ES SYSTEM K SP. Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ES SYSTEM K SP. Z O.O.

Czy są przyjęcia do firmy es system?

Stawka

A co odpowiedzieć jak sie zapytaja ile chcę zarobić? Pytanie nie jest łatwe Powiem za dużo to nie przyjmą ZA mało to uznają że nisko sie cenię i mało wiem brak mi pewnosci. Albo dadzą mi tyle. I będzie sie żałowac że nie powiedziałem te pare stów więcej. Też by tyle dali.

@Stawka

A ile chciałeś powiedzieć? Coś w okolicach 5 brutto czy więcej?

Ewelina

a 5 to za dużo? :)

Joe

Były w firmie jakieś podwyżki płacy z początkiem roku? Ile aktualnie dostaje osoba nowo zatrudniona?

@Joe

Nie było

kandydat1

Witam czy firma oferuje stabilne zatrudnienie to znaczy na dłuższy czas czy tylko na krótko i nara. Szukam pracy na stałe. Proszę o odpowiedź

11 lat

Cy potszebyetie operatora po zespoleniu szkla?

piotr

pracuje tam G.Rolka masażysta?

Aga
@piotr

No dobrze masuje, nie mam zastrzeżeń

ewa

Hejka czy pojawiły się nowe twarze w firmie? jakieś rodzynki, ewentualnie pierniki? ktoś po znajomościach, czy się w inny sposób dołączył do kadry?

Ololol

Na jakie konkretnie stanowiska administracyjne rekrutują do oddziału w Bochni? Na Facebooku jest taka informacja z początku roku

Nowa1
@Ololol

Też chętnie się dowiem. Czy ktoś wie jak wyglada rekrutacja ? Jakie stawki ?

Czarek

Kiedy rusza oddział na strefie przemysłowej W Bochni? Będzie tam produkcja czy tylko dystrybucją produktów wytworzonych w fabryce z Wolbromiu? Można już składać cv odnośnie zatrudnienia ? System wynagradzania i systemn pracy jest już znany ? Jest juz tam ktos zatrudniony? Nie ma na razie więcej pytań.

Bohun
@Czarek

No przecież ja tu już pracuje od września.. na ul. Mitery jest montaż.

Ile na okresie próbnym mogę dostać premii?

Lukasz

Mają tam stolarnie ?

Jaka jest premia dla pracownika przez pierwsze 3 miesiące?

Alfa

Kiedy będą przelewy na święta dla pracowników ? Ktoś wie coś ?

Tt

Jaka jest początkowa premia dla nowego pracownika ?

Rok

Czy dostanę się po szkole zawodowej budowlanej na jakieś stanowisko ? Ile czeka się na odpowiedź na cv ?

Nick 1
@Rok

Myśle ze tak. Są przyjęcia. Firma cały czas się buduje i rośnie. Ile się czeka tego to ja nie wiem. Jeśli kogoś potrzebują to pewnie szybko

Ile mogę zarobić na start jako nowy pracownik w firmie?

Kto

Czyżby go work się odezwał? Przecież to zależy na jakie stanowisko ( firma ma już chyba ponad 650 pracowników) i jakie ktoś ma umiejętności i doświadczenie.

aaa
@Kto

Czyli na produkcji można negocjować stawkę? Czy jest jednakowa dla wszystkich? Jeszcze dwa pytania soboty są płatne 100%? Ile trwa przerwa śniadaniowa?

@Kto

Chodzi mi bez doświadczenia i ile mogę dostać na strat

Polak
@aaa

No jednak: „polska język trudna język” - poprzedni gostek napisał, ze jest wiele różnych stanowisk, wiem ze są: spawacz, monter, operator wózka, operator maszyn, magazynier, pakowacz, lakiernik … wszystko zależy jakie stanowisko, jakie wykształcenie, jakie doświadczenie.

@Polak

Jako operator maszyn bez doświadczenia ile mogę liczyć że dostanę na start i jaka premia?

Misiek

Witam, nie wie ktoś skąd Prezes zamawia takie pycha ciasta na Andrzejki? Kurczę, były tak za...ste, że widziałem, że kto dał radę to nawet do domu brał. Załapałem się na dwa kawałki - sernik z polewą toffi wymiatał, jabłecznik też super! Nie będę ukrywał, że pączki na tłusty czwartek też były palce lizać - jeździłem po robocie jeszcze gdzieś kupić i coś kupiłem, ale to już nie było to. Jak ktoś ma jakieś info - dajcie znać!

