Opinie o Zero-Maxx GmbH w Essenbach

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zero-Maxx GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zero-Maxx GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zero-Maxx GmbH w Essenbach

Lolek

Witam, od trzech miesiecy pracuje dla Zero-Maxxu. Szalu tu nie ma, ale juz kilka ladnych lat za kolkiem spedzilem(usunięte przez administratora) gdzie kierowcy „mieszkaja“ w 5 czy 6 w jednym pokoju, (usunięte przez administratora) .Nie wiem o co chodzi z tymi wyplatami, bo ja dostaje to, co mi powiedzieli. Moze nie sa to jakies kokosy, ale kase mam zawsze na czas. Wiem, ze gdzie indziej mozna wiecej zarobic i probowalem sie zaczepic w innej firmie, ale bez jezyka nie ma szans. Kolego, nie wiem czy ci mowili, ale karte mozesz tez zczytac w Dekrze w Dingofing,jak chcesz, moge Ci podac adres.Z raportami tygodniowymi tez nie musisz co tydzien do nich jezdzic.Ja przesylam faxem z firmy, albo podaje innym kierowcom. Nikt mi jeszcze z tego powodu nie robil problemow.Na pewno sa firmy, gdzie jest lepiej i wiecej mozna zarobic, ale bez niemieckiego to raczej trzeba miec szczescie.

Dan

Dan

bella

@bella

kminek

kminek

PIKO

ważne jeszcze jest to że w pzreciągu roku pracy masz tylko wolne soboty i niedziele, o ile nie masz nocnej jazdy z piątku na sobotę. Musisz na własny koszt jezdzić zczytywać kartę kierowcy i wiele jeszcze innych "kwioatków" o których nie chce mi sie już nawet pamiętać i pisać... jednym słowem: UWAZAJCIE i to bardzo..!

@Lidka

Nie mieli podstawy obnižać pensję. Wszystko rozstrzygnie sąd!

bolek

Ludzie opamiętajcie się! To już w tym kraju nie można nawet wyrazić pozytywnej opinii i zadowolenia z otrzymanej pracy bo zaraz pojawiają się podejrzenia o kłamstwo, fałsz? Każdemu będzie odpowiadało co innego, jeden będzie zadowolony a drugi nie i tak było, jest i będzie! Wiem od znajomych, że firma płaci na czas i co najważniejsze zatrudnia w 100% na legalu ubezpieczenie socjal itd. Dla zainteresowanych i naprawdę chcących pracować zdecydowanie polecam!

boozer

Witam. Czytam te wasze komentaże i myśle sobie,że nam polaką to się już w głowach poprzewracało.Ja przez dwa lata złożyłem setki aplikacji i bardzo,bardzo rzadko ktoś odpisał,że otrzymał aplikacje, a co dopiero zadzwonił. Też odbyłem kilkanascie rozmów tel. i parokrotnie pytano mnie o dyspozycyjność (co rozumiałem jako mój czas w którym pozostawałem bez pracy).Po wstępnej rozmowie z Zero-Maxx też nie liczyłem na to,że zaraz wyjadę bo pani właśnie grzecznie zapytała o tz. moją dysozycyjność(z doświadczenia wiem,że to dziś standart). W między czasie otrzymałem kolejną odp. na moją aplikacje i wyjechałam do Hamburga z firmą Dako na tz. śmieciówce. Po dwuch tyg. zadzwoniła do mnie pani z Zero-Maxx z pytaniem czy dalej jestem zainteresowany wyjazdem.Spakowałem moje rzeczy i biegiem zmieniałem miejsce i firmę.Dziś pracuje dla tej firmy mam własny jednoosobowy pokój(w Hamburgu masakra spęd ludzi w jednym domu po trzech,czterech w pokoju i jedną łazienką na 12 osób)prace przyzwoitą, kase uczciwa i jasne warunki. Zawsze mogę liczyć na pomoc pracowników z Zero-Maxx. Mam tylko radę dla chcących wyjechać nie liczcie,że jedziecie na wakacje i nie myślcie,że jesteście jedynymi chętnymi do pracy szanować się trzeba ale czasem trzeba wykazać też odrobine przyzwoitości i cierpliwości. Pozdrawiam i życzę szczęcia w poszukiwaniu pracy.

aplikator
@boozer

ile ci zapłacili za ten "post"? 50 euro? Żałosne,(usunięte przez administratora)

diabel
@aplikator

jesli,posiadasz,kontakt,mejlowy,do,firmy,zero-makxx,to,jak,morzesz,to,mi,przeslij,na,mojego,mejla,chce,zlorzyc,unich,papiery,zgury,dzieki,muj,adres,danielmucka234@wp.pl

@aplikator

kandydat zerro maxx

W jakiej firmie byles na tym dniu probnym i w jakiej branzy? Bo ja tez zlozylem papiery do nich i czekam na odzew ale moze jednak nie warto czekac .

Światłowód

Miałem okazję być kandydatem, który został "wybrany" do pracy.(usunięte przez administratora) Zgodnie z zapowiedzią pierwszy dzień był dniem pracy "na próbę". W połowie dnia dowiedziałem się, że termin rozpoczęcia pracy przesunął się o tydzień. Oznaczało to, że przejechałem się prawie 2000 km, żeby popracować sobie cały dzień i wrócić. Firma miała się w tym czasie kontaktować ze mną w sprawie szczegółów. Po tygodniu jednak nie dostałem żadnego potwierdzenia. Rozumiem, że moja kandydatura była nieodpowiednia, ale firma Zero-Maxx mogła mnie przynajmniej o tym poinformować. Tymczasem wydałem na przejażdżkę do Bawarii przynajmniej 1000 zł, po tygodniu czekałem na walizkach na potwierdzenie a firma nie zadała sobie nawet trudu, żeby udzielić mi odpowiedzi. Przestrzegam przed dniem próbnym w firmie ZERO.

Pablo
@Światłowód

Witam.Właśnie mam ograniczony Kontakt z Firmą Zero maxx gmbh. Jakiś czas temu wysłałem papiery. Pani mnie zapytała o znajomość języka. Wszystko było ok. Mieli dzwonić i do tej pory nic. Dzwoniąc pod numer podany w ogłoszeniach nikt się nie zgłasza. Nie odbiera. Więc jeśli ktoś miał styczność z tą firmą to prosiłbym o dodanie opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Zero-Maxx GmbH - Essenbach

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zero-Maxx GmbH?

Kandydaci do pracy w Zero-Maxx GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zero-Maxx GmbH