Lotus Personalservice GmbH

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Lotus Personalservice GmbH

GQ Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Udało się ostatnio komuś wyjechać za ich pośrednictwem do pracy? Jest oferta dla tapicerów tutaj, tylko chciałbym dopytać o kilka kwestii. Przede wszystkim oczekują własnego auta i prawa jazdy. Czy firma zwraca koszty paliwa i ewentualnych napraw na miejscu? Piszą również o atrakcyjnym wynagrodzeniu miesiecznym + dodatkach netto. Ile euro na rękę obecnie proponują i czy po odjęciu kosztów taki wyjazd jest opłacalny?

Sylwia

Chciałam zapytać ,jak wygląda teraz sytuacja z mieszkaniami, w ile osób się mieszka i ile trzeba płacić za mieszkanie?

YT Nowy wpis
@Sylwia

Hej, też szukam informacji o zakwaterowaniu, bo tego się obawiam najbardziej podczas wyjazdu. CO jak w takim mieszkaniu czy hotelu sa problematyczne osoby np. głośne, używające alkoholu, które robią problemy. To firma zajmuje się takimi osobami, czy to jest problem pracownika, że nie może się wyspać?

I.W. Nowy wpis
@YT

Jest to problem pracownika, polecam zainwestować z zatyczki do uszu przed wyjazdem. Generalnie żadne agencje nie reagują w problemy z zachowaniem niektórych swoich pracowników o ile nie dewastują mienia.

Sylwia Nowy wpis
@I.W.

A ile osób z Tobą mieszkało jak pracowałaś przez tą agencję?

GC

Znalazłem ofertę pracy dla kierowcy CE w Niemczech. Czy ktoś miał okazję jeździć dla tej firmy? Na jakie mniej więcej zarobki można liczyć? I jak wygląda kwestia zjazdów do domu?

I.W.

Pracowałam jako szwaczka dla Lotusa przez 3 lata. W różnych zakładach produkujących meble biurowe i wypoczynkowe oraz tapicerkę samochodową. Powiem tak, było kilka nieporozumień z agencją. Jednak zawsze mogłam się dogadać. Ogólnie współpracę wspominam dobrze, a już od 4 lat jestem w Polsce. Jeżeli miałabym jeszcze kiedyś wyjeżdżać do pracy do Niemiec. To pewnie najpierw zadzwoniła bym do Lotusa i zapytała czy mają jakąś ciekawą propozycję dla mnie.

Katarzyna
@I.W.

A jak z tymi ofertami? Jest w czym wybierać? Czy firma zapewnia zakwaterowanie w Niemczech? Jakie warunki są i ile to kosztuje? Będę bardzo wdzięczna za i formacje bo rozważam kontakt z agencją

@Katarzyna

Firma zapewnia mieszkanka, koszt zakwaterunku jest zalezny od lokalizacji. Ofert maja duzo, polecam

I.W.
@Katarzyna

Z tego co widziałam ostatnio trochę mniej ofert dla kobiet mają. Zakwaterowanie przeważnie pokrywa tzw.dieta, warunki mieszkaniowe są różne ale jak coś nie pasuje zawsze można się dogadać o zmianę. Wiadomo że agencja nie odpowiada za ludzi których zatrudnia????

Aplikowałeś na stanowisko Tapicer oferowane przez firmę Lotus Personalservice GmbH? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy w Lotus Personalservice GmbH występują paczki/bony świąteczne?

Natalka

Podoba mi się oferta na stanowisko tapicer w Niemczech. Mąż akurat szuka czegoś za granicą. Umowa o pracę na niemieckich warunkach, a kasa? Jak z nią? Napisane jest, że atrakcyjna plus premie netto, ile tego na początek wychodzi wszystkiego?

@Natalka

Dzien dobry. Zapraszamy do kontaktu , nr tel. (+49) 1590 45 45 874. Przedstawimy wszystkie szczegoly. Pozdrawiam, F. Lotus Personalservice GmbH

Co myślicie na temat pracy w firmie Lotus Personalservice GmbH na stanowisku szwaczka? Właśnie poszukują pracowników. Czy 1700 EUR to odpowiednie wynagrodzenie?

Anka

Pytalam wczoraj o opinie z 2022 roku nie dostałam odpowiedzi. Czy były tak złe że wszystkie usuneli?

