my nie?

Zatrudniony

Myślę, że do końca stycznia trzeba poczekać. Może ktoś tam w Białym Domu się zreflektuje, pomyśli, zastanowi. My wszyscy którzy pracujemy nazwijmy to w sekcji transportowej tej firmy domagamy się podwyżek. Ochłapy które dostaliśmy w zeszłym roku nie na wiele się zdały.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Chemeko-System na stanowisko Kierowca kat. C? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.

Haha

Nie ośmieszaj sie super? (usunięte przez administratora), grozenie przez tel zwolnieniami itp? Dalej wydzwaniac potrafi z innego nr. Ale nikt nie ma odwagi wspomnieć tego .. a za co? Za wały w rudnej z odpadami medycznymi i nie tylko poczytaj głosno było juz kilka razy

Ekspert

W tej spółce zawsze byli równi i równiejsi,co ty się wczoraj urodziłeś,firma rodzinna jeden ma 5500 brutto a drugi 7500 brutto albo i więcej i po pseudo robocie idzie do domu bez odbijania bo mu wolno.Albo kilka osób ma jedną zmianę a reszta rabotaje na dwie zmiany .

Wielki

Jutro jak nie będzie wyrównania za grudniową premie to kilka osób odejdzie z tej firmy. Ciekawe kto będzie jeździć.

Grzechu
@Wielki

Też zamierzam się zwolnić pozdrawiam przepracowałem cały grudzień i premii nie ma

Wiktor

Jakie są dodatki do wynagrodzenia w firmie chemeko, można liczyć na premie albo jakieś bony świąteczne , jest możliwość karnetu Multisport? Sprawdzam różne oferty pracy i chętnie się dowiem jak jest w waszej firmie.

@Wiktor

Nie ma bonów. A jeśli chodzi o politykę rodzinną to w tej firmie nie ma. O urlopie możesz zapomnieć. Masz pracować jak biały (usunięte przez administratora)

Wiktor

W innych zakładach tego typu są dodatki i bony świąteczne , także będę szukał innego zakładu

Pracujecie na umowę o pracę? To, jak wtedy urlopu może nie być, skoro jest to zagwarantowane w kodeksie pracy?

Kkkkk
@Wiktor

Ja co prawda pracuje tu nie długo ale już się rozglondam po innych firmach a nie ładu ani składu w tym chemeko zaraz będą szukać już trzech kierowców pozdrawiam

XXX

Zapraszamy Pana Prezesa na bazę .Niech pan zobaczy jaka jest droga dojazdowa na plac a właściwie jej nie ma, dziury głębokie na met, gwarantuje ze pana Audi sobie nie poradzi. Śmieciarki uszkadzają się codziennie a warsztat lichy i rejony niezrobione. Pozdrawiamy.

@XXX

A, że o dojściu z parkingu na plac już nie będziemy wspominać. Trzeba będzie nakręcić jakiegoś Tik-toka aby szersze grono zobaczyło po jakim błocie musimy chodzić. Wy gryzipiórki z Białego Domu macie marmury, liptonki, kawkę, wigilię, ciasteczka a my (usunięte przez administratora) Jak Wam staniemy w styczniu to może dopiero zwrócicie na nas uwagę. Jeszcze trochę a ten balon pęknie, już jest nadmuchany do granic możliwości. Będziecie musieli wyjść zza biurek, usiąść za kierownicą i stanąć na stopniach jeśli będziecie chcieli unikać rozgłosu. Wszędzie dookoła w konkurencji są wyższe zarobki, benefity, paczki, bony na święta a Wy nam (i to nie wszystkim) po 300 złotych zapomogi dajecie. Wstydu nie macie!

@Zatrudniony

To na kiedy planujemy ten przestój? Warto zrobić strajk ostrzegawczy,bo te podwyżki to są śmiechu warte , już lepiej było w albie.

Komendant

Niektóre osoby dostały dzisiaj premię świąteczną, ja osobiście nie dostałem, podkresle że nigdy nie opuściłem dnia pracy nie spóźniam się pracuje ciężko. Już nie chodzi o te pieniądze tylko zrobiło mi się bardzo przykro z tego powodu.

XXX

Jest nowa Pani Dyrektor to i karpiowe się znalazło. Dziękujemy i życzymy wesołych świąt.

