Ecotec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ecotec Polska Sp. z o.o.

Lukaniu

Witam chciałbym zapytać ile przeciętnie może zarobić monter i jakie są warunki zakwaterowania ?Pozdrawiam

Twój stary
@Lukaniu

Chłopie za telefon złap i zadzwoń do biura to się dowiesz.

@Lukaniu

W zależności od tego jaką masz stawkę i ile godzin w miesiącu pracujesz.Stawki są różne, dlatego różnie się zarabia.Ogólnie nie jest źle,mieszkania nie są najgorsze,zależy gdzie trafisz i z kim.Firma ok,tylko umowa-zlecenie,to minus ale najpewniejszy jest zawsze 15.każdego miesiąca.Wyplata w całości,nie żadne raty i w terminie.Jak chcesz,dzwoń do biura na światową 22 i tam wszystkiego się dowiesz.

Lukaniu
@Twój stary

Twój stary Tak by było najprościej z tym że przeważnie przez taki telefon usłyszysz to co chcesz usłyszeć żeby cię zachęcić a mi zależy na opinii ludzi którzy realnie tam pracują i mogą podać widełki od do bo wiadomo każdy ma inny staż i kwalifikacje .Pozdrawiam

@Lukaniu

Dzień dobry Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem (tel. 22 490 82 36) w godzinach 9-17. Chętnie porozmawiamy i przybliżymy Panu naszą ofertę. Odpowiemy również na nurtujące Pana pytania. Zespół Ecotec Polska

Młody
@Ecotec Polska Sp. z o.o.

Ecotec mam pytanie, czy pracownicy pracujący za granicą, mają płaconą dietę?

Łukasz Bałaz

Jestem po rozmowie z rekruterem zdalnym na temat pracy. I szkoda zachodu nie ma nawet stawki najniższej niemieckiej na polskiej umowie. Strata czasu.

@Łukasz Bałaz

A jak oceniasz samą rozmowę? O co pytał? Rozmowa była taka bardziej luźniejsza czy konkretna ?

@Łukasz Bałaz

Szanowny Panie Podane przez Pana informacje nie są zgodne ze stanem faktycznym. Z uwagi na wahania kursu Złotego do Euro podana Panu stawka, przeliczona po kursie z danego dnia może nieznacznie odbiegać od stawki minimalnej. Mamy jednak odpowiednie, wewnętrzne procedury wyliczania kwoty wynagrodzenia tak, aby w momencie wypłaty zawsze spełniona była stawka minimalna wymagana w kraju pracy. Nasi rekruterzy mają wiedzę o takim stanie rzeczy więc z pewnością żaden z nich nie przekazał Panu innych informacji niż te powyższe. Zespół Ecotec Polska

Sebastian

Witam czy umowa zlecenie jest stała czy po jakimś czasie jest umowa o pracę...

Mikson
@Sebastian

O kolego zapomnij o umowie o pracę tu tego nie ma

Marzena
@Mikson

Zastanawiam się w sumie czemu? Faktycznie jakby dłuższa współpraca miała mieć miejsce to chyba obie strony mogłyby się czuć bezpiecznie? Dlaczego taka opcja jest niemożliwa?

Nikson
@Marzena

Zadzwoń do biura w Warszawie i przestań się zastanawiać dlaczego nie ma umowy o pracę,tylko jest zlecenie.

@Marzena

Zależy nam na długofalowej współpracy z naszymi pracownikami, zleceniobiorcami i partnerami biznesowymi. Dla każdego ze stanowisk mamy ustalone zasady wspolpracy zależnie od zakresu, miejsca wykonywania pracy i aspektów prawnych. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji. Zespół Ecotec Polska

Abs

Pracowałem tam powiem warunki nie są źle zależy z kim się mieszka ale kasa bardzo słaba(usunięte przez administratora). Słabo bo idziesz do sklepu i w euro trzeba płacić no i umowa zlecenie .