Jakub

jest oferta na 1600-1700 euro / m-c dla tapicera w Amberg. jakie warunki zakwaterowania i czy warunki na miejscu zgodne ze słowami z ogłoszenia i rekrutacji?

Ktoś obcy

W firmie produkujące meble wypoczynkowe w Pressig,Szef jest konfliktowy.

Łukasz

Witam do ludzi którzy szukaja pracy jako kierowca (usunięte przez administratora) 10 brutto jako kierowca to na produkcji ludzie zarabiaja wiecej po 8 godzinach pracy. Ja spytalem system pracy od rana w południe koniec. Okazało się że zaczynasz pracę o 7 rano godzinę wcześniej musisz sie zameldować na firmie ze jesteś i czekasz . A szef twierdzi że zaczynasz prace załadunek o 8.30 dopiero haha Dojazd swoim prywatnym autem do ciężarówki 25 km i co najlepsze z rozmowy w firmie nie zgadzało się nic. Koniec pracy jest o 22.00 więc to jest południe dla firmy. Omijac z daleka.Odradzam Odradzam !!!

R

Parę słów napiszę o pracy w szwalni w miejscowości Pressig - trzeba znać język niemiecki,umieć dobrze szyć tapicerkę i szybko szyć.

@R

A jeśli chodzi o ten język niemiecki to w jakim stopniu trzeba się nim posługiwać? Czy wystarczy komunikatywnie czy może trzeba mówić płynnie? Jest to dość ważna kwestia i byłabym wdzięczna gdybyś udzieliła mi odpowiedzi.

R
@R

Trzeba dobrze znać język rozumieć co się mówi do ciebie

WACEK

Po odjęciu za mieszkanie przy 10 godzinach pracy dziennie zostaje: Pierwsza klasa podatkowa około 1500 euro na rękę. Trzecia klasa podatkowa około 1700 euro na rękę 10.60 euro brutto na godzinę + diety 12 euro netto + dodatek nocny 25% netto do godzin. Godziny nocne liczą od 23 do 6 rano (7 godzin)

wyjadacz
@WACEK

od tych kwot trzeba odliczyć dojazdy do pracy i wyżywienie. Wtedy wychodzi prosty rachunek dla kierowcy.

Tomcio
@WACEK

Na obecną chwilę to 10,90€ brutto•

Iga

@Marek nie ma żadnych kombinacji z licznikami ?

Magda

Ile kierowcy ciężarówki zarabiają ?

Damian

Witam Od tego Poniedziałeku mam pracować w tej firmie jako kierowca ciężarówki. Mam przewozić towar pomiędzy fabrykami BMW. Zaproponowano mi 1800 netto plus darmowy pokój z internetem i tv. Proszę o szczerą opinię czy jest tak w rzeczywistości? Dziekuje

@Damian

Ja jezdzilem podobna ture i mielem 1760 wiec lekko ponizej. Trzeba sie dogadac z 2 kierowca bo kazdy jezdzi po 10 godz .

Damian

Witam Od 02.03.2020tj. Poniedziałek zaczynam pracę w tej firmie jako kierowca ciężarówki. Mam przewozić towar pomiędzy fabrykami BMW. Zaproponowano mi 1800 netto plus darmowy pokój z internetem i tv. Proszę o szczerą opinię czy jest tak w rzeczywistości? Dziękuję

Damian

Witam Od 02.03.2020 tj. Poniedziałek zaczynam pracę jaką kierowca ciężarówki w tej firmie. Mam wozic z fabryki do fabryki BMW towary. Zaproponowano mi 1800e netto plus darmowy pokój z internetem i tv. Proszę o szczerą opinię czy jest tak w rzeczywistości?

Damian

Witam Mam pracować od 02.03.2020 dla lotus personalservice gmbh jako kierowca ciężarówki i będę woził sprzęt dla BMW z fabryki do fabryki . Praca poniedziałek-piatek Zaproponowano mi 1800 e netto plus darmowy pokój z internetem i tv. Czy mogę prosić o opinię na ten temat oraz czy jest tak w rzeczywistości.

Lepiej nie idź tam do pracy. 10.60€ na godzinę brutto dostaniesz. Zarobisz na miskę ryżu.możesz pracować nawet po 15 godziny dziennie i tak zapłacą tylko za 11 godzin reszta harytatywnie, niby tak system liczy.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lotus Personalservice GmbH - Landshut

• Jak się pracuje w Lotus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Lotus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotus Personalservice GmbH?

Lotus Personalservice GmbH