Postaw a zastaw się. Pracowników przerobili na pieniądze na dofinansowanie jesienne ale paczki do gminy wysłali. Kolejny raz pokazali gdzie mają pracowników. I za kogo ich uważają.

Pracuje w tej firmie ładnych parę lat i nigdy w tym bajzlu nie było ok.Mam na myśli wynagradzanie pracowników,jak ktoś jest jakimś po ciotkiem, kuzynem,wujkiem itp.to nic wielkiego nie musi robić a mu ekstra zapłacą.Druga sprawa to traktowania ludzi normalnych mam na myśli nie (usunięte przez administratora),itp.nigdy nie miało miejsca i nie ma,my szaraki mamy pracować a nie upominać się o trochę godności,tak jak kolega napisał szatnie pomsta do Boga,droga do baraków po bagnach żenada,a szlachta z biura lądowisko dla helikoptera,marmury,itp, nawet się pozamykali żeby nie nachodzili ich (precz chołota).Szkoda mi chłopaków z warsztatu za ich warunki pracy katastrofa (pseudo warsztat z mistrzem warsztatu który nie ma pojęcia o naprawach sorry ale to prawda ,to są słowa nie jednego kierowcy)ale to wasz wybór.Tak jak kolega napisał ten balon niedługo pęknie ,mam nadzieję że niedługo.

Zawiedziony

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) siedzą w luksusach a dojście z parkingu to babranie się w (usunięte przez administratora). Taka firma a takie warunki. Wstyd!!

Chcę wiedzieć, jakie są godziny pracy u nich, napisze ktoś? W ogłoszeniu na Mechanika samochodów ciężarowych nie napisali nic poza tym, że są dwie zmiany. No a w jakich godzinach? Często się zostaje po? Potrzebuję wiedzieć takie rzeczy, dajcie znać

Odpowiedź

6-14 14-22

Karol

Widziałem ogłoszenie o pracę zastanawiam się czy warto. Słyszałem że zwalniają jak ktoś jest chory i nie wypłacają pieniędzy , słyszałem też że panuje tam (usunięte przez administratora) Jaka jest umowa ?

Brotek

Witam widziałem ogłoszenie Pracownik Porządkowy czy warto się przyjąc ?czy raczej szukać coś innego l.Jak by ktoś mógł się wypowiedzieć kto pracuje właśnie na takim stanowisku Jaka stawka godzinowa ] Przedewszystkim i w jakich godzinach się pracuje

Xde
@Brotek

6-14 14-22 niby warto chłopaki sciemniają czasami plac zmiotą jak kierownika zobaczą a tak to sie szwendają a hajs wpada

@Xde

No tak, ale zimą to pewnie i odśnieżanie dochodzi? A wiesz może na jaki czas jest zawierana pierwsza umowa o pracę i na jaką kwotę?

...

Jak jestes zainteresowany to wez zadzwoń bo z tego co widze srednio jestes. Co odsniezac? Plac ? Smieciarki wszystko rozjezdzą , girma ma pługi , ładowarki 2 snieg w naszym kraju ile razy sypie? Raz dwa i sie topi

Grześ

Hejka, czy na firmie można zbierac sobie złom ewt na bramowcu wywieźć? Bo widzę ze wywozą wieczorami do swoich aut. Dodatkowy zarobek by sie przydał nie ukrywam

Czy w chemeko pracownik dostaje posiłki regeneracyjne? Ile wynosi przerwa ?

@Marek

Posiłek regeneracyjny? – ważna sprawa. Myślicie, że w biurze tez można go dostać? :D jest po prostu teraz oferta na dyspo i w sumie żadne benefity nie są w niej opisane, nawet owocowe dni czy inne tego typu poboczne dodatki. :( co z jakąś strefą socjalną? Kawa / herbata? Atmosfera w biurze mnie interesuje

Kordian

Ja nie wiem. Ja się tylko po okolicznych firmach na razie rozglądam, gdzie miałbym najlepiej. A tak w ogóle, to często zwalniają, wymagający są, czy raczej łaskawi dla wpadek i błędów?

Zostaw merytoryczną opinię o Chemeko-System - Wrocław

• Jak się pracuje w Chemeko-System?

Zobacz opinie na temat firmy Chemeko-System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemeko-System?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemeko-System
2.1/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Jerzmanowska 4-6
    54-519 Wrocław