@Abs

Dziękujemy za opinię. Podane przez Pana warunki finansowe nie są już aktualne. W celu uzyskania rzetelnych informacji na temat warunków zatrudnienia w firmie Ecotec zachęcamy przede wszystkim do kontaktu z działem rekrutacji tel. 22 490 82 36 . Zespół Ecotec Polska

Monter

Przyjeli mnie bez problemow.pytania o poprzednia praca,jakie zadania itd. robota nie najprzyjemniejsza ale mialem gorsze,czasem pogoda nie pomaga upal albo deszcz ale jak swieci troche sloneczko i nie jest za goraco to jest ok. kasa na czas. narazie zostaje

raczej latwe, cos do policzenia, pytania o narzedzia nazwy i do czego sluza

Kamil Samek

Polecam gorąco firma jest w porządku nie to co inne firmy dużo obiecują a w rzeczywistości jest inaczej, zakwaterowanie również jest bardzo dobre , ekipa znajdująca się na zakwaterowaniu także jest w porządku współpraca z biurem także pozytywnie są rozpatrywane różne potrzeby i informacje dużo czasu straciłem na pracę w różnych firmach które za przeproszeniem miały wygórowane opinie o sobie a tutaj nie dość że pracujesz wśród swoich to z każdym z osobna można normalnie pracować jak i rozmawiać po prostu moim zdaniem nic dodać nic ująć pełen pozytyw naprawdę firma godna polecenia.

Marzena
@Kamil Samek

hej no to faktycznie raczej wygląda ok tylko jeszcze odnośnie tej ekipy to oni ich znają, są od nich? czy weryfikują jakoś ludzi, do których od siebie wysyłają?

chudy

pracowalem jakis czas zlego slowa powiedziec nie moge.praca jakk praca mogla byc ciezsza....z biura duzo pomagaja jak problem jest dzwonisz i pomoga.........

Iwona
@chudy

Na jakim stanowisku pracowałeś że taka opinia? No i jak z zarobkami względem innych firm - porównywałeś kiedyś stawki? Ciekawa jestem jak wypadają na tle konkurencji w tej kwestii.

Pawel

Polecam każdemu ta firmę praca jest bardzo dobra panie w biurze bardzo mile i załatwiają wszystko praktycznie od razu co potrzeba nie zostawiają człowieka samego ze wszystkim jak w innych firmach polecam w 100 procentach ????

Krystyna
@Pawel

No to super, że można liczyć na dobrą atmosferę. A jakie są tutaj zarobki? Możesz dać znać?

Xx
@Pawel

Taaaaa

moze kiedys

Pracowałem tam 2,5 roku z przerwami, ale było super ,zawsze milo wspominam pozytywnych świrów , Arka.T,Radzia,Mareczka,Zybiego,Sylllwusia,Rybę,i młodego tez,Tomka.B,Tomka.p, kilera ,melmana ,sławka ze slowenska????,marjana ,boksera,juniora i wielu innych to byl super czas ,dzięki wszystkim... A jak zaczynałem miałem (usunięte przez administratora) ,wiec po (usunięte przez administratora) Narzekać ,ze masz jeden z drugim na start (usunięte przez administratora) ,..jestes (usunięte przez administratora) Niemcy to widza i cie niechca....pozdro ..sztywna ekipa ,cytując Sylwka ????????

@moze kiedys

Pracowales tam z przerwami. A jak to bylo z rozwiazaniem umowy?? Zatrudniali cie ponownie jesli umowa byla rozwiazywana za nie wiem porozumieniem stron. Bo z tego co slyszalem jak z nimi rozwiazesz w ten sposob umowe nie masz powrotu nie masz powrotu

Polak
@moze kiedys

Kto kazał ci nabazgrolic te dyrdymałki ??

Knur

Firma nie jest zła pracowałem kasa na czas co obiecali to dali co sobota ogień zależy na jakich ludzi się trafi większość normalna ale są też konfitury trzeba uważać z kim się gada.Ja wspominam ogólnie dobrze

ziomeczek

Atmosfera jest naprawdę spoko. komunikacja z kierownikiem jest dobra. bardzo fajni ludzie tu pracują.

Teresa
@ziomeczek

jest jeden kierownik na całą firmę czy mówisz o jakimś konkretnym dziale że taki spoko ?

