Opinie o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SGS EKo-Projekt Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w Pszczyna

lola

Ile jest w stanie otrzymać nowoprzyjęta laborantka po studiach? Często pojawiają się u nich oferty pracy

wiesiu2000
@lola

1500-1600 na początek, po roku może 2 ok 2 tys na reke a potem długo dluugo nic ;)

Tomo
@wiesiu2000

Wiesiu te stawki to co przedstawiles to dla próbkobiorcy ? Jesli tak, to to sa jakies jaja, bo w Biedronce na kasie teraz sie dostaje 2200 na ręke.

lolo
@Tomo

Niestety to prawda z tą pensją. Poprostu żal.pl

jeśli można

to ile się tam zarabia???

niedawny

Loka i Sergiusz: Eko-Projekt to SGS Polska. Procedury i "bezład" korporacyjny takie same. Co do pracy na niskich szczeblach, są i plusy i minusy. Na plus: auta, ubrania robocze, sprzęt do badań i próbkowania są i na tym firma raczej nie oszczędza. Atmosfera w zespołach na dole dobra - można się dogadać. Wypłata na czas, delegacje też. Na minus: kasa marna, zabiurkowcy odklejeni od rzeczywistości, butelka wody w upał lub jakiś mały posiłek regeneracyjny zimą jak siedzisz xx godzin w terenie - nie ma opcji. Woda jest w biurze... tylko 100km od ciebie... Godziny pracy w zasadzie nienormowane - są zlecenia, jedziesz do bólu, nie ma zleceń, laba i odpoczynek - wasz wybór. Awans, podwyżki, kariera - marne szanse. Paru biurkowców nadaje się do kryptonim szef - wysłać na pomiary w szczere pole w środku nocy :) Ogólnie dobrze wspominam pracę w firmie. Konkurencja płaci lepiej...

Lysy

Firma od początku 2015 roku nazywa się SGS Polska Sp. z o.o. Pracę w tej firmie można polecić tylko osobą na początku swojej kariery, ludziom bez doświadczenia i osobą co do pracy chcą chodzić nie po to żeby zarabiać pieniądze. Polityka firmy to w skrócie płacić pracownikom jak najmniej to tylko możliwe. Z drugiej strony firma bardzo dba o sprzęt, chętnie kupuje wyposażenia, aparaty, samochody itp. itd. Na takie rzeczy pieniądze zawsze się znajdą.

Firma SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH . Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
gość

A jak się teraz pracuje? Mam nadzieje, ze po odejściu M.P. sytuacja się nieco uspokoiła.

Pupil Hausa

Allo! Panie Szanowny Szcz. Pupilusie wszyscy wiemy za ci wyleciałeś

nie!

doswiadczony

Oczywiście że nie ma najmniejszych szans, przecież zatrudnia sie na umowę zlecenie, nie ma umów o pracę już. Podwyżki marzenie a premie? nie ma takiego słowa w słowniku tej firmy. Z resztą to tonący okręt. Mnie tam juz nie ma ufffff

Mania

Czy ktoś pracował w firmie SGS Polska Warszawa ul Bema- stacja doświadczalna k/Ożarowa Maz.

marijuanaart
@Mania

ja pracowałem

Nathalie
@marijuanaart

I jaką masz opinię? Wiesz może jak wygląda praca w biurze w Wawie? Jaka atmosfera, szefostwo? Z góry dzięki za jakieś informacje.

doswiadczony

brak szacunku do pracowników ze strony kierownictwa, ludzie traktowani są jak śmieci - nie podoba się to odejdź, podwyżka po wielu latach pracy - zapomnij. Kołchoz (usunięte przez administratora) brak skoordynowanego zarządzania. Liczą się tylko słupki, słupki i jeszcze raz słupki. Każdemu kto będzie chciał tam iść odradzam! Uciekać gdzie pieprz rośnie. Plusy to...wypłata na czas, młody zespół, atmosfera na poziomie jednego szczebla spoko. Uważać na fałszywych kierowników i dyrekcję.

elf

Pracowałam rok w tej firmie i odradzam zdecydowanie. Wszystko wygląda fajnie na zewnątrz i na stronie internetowej SGS. Wewntąrz to jeden wielki bałagan i nieustanna gonitwa bez wytchnienia by wprowadzić jak najwięcej procedur w niemożliwie krótkim czasie (często nie sprawdzonych należycie do końca)i być konkurencyjnym dla innych. " Bo u nas się to oznacza a u innych nie" ale wg. procedur na "szybko". Co do podawania wyników i błędów też mogłabym dużo powiedzieć ale nie ma sie co dziwić, ze są błędy jak dziennie analizuje sie setki próbek, na wczoraj, a człowiek jest tylko człowiekiem i pod presja czasu często tak się dzieje. Standardy kontroli jakości jeśli chodzi o podawanie wyników wyśrubowane bardzo wysoko w założeniach teoretycznych, w praktyce zupełnie nie funkcjonalne. Pensja za to wszystko słaba. Na plus niezły park technologiczny, terminowe wypłaty i młody zespół - i tylko tyle. Atmosfera pracy to kołchoz bez wytchnienia, a motto firmy..."nikogo nie zwalniamy jak nie dajesz rady odchodzisz sam" i sprawdza się idealnie. A o odchodzeniu pracowników z firmy świadczą tylko co chwila pojawiające sie nowe oferty dla analityków. Z dobrej pracy się nie odchodzi....po prostu.

