Lotus Personalservice GmbH

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Lotus Personalservice GmbH

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w Lotus Personalservice GmbH obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy szwaczka umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 15 marca na GoWork.pl.

Jarek Nowy wpis

Nie polecam firmy Lotus personal (usunięte przez administratora) Ludzie dostają mieszkania czy pokoje jak kto woli . Ogólnie chodzi o prace przy karmie okolice Passau czy coś mieszkalem z ludźmi okolice Landahut zjechali z Polski do Niemiec kazali im siedzieć w domu bo niby jest covid itp i czekają na odp z firmy . Proponują im zaliczki nie zaczeli pracy jedna wielka madakra. Tak samo praca jako kierowca szukaja na facebooku 2x dziennie dodając to już daje do myślenia. Za stawke netto 1.800 euro minus 350 za mieszkanie to śmiech na sali. Ja też z tej (usunięte przez administratora)uciekam jedynie co mogę napisac ci co tam pracuja kilka lat mieli stawki 2.100 euro to odliczeniu mieszkania. (usunięte przez administratora) 15 godzin pracy placone za 11 .

Agata Nowy wpis

@dick może są jakieś opóźnienia ?

Dick Nowy wpis
@Agata

To nie pierwszy raz, już wcześniej też tak było. Dzisiaj też na koncie nie ma wypłaty.

Dick

16 dzień bankowy a wypłaty na koncie nie widać. Miało być do 15go dnia bankowego.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lotus Personalservice GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Karol

Gdyby tak było jak tu niektórzy piszą to firma nie miałaby w internecie bardzo dobrych opinii!!!

Milosz

Wyplaty sa do 15 dnia bankowego, a nie do 15 dnia miesiaca. To dwie rozne sprawy. Dni bankowe obejmuja dni od pon do pt, bez weekendow. Pozdrawiam.

Hanna

Co konkretnie chcesz zakomunikować przez swój post? Czy dotyczy on Lotus Personalservice GmbH jako pracodawcy? Chcę Ci przypomnieć, że to forum nie powinno zawierać wpisów o konkretnych osobach, ponieważ nie są oni jego przedmiotem. Inni użytkownicy chcieliby z tego wątku pozyskiwać jak najwięcej informacji o tym pracodawcy przed decyzją o współpracy z nim.

Rysiek

Witam Panowie. Jezdze u nich pierwszy miesiac i na prawde nie ma zadnych walkow . Pieniadze sie zgadzaja nawet dostalem 40 € eur za duzo ale ciii ;) Szkoda ze jest te zeitkonto. Pracowalem w innych krajach i nie bylo takiego czegos ale coz ,ponoc w Niemczech tak juz jest przez firmy posrednicze.

Hanna

@Low, rozumiem, że Twoje niezadowolenie wzbudza kwestia wynagrodzenia w firmie Lotus Personalservice. Czy pytałeś o przyczyny zaistniałej nieregularności? Czy te opóźnienia występują regularnie czy tylko od czasu do czasu? Co miałeś na myśli, pisząc, że płaci się kierownikom jak chce. Przecież warunki wynagrodzenia między pracownikiem, a firmą są określone w umowie o pracę.

Hanna

@low, informacje, które podajesz są niepokojące. Czy możesz napisać jakie jest Twoje zdanie na temat firmy Lotus Personalservice GmbH? Czy firma oferuje dobre warunki i umowę o pracę z docelowym pracodawcom? Czy firma zapewnia transport do miejsca pracy i pomaga w wynajęciu mieszkania pracowniczego?

low

przegrali prces w Arbeitsgericht w Landshut z kierowca. Barawo Maciek

witalij

wyplaca wynagraodzena z 2 tyg.opoznieniem ,nie ma kasy.

Tata

Ten pośrednik to jedno wielkie nieporozumienie!

Zostaw merytoryczną opinię o Lotus Personalservice GmbH - Landshut

• Jak się pracuje w Lotus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Lotus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotus Personalservice GmbH?

Lotus Personalservice GmbH