Opinie o Jan Gawenda Er-Med w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Jan Gawenda Er-Med. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jan Gawenda Er-Med na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jan Gawenda Er-Med w Tychy

P Nowy wpis

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu pieniędzy zadzwoń, obecnie zajmuje się tą sprawą. 519 691 471

Iza Nowy wpis

Czy ER-MED funkcjonuje normalnie? Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

bangok Nowy wpis

oni teraz działają pod szyldem Mega-Med, z tego co się orientuję.. ale dziwne, że teraz filia jest w Piotrkowie Trybunalskim. Dość sporo tych zmian @Gyk

Inter Nowy wpis

Z tego co przeczytałem tu na forum i w internetach to firma strasznie leciała sobie w kulki. To jest, że nie płacili pracownikom, za paliwo, pożyczali auta itd itd... Posypały się pozwy do sądów i myk, jest firma-nie ma firmy. Bardzo dobrze się też stało, aby jak najmniej takich firm na rynku bo to była jakaś kpina.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jan Gawenda Er-Med? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
grionowicz

zgodzę sie z tryptykiem, że jak czegoś albo kogoś nie ma w internecie to najzwyczajniej w świecie pewnie nie istnieje. Bardzo dobrze by było jakby ktoś tutaj napisał cokolwiek o tej firmie. bo jak dla mnie to jej teraz po prsotu nie ma. taka szutka dla sztuki ;) coz pozdrawiam wszystkich moze ktos odpowie

tryptyk

no właśnie ja też nie wiem Czyż czy istnieje bo jak sam mówisz w internecie cisza więc ciężko powiedzieć. A teraz w chwili obecnej to chyba takie czasy że jak czegoś nie ma w internecie to nie istnieje przynajmniej mi się tak wydaje, ale pewności nie mam, może ktoś tu przyjdzie kto będzie miał o tym pojęcie wieszke

czyż

czy ta firma w ogole jeszcze istnieje? Bo na forum cisza, a w necie tez nie mozna zbyt wiele znalezc informacji. Jakby ktos cos wiedzial to niech da znac

kolejny oszukany

Witam. Wszystko co Panstwo pisza o tej firmie i jej wlascicelach to szczera prawda. Nie zaplacili kompletnie za nic. Pracownikom nie wyplacili do dzis karetki wynajmuja i oszukuja dalej stacje paliw dalej czekaja wlasciciel budynku w ktorym byla baza tez... Koszmar. Wiele pozwow jest w sadzie i mam nadzieje ze kiedys odpowiedza za swoje oszustwa. Pytanie tylko ile osob jeszcze perfidnie i bezczelnie oszukaja.....

gosci01

Tu tez jest topik o tej firmie http://www.informed.com.pl/forum/viewtopic.php?p=10232&sid=030df75742d8ddee8cbd8e385c8232b6

oszukana firma

Proszę Państwa proponuje zgłosić tą sprawę do prokuratury ponieważ tak to wygląda, że ta firma działała za każdym razem z zamiarem oszustwa!!! Ja znam dwie firmy oszukane jedna z Krakowa (Bielsko Biała) a druga z Kalisza i oczywiście moja. Jestem chętny do wspólnego działania!!!!

Świadek

ER-MED Transport Sanitarny [usunięte przez admina], Tychy 30300 + koszty sądowe niezapłacone faktury za wynajem karetki, postępowanie sądowe w toku I wszystko jasne, a co jest najgorsze, firma ER-MED działa z zamiarem dokonania oszustwa, o czym świadczą wszystkie oszukane firmy.

oszukana firma

Firma ER-MED [usunięte przez admina] to OSZUŚCI, bezczelni, naciągacze, zastanawiam się czy sprawą tej firmy nie powinien zająć się prokurator. Znam co najmniej 3 firmy wynajmujące karetki które są oszukane, kilku lekarzy, ratowników i pielęgniarek. Jeden samochód rozbili, Jedna firma odzyskiwała karetkę z Policją. Co najlepsze własciciel firmy ma wszystko gdzieś, wszystko załatwia jego żona, tzn, obraża wszystkich i pomawia.

!!!!

brak słów ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ciekawy

Jak firma która jest niewypłacalna może udzielać pożyczek ????

medicine+

I jeszcze jedna informacja o firmie transportowej GAMPOL ER-MED[usunięte przez admina] http://www.polska.com.pl/gampol-gawenda.pl/

Kierowca

Państwo [usunięte przez admina] z Er Medu wiszą mi sporo pieniazkow oraz Moim znajomym!! Z tego co wiem to nawet wspolniczka od nich odchodzi! !!! bo się z nią nie rozliczyli! Uważajcie na nich!

Wierzyciel

ER-MED Transport Sanitarny Jan Gawenda, Tychy 30300 + koszty sądowe niezapłacone faktury za wynajem karetki, postępowanie sądowe w toku

Wierzyciel

http://www.dlugi.karat24.pl/ - pod tym adresem mozna kupić dług Er-Medu Tychy Państwa G. Na kwotę 30300 zł za wynajem karetki !!! Zapraszam na stronę :-) PS. Jednak wpisy to jest prawda. Pozdrawiam

rat.

Wiszą wszystkim dużo kasy, omijajcie z daleka !!!!! "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"!!!

Bobomed

Proponuje Pani[usunięte przez admina]zakończyć współpracę z nami, tylko nie wiem kto na tym straci. Pozdrawiam i niech Pani pamięta o odpowiedzialności za pisane słowa. PS> Termin płatności jest 30 dni a faktury wpłynęły 8.03.2012r a przelew opuściła nasz bank 10.04.2012r a wartość 2 faktur była 610 zł wiec proszę się zastanowić czy to jest tak wielka kwota że rozkłada Pani firmę na łopatki! . Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłego samopoczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jan Gawenda Er-Med - Tychy

• Jak się pracuje w Jan Gawenda Er-Med?

Zobacz opinie na temat firmy Jan Gawenda Er-Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jan Gawenda Er-Med?

Jan Gawenda Er-Med
1.4/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Walentego Roździeńskiego 9
    43-100 Tychy