Opinie o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w Pszczyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SGS EKo-Projekt Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w Pszczyna

Marzanna

Nie polecam działu EHS, omijajcie szerokim łukiem! Kierowniczka to pozbawiona uczuć i ludzkich odruchów osoba, mobbingująca i niedoceniająca na każdym kroku. Cokolwiek byś nie zrobił i tak robisz to zle lub niewystarczająco. Pracy jak w obozie, a pensja najniższa. Nie warto psuć sobie zdrowia.

Były laborant

Jeśli interesuje cię praca za minimum krajowe i brak możliwości rozwoju to polecam! Bardzo fajna ekipa ludzi ale to wszystko co jest tam fajnego. Dużo pracy, mało ludzi, ciągle zła atmosfera!!! ( zwłaszcza na jednym dziale)

Patka
@Xx

Nie ma naborów wewnętrznych? A jest szansa na ponowne przyjęcie się do firmy? Ktoś powiedzmy odchodzi z niższego stanowiska i potem kandyduje na wyższe? Robił tak ktoś? Z tych wyższych jakie są do wyboru obecnie?

Jolka Nowy wpis

Asystent ds. koordynowania zamówieniami jest teraz poszukiwany na umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin. Ma to być aktualnie około 100 h z tego co widzę po opisie. Jest tu może ktoś kto w ten sposób rozpoczął współpracę a później miał szanse na dalsza karierę w firmie? na jakie stanowiska można przejść?

Marzanna Nowy wpis

Karolina Nowy wpis

Jedna osoba pytała o zarobki próbkobiorcy a co tak właściwie robi się na tym stanowisku? Na stronie nie widziałam ofert a chciałabym mieć wgląd do jakiegoś opisu. Jaki jest pelen zakres obowiązków? polecacie pracę?

Bezimienny Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć jako próbkobiorca?

Firma SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko OPERATOR PRAS KRAWĘDZIOWYCH . Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Byłypracowniksgs

O tak, Pani kierownik niszczy cała atmosferę w tej firmie, w każdym dziale potrafi namieszać. Gdyby nie ona to praca całkiem fajna.

@Byłypracowniksgs

Tak tylko z czystej ciekawości to jak często kierownictwo rotuje? Dodatkowo czy na takie stanowisko jakkolwiek można awansować? Na jakich ewentualnych warunkach? I skoro zauważasz także plusy to jest szansa na ich przytoczenie?

Xx
@Małgorzata

Kierownictwo ciągle to samo, nie zmienia się i wszyscy tacy sami!! Oprócz pani kierownik na mikrobiologii. Mądra i miła. Nie ma szans na żaden awans!! Nie ma podnoszenia kwalifikacji lub możliwości zmiany stanowiska pracy żeby lepiej zarabiać!! Jak już zostaniesz zatrudniona na jednym stanowisku to koniec!! Plusów w tej firmie nie widzę jednynie fajne godziny pracy to wszystko!!!

Patka
@Xx

firmanieistnieje

Cześć, eko projekt nie istnieje, ponieważ z 15 lat temu lub dawniej ta firma została kupiona przez SGS Polska. Nie ma sensu dyskutować na tym forum o pracy w firmie, która jest już innym podmiotem i miejscem. (usunięte przez administratora)?

@firmanieistnieje

Czyli sugerujesz zmianę nazwy po prostu? To co jest pisane to relacja na bieżąco tylko spod innego szyldu? Wtedy też większość pracowników została mimo wszystko?

pikselka

Witam, proszę o jakieś informacje jak wygląda praca w firmie SGS w Pszczynie na stanowisku laboranta? Chwalicie sobie tą pracę?

Czy kwota 3600 PLN to dobra stawka w firmie SGS EKo-Projekt Sp. z o.o?

Guga

3600 zł brutto i to po 6 latach pracy to chyba śmiech. O podwyżkę nie pytaj, a ostatnia była 4 lata temu. Zarobki to chyba największy minus tej firmy, z resztą sobie człowiek poradzi

@Guga

Co tu wyjątkowego miało miejsce 4 lata temu akurat, że wtedy ta podwyżka miała miejsce? Kwotowo każdy wtedy tyle samo otrzymał czy było to różne ze względu na staż lub stanowisko?

@Małgorzata

To było przy okazji przedłużenia umowy. Więc to był jednostkowy przypadek

@Guga

Aha, piszesz o podwyżce indywidualnej. Ja myślałam, że to na każdym stanowisku coś dali. Czyli czekaj, umowa po dwóch latach jest przedłużania? na ile? chyba, że na stałe już dają?

