ES SYSTEM K SP. Z O.O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ES SYSTEM K SP. Z O.O.

Pracownik4

Przykro się czyta te opinie. Pracuje tu czwarty rok. Ludzie są różni, od prostaków bo fajnych ziomków, ale na kilkaset osób to gdzie tak nie ma? Wszystko zależy, na jaką zmianę się trafi, są ludzie i ludziska. Warunki ok, teraz co prawda gorąco, ale jesienią i zimą jest spoko ciepło. Jak ktoś chce pracować i wie po co przychodzi do roboty, to nie narzeka. Czasem po pracy skoczymy na piwko, bo są tez fajne ziomale. Kasa jak na lokalne warunki nie jest zła. Są różne wydziały, różne majstry, ale zawsze jakoś idzie się dogadać. Pracy jest dużo, jak zaczynałem, raczej większość ludzi była pomocna. Ogólnie nie ma co narzekac. Firma rośnie wiec to chyba dobrze. Komu nie pasuje, odchodzi i szuka szczęścia u kogoś innego. A te tu wpisy to można czasem odgadnąć kto pisze i na hali ludzie wiedzą co jak. Dejcie se ludzie spokój.

BartekK

Chłodnictwo w Wolbromiu to porażka

Trollbochenski
@BartekK

O, ha ha, czyżby konkurencja zawitała na gołłorka?

Niki

Pracowałem sam odszedłem że względu na atmosferę w ESSK większość ludzi na produkcji okej ale w biurze i na wyższych stanowiskach Du.. włazy i ściemniacze tu cię klepią po ramieniu a drugą ręką wbijają nóż w plecy. Odradzam

Qwert

Odradzam, produkcja czy biuro taką samą atmosfera czyli brak. Finanse ? Minimalne do przeżycia w tym kraju. Opis tych wszystkich którzy popierają pracodawcę zero merytorycznych wypowiedzi... Niestety na ich podstawie można wysnuć jacy ludzie tam pracują a przecież firma to ludzie i ludzie to firma...

11 lat

Cy potszebyetie operatora po zespoleniu szkla?

Damino

Praca biurowa, nie polecam fałszywi ludzie tu się uśmiechają a zaraz idą obgadaywać i kopia dołki pod Tobą, generalnie po pierwszych 2 miesiącach strasznie to widać ta fałszywa przyjaźń a przyjdzie co do czego to podpieprzają cię na każdym kroku do pracodawcy. Nie polecam bo nawet stawka nie jest jakaś fajna do tego żeby to olewać

Ten cały E system jest gorszy niż OTCF.

Jagna

No jakby to pisał pracownik lub były pracownik, to może choćby wiedział, jak się nazywa firma, która regularnie bez opóźnień wpłaca nam wynagrodzenie na konto. Tylko troliszcza nie wiedzą o czym piszą. Stuknij się chłopie w głowę z pięć razy. Pracownik, taa, dobre.

@Jagna

A w Otcf nie wypłacali regularnie?

@Jagna

To idź tam, droga wolna, po co siedzisz w tym „E systemie”?

lolo

Czy to prawda iż są ludzie u Was których do pracy prowadzi mama i tata bo by zbłądzili i się zgubili? Zakład nie za bardzo z taką załogą? Dlaczego ludzie przychodzili do pracy w niedziele za 200% i nikt nie zweryfikował co te osoby robiły oraz czy ich praca była w ogóle potrzebna?

Nikt1
@lolo

LOLO a czy to prawda ze mama i Tata na zmianę jeszcze podcierają Ci pupę? Dlaczego twoja Mama robi to w w niedziele na 200% a Tata już nie ?I dlaczego nikt nie zweryfikował czy ich praca jest wgl potrzebna może już sam możesz się podcierać ?chyba ze masz jakiś stopień niepełnosprawności. Dużo pytań mało odpowiedzi

Ktoś
@Nikt1

Lolek były pracownik myśli że skoro pracuje w jakiejś firmie która wykonuje u nas jakieś prace , myśli że zabłysnął i kozaczy jak zwykle, głupiutki jak zwykle .

