Brandt Zwieback Schokoladen

Landshut

Opinie o Brandt Zwieback Schokoladen

admin 2015-08-03 18:51:48
Twoim zdaniem praca w firmie Brandt Zwieback Schokoladen wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.
Jotes 2015-08-17 13:02:38
Tak wygląda inaczej. Można posiadać narkotyki, dopalacze na zakładzie i nikt Ci tego nie zabroni mieć i zażywać. Tylko przestrzegają abyś nie wyniósł jakiegoś produktu bądź opakowania, który jest wytwarzany na zakładzie.
Gościu 2015-12-30 11:11:37
W Brancie był mój brat obmacywany przez pedofila Henryka Pielot z Kędzierzyna Koźla. Teraz nie żyje, został on odurzony narkotykami w czasie pracy, Seeholzer go zwolnił, brat się załamał. Dziękuję Ci Seeholzerze największy kutasie świata. Dziękuję ci Henryku P. ty pedofilu świata. Powinni cię wykastrować. Bierz się za swoją żoneczkę Krystynę. A nie będziesz chłopaków obmacywał.
Iza 2015-12-30 11:17:57
A pracuje tam jeszcze ten zoofil Stasiu Sokoll, który lubi oglądać porno gdzie ludzie uprawiają seks ze zwierzętami? Sprawdzcie mu komórkę, ma tam filmy porno zoofiliczne.
Tomek 2016-06-07 13:55:19
Na stałe to nie radze.
Zostaw swoją opinię o Brandt Zwieback Schokoladen - Landshut
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brandt Zwieback Schokoladen