Opinie o D&K Technology w Wróżewy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie D&K Technology. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w D&K Technology o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&K Technology w Wróżewy

R.I.P

Jak ktoś nie ma dużych wymagań to niech spróbuję. Montaż praca od 6-22. Reszta pracowników którzy zostają na miejscu praca 10h płacą na początek (usunięte przez administratora)

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie i potrzebuje rzetelnych informacji na ich temat.Opinie można wystawiać różne i wylewać żale w internecie bo to łatwe. Chciałbym zapytać jaki staż pracy miały osoby które takie opinie wystawiają. Praca dziś nigdzie nie jest łatwa a ze swojego doświadczenia wiem że i fachowców brak.Firma się rozwija i jakoś prosperuje więc chyba nie jest aż tak źle. Podsumowując i nikogo nie urażając proszę o uczciwą opnie aby nie wpaść z deszczu pod rynnę:-)

Krotek

A ja to się nie będe wypowiadał bo szkoda słów!!!!!!

ku@wa

Predzej polecił bym zakład pogrzebowy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w D&K Technology? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
nitro xD

pracowałem krótki okres w firmie D&K Technology złego słowa nie mogę powiedzieć o tej firmie pracownicy w porządku zawsze pomagali jak czegoś się nie wiedziało zwłaszcza pan Szymon szacun dla jego cierpliwości he he kierownik w porzo szefostwo również uprzejme polecam jak najbardziej firmę xD

@nitro xD

buahahahahahahahhahahahahha dobry zart hahahahahahahahahaha nawet wiem kto to napisał oj ty eleganciku jeden hahahahahaha

ku@wa

to chyba ty jestes tym baranem buahahahahha i ten twoj pseudo prezes

jurek

Ja jestem zadowolony prezes Wojciech w porządku a barany zawszę się znajdą w każdej firmie jak się nie podoba to do Dino na kasę

kumpelstaregowygi

NO dokładnie wiedzo odpornych to my mamy pod dostatkiem hahahahahahahaha.

starywygahehe

Znam tylko jednego macieja który tu pracowal zdolny to ty niebyles wrecz wiedzo odporny

Maciej

płacą (usunięte przez administratora) zł do ręki , wszędzie monitoring i system RCP

Nie polecam . Stawka na umowie minimalna ,(usunięte przez administratora) na rękę , praca minimum 10 godzin , zero premii i zero dodatku za nadgodziny gdzie często się zdarza z ostawać dłużej . Firma porażka!

Zostaw merytoryczną opinię o D&K Technology - Wróżewy

• Jak się pracuje w D&K Technology?

Zobacz opinie na temat firmy D&K Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

D&K Technology
2.5/5 Na podstawie 40 ocen.
  • 37
    63-700 Wróżewy