Patryk okno
@ziomeczek

Czyli jesteś na projekcie w Allmendingen :)

Patryk okno.
@Teresa

Jest wiele osób którzy dzierżą berło teamleadrea. Ogólnie z większością idzie żyć po ludzku. Jednak jest jeden przebiegły i Szczwany jak lis bez łapy. Pracując z lisem nie znasz dna ani godziny ani powodu utraty godziny.

Bartuś

Witam, czy ktoś jest w stanie podać jakieś informacje na temat pracy przy fotowoltaice, jeżeli chcę się rekrutować bez doświadczenia w zawodzie? Rozumiem, że jest polska umowa zlecenie. Czy rekrutacja odbywa się online, czy trzeba się wybrać do biura?

Lois
@Bartuś

Wystarczy wziąć telefon do ręki i zadzwonić na podany na stronie Ecotec numer i wszystko powiedzą.Ani to drogie ani to trudne.

@Bartuś

Dzień dobry Nie wymagamy od naszych kandydatów doświadczenia w montażu farm fotowoltaicznych jednak mile widziane jest doświadczenie ogólnobudowlane. Rekrutacja odbywa się zarówno online jak też w siedzibie firmy. Zapraszamy do aplikowania przez prosty formularz dostępny na naszej stronie internetowej - https://www.ecotec-polska.pl/pl/kariera/monterelektromonter Zespół Ecotec Polska

Ramen_69

Pracuję od niedawna ale puki co jestem zadowolony najważniejsze że wypłata na czas a i kwatery w porządku nie jest trudno Nie ma co narzekać

Czy urlop w Ecotec Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Swiętojebliwy

Tak oczywiście nawed120%

Patryk Okno

Oczywiście.

Eco

Na umowie-zlecenie nie ma urlopu.

Halina
@Eco

Czyli co, tutaj się tylko pracuje na umowę zlecenie? :o

Eco
@Halina

Tylko i wyłącznie

PATRYK OKNO
@Halina

Zawsze możesz iść do biura to będziesz miał katering. I urlop platny

Witam. Chciałbym się zatrudnić w tej firmie ale nikt znajomy nie robi w niej noi nie wiem za bardzo jak tam jest z warunkami pracy. I z tąd moje pytanie czy polecacie w dzisiejszych czasach tą firmę?

Kuba
@Tomek

Jest w porządku pieniądze na konto trafiają kwatera schludna jeżeli zależy Tobie na wyrabianiu dużej ilości godzin to jak najbardziej polecam jeżeli jednak szukasz pracy gdzie możesz również pozwiedzać trochę miejsca w którym aktualnie jesteś to raczej nie to miejsce

Irena
@Kuba

Piszesz o dużej ilości godzin, czyli ile ? Jak to mniej wiecej wygląda ? :)

KAMILEK
@Irena

Przycisniesz w piątek i w sobotę masz plaże.

Halina
@KAMILEK

Czyli sobota wolna, a niedziela?

Zga

Pozdrowienia od Szamana i reszty.Miło wspominam.

Patryk

Jak praca polecacie może

Emilia
@Patryk

a jakie stanowisko najbardziej Ciebie interesuje? bo każde może być polecane przez kogoś innego, zależy czy biura, czy kierowca... :)

Micha

Praca spoko gdyby nie to że Lolek ciągle psuje maszyny i pracować z nim się nie da. Facet się nie nadaje do roboty

@Micha

Dzień dobry Dziękujemy za zgłoszenie. Pracownicy nie mogą odpowiadać za awarie maszyn, które czasami się zdarzają. Dokładamy wszelkich starań aby praca była płynna i staramy się na bieżąco kontrolować stan techniczny maszyn aby takie sytuacje nie miały miejsca. Jeśli zauważył Pan nieprawidłowości związane z ich użytkowaniem przez któregoś z Pracowników prosimy o zgłoszenie konkretnej sytuacji do Kierownika odpowiedzialnego za dany projekt. Zespół Ecotec Polska

Dzień dobry wszystkim. Zmieniam miejsce zamieszkania i szukam pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Ecotec Polska? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Marcin

Uwuwewe onteyme osas
@Marcin

Jak nowy to mów że do grypsujacych do Dirka na projekt.

