Opinie o Lehmann+Partner w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lehmann+Partner. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lehmann+Partner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lehmann+Partner w Konin

paskud

Pracowałam w tej firmie i muszę przyznać, że poniższe opinie bardzo mnie zaskakują.. Praca jest ok, atmosfera także. Umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze w terminie, nadgodziny są ale zawsze są oddawane w formie dnia wolnego. Odbywają się imprezy integracyjne, szkolenia, ludzie są zgrani i sympatyczni.

były robol

Polecam pracę w terenie bo jest b.ciekawa dużo stresu i ciągle coś się dzieje. Jest to praca, która dobra dla osób samotnych którym nie zależy na pieniądzach a bardziej na przygodzie .

zainteresowany

pracuje ktos w paulanerze w munchen?? jak zarobki i jak robota wyglada?? dzieki za info

Pamiętajmy że w każdym ogłoszeniu jest i sporo marketingu właśnie :-)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lehmann+Partner? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Kursy nic nie pomoga w tej firmie. Szkolenia wewnetrzne sa przez pierwsze 2 tygodnie pracy. Umowa zlecenie i najnizsza placa. Po 2-3 latach moze umowa o prace i pare zlotych wiecej. Zero perspektyw.

Pojawiły się nowe oferty na stronie firmy :)

praca

Cześć :) jak teraz wygląda praca w tej firmie?coś się zmieniło? jakie zarobki? zastanawiam sie żeby złożyć tam CV:)

XL
@praca

złóż i przekonaj się sam, sama.

zlecenie

Pat jeśli poziom Twoich kwalifikacji był taki jak wpis na tej stronie, to zapewniam cię że wykonywałeś najprostszą z możliwych czynność. Pani sprzątająca ma pewnie większe pojęcie o tym czym firma się zajmuje. Kasa na początRek umowa zlecenie i najniższa krajowa. jak już złapiesz pojęcie o tym czym będziesz się zajmował(ła), wykonasz minimum 80% - 100% normy to dostajesz umowę o pracę.Czas 1-2 lata uz potem umowa o pracę. Stawka hmm z tego co wiem około 300 zł mniej niż ludzie, którzy pracują tam od lat i mają dużą wiedzę i doświadczenie (ci odchodzą do konkurencji, lub szukają pracy). Żeby dostać umowę o prace musisz naprawdę dać z siebie dużo, dlatego większość ludzi rezygnuje bo nie wyrabia lub ma rodzinę na utrzymaniu. Czas pracy im więcej godzin pracujesz tym lepiej dla ciebie minimum te 10 dziennie + sobota oczywiście. Nie robisz nadgodzin nie jesteś rentowny, nikt cię nie zauważa, nie ma umowy o pracę :P. Projekt do skończenia 12 dziennie + sobota + czasem niedziela, oczywiście nie myśl że nadgodziny płatne lepiej. Otóż na to są odpowiednie oświadczenia do podpisania. Etatowy pracownik odbiera 1 do 1 nie podpisze oświadczenia hmm nie wiadomo nikt nie zaryzykował jeszcze :P . Ogólnie W PGKiM firma, która znajduje się w tym samym budynku pracownik ze śmieciarki ma o wiele leprze zarobki, oczywiście szacunek dla nich, chętnie bym się zamienił(ła) żeby mieć lepszą kasę. Mały mobbing czasem się zdarzy. Ogólnie jak na konin nie jest źle na łeb nie leci tyłek nie marznie. No chyba że wyruszysz na pomiary w teren (mężczyzna kobiety nie jeżdżą w teren). Tam różne rzeczy się dzieją to się popsuje, tu się zakopiesz itp. przygoda dla ambitnych. Rotacja w firmie jest bo nie każdy nadaje się do tej pracy, albo za psi grosz nie chce robić. Atmosfera jest ok, ale wśród starszych pracowników. Młodsi stażem konkurują miedzy sobą i donoszą na siebie. Trzeba uważać co się mówi i robi. Dużo by pisać. Jak bym wylał(ła) swoje żale do końca, to pewnie by nie opublikowali tego wpisu.

Pat

Mnie nawet się podobalo, cały dzień sobie przed kompem siedzialem i jakies fotki klikałem. Robota wypas hehe. Żadnych kursuw nie muslaem koncy, a prace dostaem. ludzie pisza o szkoleniach, ale po co one, robota jest prosta i fajna. lepsze niz do lopaty. pozdro dla konina