Mirosław
@Ktoś

Znasz ES System K od środka? Jak wygląda tu proces rekrutacji i czego wymaga się od pracowników? Czy ludzie bez większego doświadczenia również mogą liczyć na zatrudnienie tutaj? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Nadgodziny

Czy płaca setki za sobotę? I czy jest dużo chetnych i da sie załapać? Słyszałem ze za niedziele płaca jeszcze więcej. czy to prawda? Raz na miesiac można w niedziele iść

Dobra zmiana

Gratulacje dla wszystkich ! Wyprodukowaliśmy więcej mebli niż w ubiegłym miesiącu a mamy mniej premii o całe 300zl :) pozdrawiam kumatych.

@Dobra zmiana

Standard w tej firmie. Prodykujemy więcej a zarabiamy tyle samo albo nawet mniej...

@Dobra zmiana

No cóż tak widocznie musi być:) trzeba rypać nie patrzeć na nic, przychodzić i pracować, na kasę nie patrzeć

@Magia

Przecież za darmo nie pracujesz, zarabiasz, płacą ci 100 tki, 200 tki jeszcze ci mało? teraz trzeba zapieprzać by potem mieć do czego wrócić, a nie wypinać się teraz bo pracodawca twój potrzebuje twojego wsparcia.

Mc.

Moim zdaniem powinniśmy należycie zarobić pracując obowiązkowe 160 godzin w tygodniu, w nie w soboty na dwie zmiany i w niedzielę. Nie wiesz że im więcej godzin tym stawka mniejsza ? Wiadomo nikt się nie odwraca od pracodawcy ale to trochę nie fer.

Magia

Ta........ obiecują jak zawsze. A przyjdzie wypłata i są jęki że mało, że nie warto było przychodzić a finalnie i tak nikt z tym nic nie robi, tylko jęczy w Internecie.

Magia

Aha jeszcze jedno, widziałeś już jakąś dwusetkę na koncie ? Czy tylko słyszałeś że tak ma być?

@Magia

To najwyższy czas przestać jęczeć w tym internecie, bo jak jest super wypłata i jest okey to żaden tu nigdy nic dobrego o firmie nie napisał...

jaś
@Dobra zmiana

Bo tak się robi z ciemnym narodem którzy jak usłyszą że dostaną parę groszy to lecą jak muchy do (usunięte przez administratora).?

A.

Jak ja się cieszę że już teraz jest wiadomo kto pisze te obelgi i kto dosłownie robi kupę w nasze gniazdo:) nareszcie.

Kapitan Bomba
@A.

Kto taki ?

Black

Witam cala firmę i kieruje do was takie pytanie kto waszym zdaniem jest dobrym majstrem ,pracownikem,a zarazem kto jest du.po włazem i zarazem uwarzającego się za majstra

@Black

Startuj w konkursie , podobno szukają zastępcy kierownika produkcji, może się nadasz hahaha.

Sprężarka

Najgoryszm pracownikiem Adam h. Jest

Skraplacz
@Sprężarka

@Sprężarko, kolego, coś się tak przykleił do A? Nie dorastasz mu do pięt. Cwany jesteś anonimowo? Ujawnij się i pokaż jakim ty jesteś najlepszym pracownikiem i znawcą, no dawaj, czekamy.

Kapitan Bomba
@Black

Oj kolego każdy kto jest troszkę wyżej od szarego pracownika uważa się za nie wiadomo kogo i podpierdziela za wszystko

GRZEGORZ
@Kapitan Bomba

Wszyscy wiemy jak Adam pracuje. ????, leser i ściemniacz. I wszystkich obgaduje. Na produkcji go nieznosimy

Hey

Jakie są stawki w ES System K na start. Jaka podstawa plus premia ?

jola

W firmie nastały zmiany! zostało skończone rozdawnictwo poprzez przyznawanie wielokrotności premii ludziom typu brygadzista...itp. jest to wielkim plusem spowoduję oszczędności dla zakładu, mniejszy stres dla pracownika szeregowego co się przełoży na lepszy komfort pracy a za tym wydajność. Kierownictwo poszło po rozum i to wprowadziło tą zmianę. jestem bardzo zadowolona i Pozdrawiam.