Były

no tak z tymi bykami to dużo racji;mają dużo szczęścia,ale jak to często bywa do czasu;najczęściej jedyne konsekwencje to utrata zlecenia lub odmowa zapłaty za zlecenie , a naczelny i tak się nie dowie i po dupce dostanie ten na dole,a dyrektorzy branż do czasu jak są rentowni to i są bezpieczni.

Miły

Jak komuś nie pasuje to zawsze może poszukać sobie innej pracy. Rynek jest jaki jest i trzeba się z tym pogodzić.

NICK

Zastanawia mnie jakość wykonywanych badań, bo personel trzeba szkolić inaczej narobią byków, że się można nie wyplątać

Były

co Wy wiecie na temat tej firmy?! Ja mogę napisać nawet powieść; tylko po co ?! Pan DN to człpowiek,który zatrudnia sobie podobnych,a tak naprawdę to sam nie wie kogo zatrudnić na stanowiska kierownicze bo się na tym nie zna.Trudno znać się na tak dużym spektrum jakie w swojej ofercie ma firma.No ale na ludziach to on się wcale nie zna.Jak zaczynał pracę to podczas rozmowy kwalifikacyjnej/stanowiska kierownicze/ wystarczyło powiedzieć,że znasz j.angielski i było ok.Bardzo lubi kiełbasę z dziczyzny i wschodnią Polskę.Polubił też z czasem donosicieli.To typ księgowego ,który sumuje słupki.Jak masz szczęście i zarządzasz działem ,który ma koniunkturę na rynku to jest ok; możesz robić co Ci się podoba-pełna swoboda.Układ rynkowy-jak najbardziej uczciwy.Dobre zarobki to tylko na poziomie dyrektorów ,kilku kierowników,paru specjalistów i kilku inspektorów.Reszta/działy inspekcyjne,laboratoria/ zarabia marne grosze pracując często bez określenia jak długo,siedem dni w tygodniu i o różnych porach za tzw.dodatek .Odnośnie nie płacenia to nie znam takiego przypadku ,a wiem co mówię.NIGDY !!!! nie było tak,żeby ktoś nie dostał wynagrodzenia w określonym czasie-to wina osoby,która Cię zatrudniała/ są terminy dostarczania umów do księgowości/.Procedury są,ale tylko na potrzeby audytów zewnętrznych.Logistyka; no tak - myślisz o koordynatorach ? Tych dobrych już nie ma - byli niewygodni dla .....Najważniejsze są koszty,a wizerunek stanowi kierownictwo i tu jest nawet przyzwoicie.O przepraszam są wyjątki;ale czegóż wymagać od pana Ż.Wielki plus za apolityczność;chyba,że się coś zmieniło.Ogólnie .... ? pozdr.

Aleister

Odradzam współpracę z tą firmą. Jest bardzo słabo zarządzana. Logistyka kuleje. Brak procedur. Brak perspektyw. Niska pensja. Wynajmują ludzi na umowę zlecenie a potem nie płacą.

@Aleister

W firmie przepracowałem rok i dobrze wspominam ten czas. Przyjazna atmosfera i wynagrodzenie na dobrym poziomie.

bob
@Tomek

nie masz pojęcia co piszesz ja przepracowałem 8 lat i wiem że to jeden wielki wyzysk

Gosia
@bob

Ciesze sie wiec ze nie musialam tam az tyle pracowac. Ciesze sie tez ze sam juz tez masz to za soba.

anabelle

firma ogólnie bardzo fajna, innowacyjne technologie, niezły sprzet, dobre rzeczy się tam robi na rzecz poprawy jakości środowiska........ jednak to wszystko tak fajnie wygląda tylko z zewnątrz. Po kilku latach pracy z całą pewnościa mogę stwierdzić ze osiagąc coś w tej firmie moze tylko szanowny pan Prezez. Szeregowy pracownik nie ma szans na jakikolwiek rozwój , awas o podwyzce nie wspominając. żenująca jest polityka kadrowa, kierownicy nie mają bladego pojęcia na temat zarządania grupą pracowników o czyms takim jak skuteczny coaching to oni nawet nie slyszeli, zastraszanie, ogólne przyzwolenie na darmową prace po godzinach to norma. Jedyną motywacją do dalszej pracy jest stwierdzenie ze zawsze moze pani poszukac pracy gdzie indziej....

Zostaw merytoryczną opinię o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o - Pszczyna

• Jak się pracuje w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy SGS EKo-Projekt Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

SGS EKo-Projekt Sp. z o.o
1.7/5 Na podstawie 76 ocen.

SGS EKo-Projekt Sp. z o.o