@Małgorzata

To zależy na jaki czas masz zawierane umowy. Zgodnie z kodeksem pracy trzecia umowa jest już na czas nieokreślony. Niekoniecznie po dwóch latach pracy - może być szybciej/ później b

@Guga

ok, jak to przyspieszyć? Ilu osobom udawało się to osiągać o wiele wcześniej i za jaką konkretnie pracę? Są już może dostępne jakieś szkolenia, żeby była ona znacznie bardziej wydajna? Parę lat temu dziwili się na to pytanie na forum..

Jaka atmosfera jest między działami w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o?

Big H

SGS eco project nie istnieje pozdrawiam

Byly laborant

Potwierdzam i aktualizuje ponizsze informacje. Nic sie nie zmienilo. Firma zatrudnia mlodych ludzi zaraz po studiach za bardzo niskie pieniadze. Rozmowy o podwyzkach sa bagatelizowane. A jesli zbyt czesto pytasz, nie zostanie Ci przedłużona umowa. Fajne rozwiazanie dla ludzi mlodych aby zdobyc doswiadczenie, wpis do cv i referencje. Zero szacunku do pracownika. Dyrekcja i kierownictwo dzialu ehs z pszczyny traktuje laborantow jak smieci. Niestety smutna prawda. Pozdrowienia dla prze uprzejmej Pani kierownik Agnieszki :/ Ps eko projekt to stara nazwa firmy. Od dluzszego czasu firma nazywa sie Sgs sp zoo

Xxx

Witam, czy to laboratorium jeszcze funkcjonuje czy raczej na wymarciu? Jakie są obecnie najbardziej rozwojowe działy, gdzie warto interesować się pracą? Byłem tam sto lat temu na praktykach. Praca jak praca, ale nasłuchałem się wielu niepochlebnych opinii od długoletnich pracowników. Teraz rozważam powrót w rodzinne strony i zastanawiam się czy warto brać tego pracodawcę pod uwagę.... Czy nadal działają w tym miejscu tak jakby 2 niezależne firmy, tj środowiskowa i pestycydowa? W czasach moich praktycy mówiło się że na pestycydach jest lepiej niż na próbkach środowiskowych. Czy nadal pracuje ta niemiła pani kierownik stara panna (nie pamiętam imienia)?

Yyy
@Xxx

Tak, nadal niestety pracuje ta BARDZO niemiła Pani kierownik. Nieludzkie traktowanie pracowników- po prostu mobbing. Niestety również nie jest to firma rozwojowa, szczególnie pod względem zarobków. Pozytyw to pracownicy.

Michalina

@xxx a powiedz czy praktyki były płatne wtedy?

Czy firma SGS EKo-Projekt Sp. z o.o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Byly

Jakie szkolenia?

rozczarowany

Firma dla ludzi bez oczekiwań finansowych. Płaca woła o pomstę do nieba. Zatrudniani są młodzi wykształceni po studiach, którzy chyba nie wiedzą ile na prawdę są warci. Jak dla mnie wyzysk. Druga sprawa to (usunięte przez administratora) w kadrze zarządzającej, brakuje obsady na bazowych stanowiskach w dziale a potem niżsi ranga musze pracować jak woły za 2/3. Odradzam zdecydownie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o?

A co to jest Eko-Projekt? Jest taka firma w Bielsku, ale z SGS nie ma nic wspólnego

Pszczynianka

A z kim Ty chcesz rozmawiać po angielsku w Pszczynie? Hahaha

Popcorn

Co rok są ogłoszenia o pracę. Ja po prostu nie wiem kogo oni właściwie szukają? Omnibusa za miskę ryżu? Rozmowa kwalifikacyjna jakaś dziwaczna - zamiast wprost jakieś kluczenie i wyciąganie fałszywych wniosków o kandydacie, bo nie wpadł na to, co kobieta ma na myśli (a co my wróżki?!). Może właśnie takie są "perfekcyjne" te rekrutacje, że się ludzie zwalniają? Więc jaka różnica: zatrudnij i się dowiesz, od tego jest okres próbny. Chyba, że faktycznie robota tak okropna, że mało kto wytrzyma. Ciekawe kiedy będą szukać pracowników poza Polską? Tylko co mają powiedzieć ci wszyscy absolwenci studiów chemicznych? Że niby się nie nadają? Więc dlaczego pokończyli studia? Może to pracodawca ma z Marsa oczekiwania?

Naiwna - ale już zmądrzałam
@Popcorn

Jak to kogo szukają? Naiwnych! I bez żadnych wymagań finansowych.

Edyta
@Naiwna - ale już zmądrzałam

Widzę, że nie macie najlepszego zdania o pracy w SGS EKo-Projekt. Chodzi Wam o zbyt niskie zarobki. A powiedzcie mi jeszcze, nie jest tam przypadkiem tak, iż rosną one razem z przepracowanymi latami? Jak to właściwie jest?

