Opinie o EURO-PEGAZ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EURO-PEGAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EURO-PEGAZ o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-PEGAZ w Dąbrowa Górnicza

Dopiero będziecie doceniać prace jak będziecie mieli dzieci i własne rodziny nie mówiąc już o innych wydatkach np.na samochód. Ja bym robiła ale jakby to nie była praca sezonowa .Nie wiem kto jest tam teraz kierownikiem .

XYZ

@Fretka szkolenie? Buhahaha aż sie zaśmiałam :))) "szkolenie" wyglada tak ze pani Koordynator mowi jak sie pakuje kosmetyki lub inny towar i to na tyle,a i codziennie podpisywalo sie jakąś śmieszną liste ze odbylo sie szkolenie na pakowacza,oklejacza itp nie rozmawialam z wiekszoscia pracownik bo tak jak napisalam wyzej,bardzo dziwna atmosfera. Pozatym jak maja sie zachowywac kobiety ktore powinny byc juz dawno na emeryturze,w domu z dziecki,wnukami itp a zamiast tego tracą zdrowie w takich "euroschwitz" bez komentarza... jak sie patrzy na nie ktore kobiety to aż serce boli :/ ja rozumiem,praca pracą ale są jakiekolwiek granice człowieczeństwa...

Julita

@XYZ czy takie same odczucie o pracy w tej firmie, maja rownież pracownicy z doświadczeniem? Przez pierwsze dni pracy wiele firm prowadzi instruktaż stanowiskowy, wtedy właśnie kontrola bywa wzmożona - pytanie - jak to wygląda pózniej? O jakiej manipulacji dokładniej mówisz?

XYZ

@Fretka za 3 tygodnie kończe 18 i z całym szacunkiem do pracy ale szanujmy się :) pracowałam tam dosłownie 3 dni bo dłużej normalny człowiek nie wytrzyma. I ten śmieszny akapit na umowie "kara 100 zł za zerwanie wcześniej umowy" :) Starsze pracownice ogólnie próbują mówić co masz robić,a nagle przychodzi koordynatorka z "krzykiem" że robisz to źle i karze ci robić w końcu co innego. Pozatym NON STOP czuć na ramieniu jej oddech. Jeśli chcesz sie napić wody po paru godzinach stania to zgadza się z łaską bo inaczej tego nie można nazwać. Dziwna atmosfera,tak jakby każdy każdego obgadywał. Przez te 3 dni co tam pracowałam zdążyłam "zakolegować" się ze starszą panią,również była nowa,przed tym jak ja tam przyszłam to ona robiła tydzień już. Samo opowiadanie mnie odstraszyło ale cóż. Wykorzystywanie i manipulowanie ludźmi. Jedyne plusy tam to stawka dla uczączych się bo bodajże 11.50/h. Ale z całego serca odradzam,lepiej już roznosić ulotki albo cokolwiek ale europegaz najlepiej omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam i życzę szczęścia ;)

Pakowacz

Wysłałam cv, juz następnego dnia miałam telefon. Spotkanie na zakładzie, Pani dagmara pokazała mi na czym ta praca polega. Fajnie tutaj się pracuje, pracują dziewczyny i kilku chłopaków. Praca lekka aczkolwiek monotonna.

Czy jest pani zaintresowana praca fizyczną?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
fretka

Ktoś wie jak praca dla osób poniżej 18 roku życia idę jutro na spotkanie i chce wiedzieć czy się opłaca?

Dalej w biurze pracuje mamusia z còrką?

karo

Przepracowałam tam pełne 2 dni.. najgorsza praca z jaka mialam doczynienia. Brygadzistki tragiczne, pospieszanie w chamski sposób, strach sie spytac o wyjscie do toalety, ciagle szybko szybko. Przerwy z zegarkiem w reku, tragedia. Pracowałam na innych magazynach i produkcjach i nigdzie nie byłam po prostu popłakana z myślą, ze zaraz zaczne prace :) NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!! Jest mnóstwo innych prac, szanujmy sie