Kacap za puszki
@Marcin

Daruj sobie ta firmę.(usunięte przez administratora),stawki jak sprzed 10 lat.Ludzie ok,resztę o kant (usunięte przez administratora)

Marianna
@Marcin

Cześć Marcinie. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to sugeruję firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Marianna.

Puszki za kacapa
@Marianna

Co to za brednie jakie posiłki firmowe i jaka organizacja posiłków O losie.

Kacap za puszki
@Marianna

Jeżeli pracujesz w biurze,to pewnie i catering się znajdzie. Zapraszam na projekt, gdzie przez cały dzień jest jedną,nie liczona do czasu pracy przerwa.Tu nikt się nie martwi,że nie masz co jeść. O firmie Geberit w Niemczech lub gdziekolwiek możesz pomarzyć. Jeżeli chodzi o zarobki to 32 zł na start dostaniesz.Nie ma dramatu?Nie sądzę.Diet nie ma,bo nikt za takie rzeczy nie płaci, no i umowa zlecenie, no ale Marianna takich rzeczy nie wie,bo jej kuzynka pracuje w biurze. ????

Kacap za gruszki i puste puszk
@Kacap za puszki

Zawsze możesz sobie znaleźć inną pracę jak ci stawka czy warunki nie pasują. Nikt nie potrzebuje tu malkontentów.

Robert
@Marianna

Witam Pani Marianno. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Geberit, której nazwę Pani wspomniała korzysta z platformy SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Zresztą dożywianie pracowników staje się standardem. Rynek "pracownika" powoduje, że firmy zaczynają dbać o swoją załogę. Pozdrawiam Robert

Pfand za cwiartke ojro.
@Robert

Napewno nie w firmie Ecotec. Katering? Jakies żarty. Nie ma nie bylo i nie bedzie czy to +35° czy to -20° pozatym czesto nie mozna sie doprosic o zakup wody bo kierownicy odpowiedzialni za to czuja sie bezkarnie i mysla ze im wszystko wolno. Np. Na ostatnim projekcie musiales sobie sam wode kupowac bo firma zapewnia kiedy chce.

Adek Kucharz
@Pfand za cwiartke ojro.

Jak jesteś baranem to tak masz. Pracowałem w tej firmie 2 lata temu i np z wodą nie było problemu. Każdy bus, a co za tym idzie każda kwatera ma swoje pieniądze, które są przeznaczone np. na wodę, więc nie pisz głupot o rzeczach o których nie masz pojęcia. Jak nikt Cie takm nie lubi to masz problem facet, tak więc zalecam zmianę podejścia do życia lub zmień firmę

Ojoj ..
@Adek Kucharz

Coś Ci się koleżko pomyliło.Tak było kiedyś,jak kierowca dostawał firmowe pieniądze.Teraz na wyjazd dostajesz kartę DKV,upoważnia ona tylko do zakupu paliwa i opłat na bramkach.Nikt,oprócz panów prowadzących projekt nie ma gotówki na zakup wody,dlatego są problemy o których ktoś pisze.Nie chce im się kupować wody na projekty i stąd problemy.Mogę potwierdzić,jeżeli sobie nie kupisz, nie będziesz pił.Zanim zaczniesz pisać głupoty,warto się zapoznać z tym,co obecnie dzieje się na projektach.

Witam wybieram się razem z kolegą do pracy w Niemczech przy fotowoltaice. 11.01.2022 Jakie opinie

Widzę że.eco tec kasuje opinie na tej stronie za kasę.

No one cares.
@Andrzej

Wychodza z założenia ze zapłacą i usuną a sama sprawa ucichnie. To pokazuje podejscie do pracownika na ktorego mozna gwizdac poganiac czy mieszac z blotem. A klasa wybrańców znow wsiadzie w furgony i beda jezdzic w kolo i stalkowac ludzi.

@Andrzej

Szanowny Panie, prowadzimy otwartą komunikację w stosunku do wszystkich naszych Pracowników co pokazujemy wielokrotnie odnosząc się do zamieszczonych tu opinii. Jeśli jakiś komentarz nie pojawił się na portalu lub został z niego usunięty przez Administratora oznacza to, że nie był zgodny z regulaminem serwisu.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecotec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecotec Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecotec Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ecotec Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecotec Polska Sp. z o.o.