Lipstickontheglass
@Misiek

Ej, nudzi Wam się serio? Może jeszcze przepis Wam podać? To nie jest portal na takie roskminy ….

MyID
@Misiek

Noo lady chłodnicze produkujo już jakies 20 lat? To może mieli okazje poznać jakiegos dobrego cukiernika?? Hahaha!

Pycha
@Lipstickontheglass

A do czego jest ten portal do użalania się nad swoim losem, o jaki ja biedny jestem i w ogóle? Człowieku jeżeli ci robota nie pasuje to jak masz jaja to weź i się zwolnij, a nie troluj i jojcz jak stara baba - w pracy pewnie jesteś kapusiem, a tu na gowork odreagowujesz. Wracając do tematu, tez chciałbym wiedzieć skąd te ciasta, na prawdę tak dobrych dawno nie jadłem, a w przyszłym roku mam imprezę to chętnie bym zamówił.

Lipstickontheglass
@Pycha

Chodzi mi o to, ze zaśmiecacie tu wątek. A przecież ludzie, którzy może chcą się tu przyjąć do pracy, chcą się czegoś o warunkach pracy dowiedzieć. Dla nowego pracownika raczej nie ma znaczenia czy ciasto było z klimtowki, czy od znajomej szwagra Marcina..

Workg
@Lipstickontheglass

no to jesteś mega naiwny - ten portal powstał najpierw po to żeby być konkurencja do np. Pracuj.pl tylko, ze im nie pykło, bo ludzie nie chcieli wykupowali im zgłoszeń, No to zachęcili ludzi szantażem - możecie wykupić konto Premium to będziecie mogli zglosic(szybciej) nazwiska (bo umieszczanie nazwisk jest niezgodne z ich regulaminem), bo tak to reagowali po dobie czy dwóch.

Dobre
@Workg

No tez mi coś nie grało, reklam za dużo nie maja, poważne firmy tez u nich żadnych praktycznie ogłoszeń nie umieszczają, za to o większości firmach są opinie. Naciągacze prowokują, a ze Polacy lubią donosić i pod…lać, a chyba nikt nie lubi jak sie jego nazwisko pojawia to zarabiają!

Mikołajowa
@Misiek

Sernik z polewa karmelową posypany orzechami był na bank ze strefy wypieków. Szarlotka nie wiem, może tez ???? Podobno zamawiali w kilu miejscach bo jedna cukiernia by tyle naraz nie zrobiła.

Słonecznypatrol
@Mikołajowa

W sprawie ciasta to radzę zapytać się sprzątaczek. Wyczyściły ladę do ostatniego okruszka :D

Święty Mikołaj

Ho ho ho!!! ależ tu bym rozdał rózg!!!

Marcinek

Co z tym oddziałem w Bochni?

Czas

Jakie w końcu są godziny pracy ???? Na tablicy pisze od 6.00 do 13.00 i od 14.00 do 21.00 a ludzie zostają, inni idą o co tutaj chodzi ????

Kierownik Produkcji
@Czas

Dzień dobry, zapraszam do siebie, z chęcią wyjaśnię osobiście. Z poważaniem, Kierownik Produkcji

Hh
@Kierownik Produkcji

Grubo, Marcin ????

Błażej
@Kierownik Produkcji

Marcinku z ciebie taki kierownik jak ze mnie baletnica ☺️☺️☺️

@Błażej

"Odgrzewane kotlety" nie są zbyt smaczne, ale Ty nie baw się w kucharza , tylko lepiej dobre wkręty weź z kanbana i zrób SWOJĄ robotę dobrze:) Baletnicą tak czy siak to jesteś bo mimo że tu coś bąkniesz to i tak tańczysz w dany rytm:)))

Elton Musk

Jakie są tam stawki teraz ?

Zostaw merytoryczną opinię o ES SYSTEM K SP. Z O.O. - Wolbrom

• Jak się pracuje w ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ES SYSTEM K SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ES SYSTEM K SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ES SYSTEM K SP. Z O.O.