pi

wojtrzel przeciez na stronce swojej mają sporo ofert pracy

eweeeee

Troche koloryzujecie jak juz cos to 7.70 jest na godzine netto pracuje tam tydzien i jakos dziwnie nie odczulam presji ani odmowy wyjscia do toalety czy tez pojscia sie napic robie po 5 godzin i nawet jesli poprosze o 3 minuty odsapniecia dostaje. Wystarczy byc normalnym czlowiekiem i umiec nawiazac kontakt. Tak oczywiscie trzeba latac rekoma szybko przewijac ale na kazdej produkcji tak jest! Jakos dziwnie nie odczuwam jakiegos traktowania mnie jak smiecia! W kazdej pracy brygadziata nad toba stoi i ci daje wytyczne sprawdz prace w sklepie na kasach zaufaj klienci sa gorsi niz te dwie pani brygadziatki one sa od tego zeby pilnowaly aby produkcja nie stala w miejscu. Zapraszam magneti marelli i bitron dopiero tam zobaczycie ze wcale tu nie jest tragedia. Aaaaa nie jeatem ani z rodziny ani przez znajomych badz nawet przyjaciol zatrudniona! Jesli ty do kogos z szacunkiem to ta osoba do cb tez czasem lepiej zamknac buzie i w myslach sobie pomyslec co sie o danej osobie mysli! Zasada jest prosta LEPIEJ WIELKA DUPA WEJSC KOMUS W DROGE NIZ WIELKIM RYJEM pozdawiam

Ciekawa

jaka jest sytuacja w firmie? Chciałabym się tam zatrudnić ale nie wiem czy przez jakąś firmę ? Czy kierownictwo tam pracujące jest fajne?

Ciekawa

Tomasz :))

Witam Chcial bym sie dowiedziec jak wychodza zarobki w takiej firmie ? jest ktos kto tam brakuje w 2015 ? prosze o napisanie

ziom
@Tomasz :))

Tomaszu w każdej firmie jest podpisywana klauzula poufności. Więc o zarobkach na forum nic można mówić. Jeśli jesteś zainteresowany to przejdź się tam i porozmawiaj osobiście. :)

fifek

Teraz nie ma tam żadnej kobiety , która by wywołała jakiejś zachęty do pracy. Same gaździny.3 lata temu to były Kobiety. Z chęcią przychodziłem i pracowałem.

ziomek

„Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. Pozdrawiam wszystkie śliczne panie z roku 2012 w okresie wakacyjnym :) mam nadzieje że dalej tam pracują . :) Bo przy takich osobach chce się przychodzić do pracy.

fif

A czy dalej jedna zmiana czy juz na dwie robicie ?

:O
@fif

czytając "inteligentnie" poprzednie wpisy wynika z nich że są dwie zmiany.

anesxx

Ja w poniedziałek, tj 29.06 mam rozmowę - pakowanie kosmetyków... czy ktoś pracował i powie jak jest...czy warto w ogóle...?

Malinka

Dziś byłam na rozmowie odnośnie pracy Pani poinformowała nas o ofercie mamy pracować od lipca Wypisałam ankietę i czekam na potwierdzenie rozpoczęcia pracy jak nie znajdę nic innego to na pewno skorzystam z oferty

sen

Byłam na rozmowie 15 czerwca i zdecydowałam się pracuje od kilku dni stawka możenie za wysoka ale praca ok pakujemy herbatkę spoko żadna filozofia Dziewczyny które narzekają mają chyba jakiś problem bo jaka to jest ciężka trudna i skomplikowana rzecz pakować ładnie pachnący towar do pudełka jak nawet tego nie potrafią to jakiej pracy szukają Jest tempo ale przecież to produkcja nie rozumiem

Była pracownica
@sen

Pracowałam tam parę miesięcy. W 2011 roku. Nie żałuje tam żadnej sekundy przebywania w tym zakładzie ani pracy . To nie jest produkcja kobieto. To jest pakowanie kosmetyków. Jakbym nie miała pracy to bym może się zdecydowała na tą pracę . Ale teraz pracuje w firmie Jago- Pro w Jaworznie na produkcji gdzie są maszyny i produkuje się kosmetyki. Jest formulacja butelek i płynów potem tylko produkcja :) Jest bardzo ciężko pod względem atmosfery od tej firmy co jest opisane forum. Więc ci co narzekają nie znają jeszcze życia albo pracowały w biurach. Pozdrawiam wszystkich.

Była pracownica

była pracownica

Nie które Te komentarze są od ludzi którzy mają zawodówkę z mniejszym rozumem-z brakiem inteligencji , albo mniej lat pracy nie znając życia. A tak naprawdę po głębszej analizie komentarzy chodziło o inna firmę która zwie się BITRON POLAND ze oni maja warunki spartańskie w celu ze trzeba sie uczyć języka włoskiego a Włoch który ma przyjechać do Polski jest leniem i od niego tego nie wymagają. Nasz język jest bardzo trudny i nawet najmądrzejszy Chińczyk nie zdoła sie nauczyć naszego ojczystego języka, A dlaczego był komentarz o innej firmie skoro to jest forum nt. Euro-Pegazu ? Ponieważ nie którzy uważają że nigdzie nie ma ciężkiej pracy od tej firmy co zrobione jest to forum .

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-PEGAZ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w EURO-PEGAZ?

Zobacz opinie na temat firmy EURO-PEGAZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO-PEGAZ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EURO-PEGAZ?

Kandydaci do pracy w EURO-PEGAZ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EURO-PEGAZ