Przyczyna Grażyna
@Edyta

Edytko obudź się... (usunięte przez administratora) Nikt tam nie daje podwyżek nawet po wielu latach pracy, nie wyplaca premii, nie płaci za nadgodziny. Wręcz zabierają jak przykładowo zabrano socjal (wczasy pod gruszą). I firma od wielu lat nie nazywa sie juz SGS Eko-Projekt a SGS Polska Sp. z.o.o.

Były laborant

Podpowiedź dla aplikujących o pracę - jeśli już decydujecie się aplikować do Sgs Pszczyna to musicie wiedzieć że w ramach firmy obowiązuje podział na tzw branże. Nie jest to oficjalnie nigdzie zaznaczone ale w ramach tzw branży Agri zarobki są dwukrotnie wyższe niż w drugiej - tzw. envi/środowiskowej. Jest też różnica w rodzaju umowy: umowa o pracę (standard w Agri) vs zlecenie w envi. Kierownik z envi nie pozwoli wam przejść do drugiej branży gdzie jest lepiej więc trzeba być czujnym już na etapie rekrutacji gdzie się aplikuje

Była Pszczyna
@Były laborant

Wypadałoby dodać że ludzie na stanowiskach kierowniczych w Envi to osoby nie nadające się do rozkładania towaru w Biedronce

Edyta
@Była Pszczyna

To chyba zbyt daleko idące wnioski. Tak czy inaczej - mnie w większym stopniu interesowałyby nieco inne kwestie. Jestem mianowicie bardzo ciekawa, jak w SGS EKo-Projekt podchodzi się do zatrudniania osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy są one przyjmowane do pracy?

Była Pszczyna
@Edyta

Nie są to daleko idące wnioski a dość delikatne nazwanie stanu rzeczy. Ludzie którzy rujnują firmę przez nieudolne zarządzanie i decyzje to w SGS stan naturalny. Nie zauważyłam aby zatrudniali osoby niepełnosprawne. Założenie i polityka są takie aby wyciągnąć z pracownika jak najwięcej, a na labie to jakby nie patrzeć - to również praca fizyczna.

borys

Po przeczytaniu waszych opinii aż bym żygnął na tą firmę to jest dobry przykład kapitalisty wyzyskiwacza czyli najmilej widziani pracownicy za darmo i dyspozycyjni 24h. Nic dziwnego, że ciągle poszukują pracowników bo za takie grosze to im nikt nie będzie pracował chyba, że desperat po studiach, żeby mieć doświadczenie. Pytanie pozostaje jaki sens ma istnienie takiego podmiotu na rynku pracy. Nie aplikuje nie warto!!!

Jolanta

Witam, planuje aplikować do tej firmy. Bardzo prosiłabym o podpowiedź jakie są zarobki w firmie czy to jest najniższa krajowa czy można liczyć na więcej? Jaka atmosfera pracy? (Obecną pracę chcę zmienić ze względu na atmosferę dlatego ten aspekt jest dla mnie bardzo ważny) Czy sa nadgodziny i jak to wygląda czy są płatne czy do odebrania, czy jakiś czas wcześniej są ustalane czy na ostatnią chwilę?

@Jolanta

Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Laura
@Jolanta

Nie wiem jak bardzo złą atmosferę masz w tej chwili w obecnej pracy, ale gorzej niz w SGSie z pewnością nie może być. Jeśli tylko masz inny wybór, wybierz inną firmę. Zarobki niskie. Brak podwyżek nawet po wielu latach pracy. Na premię wymogi niemożliwe do spełnienia. Brak płatnych nadgodzin. A odbieranie albo wcale albo źle widziane jesli już to zrobisz.

Jolanta
@Laura

Dzięki za podpowiedź, w takim razie przemyśle to aplikowanie, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę

przepracowane wiele lat

W tej branży to najgorszy pracodawca. Wyzysk, niesprawiedliwe traktowanie przez przełożonych, brak płatnych nadgodzin, brak premii. Omijać szerokim łukiem

lezpa
@przepracowane wiele lat

DNO I METR MUŁU TYLE W TEMACIE

Pszczyna

Moje sugestie dla SGS EKo-Projekt Sp. z o.o: Zacząć doceniać pracowników bo wszyscy się zwolnią w końcu i leniwe dyrektorstwo będzie się musiało wziąć wreszcie do roboty

Zostaw merytoryczną opinię o SGS EKo-Projekt Sp. z o.o - Pszczyna

• Jak się pracuje w SGS EKo-Projekt Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy SGS EKo-Projekt Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

SGS EKo-Projekt Sp. z o.o
1.7/5 Na podstawie 76 ocen.

SGS EKo-Projekt Sp. z o.o