bene

"a przed użyciem skontaktuj się z lekarzem"... *Bary nie to jest celem tego portalu. Chodzi o racjonalne podjecie do kwestii zatrudnienia w firmie. Przecież piszą ludzie: brak szkoleń, brak POZYTYWNEGO systemu motywacji kadry itp. Brak większych wymagań personalnych w procesie zatrudnienia w połączeniu z nieatrakcyjnym wynagrodzeniem i mglistą ścieżką rozwoju skutkuje "uprzeciętnieniem" struktury firmy, co z kolei przekłada się na niską efektywność i słaby ZYSK. Jeżeli już na poziomie kierownictwa są ludzie, którzy nie mają opanowanej praktyki lub co gorsza porządnej podstawy teoretycznej, to choćby nie wiem jak piękne prognozy by snuli na temat kolejnych projektów, efekty będą adekwatne do ich kompetencji zawodowych. Macie wszystko jak na tacy a nadal nie wiecie co robić??? To, że chcecie zredukować koszta zatrudnienia, zatrudniając niewykwalifikowaną, nieprzeszkoloną oraz przypadkową kadrę, oczekując zrazem profesjonalnego wykonania pracy, cóż to zwykła naiwność. Z doświadczenia wiem, że większość błędnych decyzji w wielu firmach pochodzi od góry. Jesteście liderami chwała Wam za to, ale jak to wygląda od kuchni? Czy to, że byliście liderami ma jakiekolwiek znaczenie na kolejna dekadę? Rynek jest brutalny, a tych co przysypiają wywala z szeregu choćby stali nawet na jego szczycie. Złą rzeczą jest popełnić błąd, diabelską jest w nim tkwić...

fafik

praca w lehmanie nie jest dla leserów, nierobów, partaczy i gamoni. niestety takich najwięcej tu bzdury wypisuje. trzeba pracować uczciwie i bez rażących błędów ale siedzenie wiecznie w necie i słuchanie radyjka w tym mocno przeszkadza.

Pacowałem w tej firmie kilka lat ...nastapilo tzw. zmeczenie materiału ze wzgledu na klimat (podejscie do pracownika, brak motywacji, brak szkoleń). Chce podkreslić ze zarobki nie były aż tak złe, ale jak to ktos kiedys powiedział ... ,,pieniądze to nie wszystko" ... nawet jesli o prace chodzi liczy sie tez atmosfera pracy a ta nie byla dobra.

Mysle ze najlepiej maja pracownicy działu technologii ...dział produkcji to rzeżnia liczy sie norma norma norma. W dziale marketingu liczy sie tylko ile będzie zleceń i kiedy a dział produkcji ze tak powiem zagranicznej(usunięte przez administratora)

Jesli ktoś pyta jak sie tam pracuje ..... odpowiedzią niech będzie ilośc ogłoszen dotyczących szukania przez nich pracowników. A co do firmy .... brak rozwoju firmy, brak szkoleń mimo ze w ogłoszeniach jest o nich mowa. Dobrze maja tam ludzie w grupie trzymającej władze. Na pierwszy rzut oka firma moze robic wrażenie ale jak sie wejdzie w jej trybiki .... cienizna. Ludzie do pomiarów niedługo beda brani prosto z pośredniaka i po dwoch dniach ,,szkolenia" puszczani w teren. Jak wiec potem ma być jakość ....

jan

Faktycznie, oferty sie pojawiły, może wiecie jak w LEHMANN+PARTNER wiedzie sie w dziale programistycznym? Warto sie starac o posadę?

urzędas

Ile ludzi tam pracuje obecnie? Wie ktoś?

Do Obecny

Firma niby specjalistyczna to dlaczego chce zaniżać poziom do supermarketów ??? Pewnie pracujesz na stanowisku kierowniczym i dlatego nasz tylko 8 godz.pracy

do j.w.

nyndza nyndze popyndza w tej firmie i nie licz na nic więcej.

nyndza

Ciągle szkolą nowych pracowników a o tych co coś już potrafią w ogóle nie dbają więc ludzie przestają się starać bo po co . Zarobki w delegacji max 2tys. w biurze 1,5tys i nie ważne, że wykonasz dwa razy więcej pracy i do tego lepiej. FIRMA NIE DAJE MOTYWACJI FINANSOWEJ do dalszego rozwoju , najważniesze żeby pracownik był tani a że (usunięte przez administratora) umie to nieważne. Brak długoterminowego planowania co do tego żeby utrzymać dobrze wyszkolonego pracownika. Jeszcze trochę i po zarządach zaczną chodzić osoby świeżo po przeszkoleniu no i wiadomo psuć opinie firmie brakiem swoich kompetencji. Rezultat będzie taki że zarządcy będą rezygnować z takiego wykonawcy jak Lehmann bo z gamoniami nie będą chcieli współpracować. Wiadomo mądrzejsi rządzą tą firmą ;)

wyzysk

Jestem już byłym pracownikiem, praca fajna, płaca tragedia. Wymagania, wykształcenie najlepiej wyższe za najniższą krajową. Teraz zarabiam lepiej i wszystkim życzę powodzenia w znalezienu lepiej płatnej pracy. Pozdrowienia dla pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Lehmann+Partner - Konin

• Jak się pracuje w Lehmann+Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Lehmann+Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lehmann+Partner?

Lehmann+Partner