Takitak
@jola

I wprowadzi jeszcze większe zamieszanie niż było. Bo jak ktoś kto nigdy kabla nie podłaczył w firmie ma ogarniać sprawy elektryczne. Dojdzie do tego ze ci co byli brygadzistami a zostali zwykłymi pracownikami nie będą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedza, bo po co jak ma za to nie płacone. Zmiany tak, ale tylko rozsądne i stopniowe.

ulepszacz Stefan
@Takitak

niektórzy zostali majstrami bo (usunięte przez administratora) lizali, a nie sumiennie pracowali i na niczym się nie znali, więc majstrami się stali żeby pracownicy ich nie obserowali

kasia
@jola

dzięki Aniu za słowo otuchy!!!

tomek

Witam! Co słychać w tym z pozoru dobrze wyglądającym zakładzie? Pracowałem tam kiedyś i powiem szczerze porażka-dla ambitnych szkoda czasu. Odnośnie tzw brygadzistów (brygadzistek) powinna być rotacja-- bo co po niektórzy (niektóre) w piórka obrosły-zwłaszcza ta starsza kadra, myśląca że jest niezastąpiona. Powinna być tak jak wcześniej zostało ujęte ---rotacja. Myślę że komuś w tym zakładzie który podejmuję jakieś kluczowe decyzję pozostawi wiele do myślenia i wprowadzi jakieś udogodnienia.---to jest moja osobista sugestia. Były pracownik. TOMEK

Witam. Szukam pracy i chciałem złożyć podanie do es system k ale słyszałem od osoby tam pracującej ze słabo płacą za nadgodziny i odbijają z wyplaty jak sie nie zostaje po godzinach czy to prawda?

Magazynier

Witam, widzę ogłoszenie na nabór na magazynierów. Jako doświadczony magazynier, na jaką stawkę można liczyć na początek ? Jak atmosfera i na jakim sprzęcie pracujecie ?

Mariusz
@Magazynier

Stawka 16-18 zł brutto , atmosfera zależna od zmiany , sprzet to twoje ręce .

Kamila
@Mariusz

Cześć Mariusz, czy napisałbyś mi jak wygląda rekrutacja do ES SYSTEM K? Chciałabym ustalić o co jest się pytanym i jakie są wymagania pracodawcy by móc dobrze się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej. Z góry dziękuję.

Ttt

Czy ktoś pracuje na dziale Monter urządzeń i powie mi jak tam się pracuję? Pod względem pracy i płacy?

Jestem zainteresowany pracą w E systemie ,na jaką stawkę na początek mogę liczyć?

Grzegosz

Nie umiesz sobie zadzwonić?

Mariusz

Witam, widziałem ogłoszenie na spawacza. Jakie są tam realne zarobki spawacza? jaką oferują stawkę na początek?

Bar Żak
@Mariusz

A ten leser a. Chorczak to jeszcze pracuje, dawno go nie widziałem na produkcji

A.ha
@Bar Żak

Jak coś ode mnie chcesz pachołku, lub bezpieczniej sie czujesz jak jestem blisko to po prostu zapraszam. Weź pod uwagę ze mam trochę więcej do zrobienia niż pokazywanie się kazdemu po kolei i machanie zeby mnie widzial.

@Mariusz też proszę o takie info bo też się zastanawiam na tym

Zostaw merytoryczną opinię o ES SYSTEM K SP. Z O.O. - Wolbrom

• Jak się pracuje w ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ES SYSTEM K SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ES SYSTEM K SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ES SYSTEM K SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ES SYSTEM K SP. Z O.O.