Opinie o Zero-Maxx GmbH w Essenbach

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zero-Maxx GmbH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zero-Maxx GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zero-Maxx GmbH w Essenbach

REWELACYJNA FIRMA

Franek
@Jasiu

Jasiu chyba cię pojebało

@Franek

nie wiem co przeczytałeś bo posty moje USUNIETE ale ja tam pracowałem chcesz coś więcej daj namiar to cos powspominam

@Franek

..tylko takie posty przechodzą!!!!daj namiar

maniek

witam mam pytanie czy ktoś ma jechać z tej firmy na stanowisko lakiernik samochodowy w przyszłym tygodniu pozdrawiam i czeka na odp

Ostrzegam

fikumiku!

bareja

Ciekawe ile naganiacze dostają ,za szukanie jeleni ?

kris

Olo

Czyli jak sie w Niemczech albo w Anglii dostaje jako Polak zagraniczna umowe to podstep? Pulapka?Takie stwierdzenie to juz chyba troche przesada?Ja bym tam wolal miec na umowie 2000€ brutto zamiast 2000zl.Ale nie wiem, czy dobrze rozumiem...

Bol

Z ich strony wynika ze dzialaja od co najmniej 2011 roku...Hm...

Do Ciekawskiego: Z tego co widzę, to firma ZERO-MAXX zaczęła się ogłaszać na polskich portalach chyba dopiero pod koniec zeszłego roku. (usunięte przez administratora)

Woldan

Pan čestný

Walo

OSZUSTY Z ZERO-MAXX GMBH ODDAJCIE MOJA PENSJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ciekawski

Od kiedy dziala ta agencja?

pops
@ciekawski

DALNABOJ

realista

Wikary

Driverek

Ludzie.Ta agencja działa krótko a zobaczcie ile juz ma negatywnych wpisów.O czyms to swiadczy

Poszkodowany przez ZERO-MAXX GmbH

Pkuś

Jesteście powaleni1!!! Co dobrze było wam w polce,że pchacie się do Niemiec? Co w kraju żonka robiła zakupy ,a wy nawet nie wiecie ile kosztuje chleb w kraju.Na komorne macie dotacje a prąd z dynama? Na co liczyliście na pokój w Hiltonie i obiadki u Geslerowej? Ludzie przyjechaliśmy tu do roboty a nie na wczasy! Nie mam ameryki ale da się żyć.A w kraju rodzina czeka za kasą na pewno lepszą niż miałem w Polsce. Najważniejsze co m-c kasa na kącie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zero-Maxx GmbH - Essenbach

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zero-Maxx GmbH?

Kandydaci do pracy w Zero-Maxx GmbH napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zero-Maxx GmbH