EPAM Systems

Opinie o EPAM Systems

król

standardowo a jednak i tak warto u nich pracować, ponieważ zatrudniają na umowę o pracę co daje dostęp też do całkiem niezłego pakietu socjalnego i opieki medycznej ;)

mac

@Alan @y dziękuję za informacje, zatem praktycznie standardowo.

ela

@Alan wydaje mi się, że wystarczy popatrzeć na oferty, najczęściej są z 3 różnych miast więc wniosek łatwo wyciągnąć. A co do firmy ogólnie, wydaje mi się, że są zbyt zajęci pracą, by pisać pozytywne opinie.

Alan

@łata - 3 filie w Polsce ??? to niezle jestes zoorientowany....pewnie masz dostep do wewnetrznej wiedzy ;-) ...no i znowu te teksty...fajnie że firma daje szanse pracownikom na rozwój....no przecież to śmierdzi na kilometr wpisem z lokalnych IP w Epam :-) CO do Gdanska - nie ma parkingu - przed biurami jest płatny parking dla chętnych

Programista Java

Czemu wyświetla się 7 rozmów rekrutacyjnych a widać tylko dwie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
mac

@łata Witam, odpowiadając chciałbym zaznaczyć, że rozwijać się można obecnie w każdej firmie a nawet w domu :)

łata

@mac nie wiem jak jest dokładnie, ale podejrzewam, że jak na firmę, która ma aż 3 filie w Polsce, to raczej siedziby znajdują się w miejscu, gdzie i parking jest.. :) zresztą, czy to takie ważne. Fajnie, że firma daje szanse pracownikom na rozwój.

mac

Witam serdecznie, czy orientujecie się czy biuro w Gdańsku ma swoje miejsca parkingowe?

y
@mac

Epam ma tylko kilka miejsc parkingowych pod budynkiem. Dostanie ich jako standardowy pracownik jest praktycznie nie możliwe.

byly

fifi...dobra firma na początek (w Krakowie) jest Comarch albo Sabre (obie te firmy stawiam na tym samym poziomie). Duzo sie nauczysz pracujac z Polakami przy fajnych (Comarch, Sabre) lub calkiem nowych (tylko Comarch) projektach ...tez nie koniecznie codziennie z biura (tylko Sabre).

fifi

Siemanko! wlasnie widzialem ze potrzebuja calkiem sporo nowych pracownikow. Doswiadczenia zbyt duzego nie mam, mysle ze to moze byc dobra firma na poczatek, jakich warunkow moge sie spodziewac w takiej sytuacji?

ciekawski

Wszystko fajnie, ale konkretnej opinii od kogoś kto pracował/pracuje w Gdańskju nada brak :/

Hana
@ciekawski

ja pracowalam i mi sie podobalo. fajni ludzie, przyjemna atmosfera, duzo pozapracowych wydarzen. Epam w GDA jest jeszcze nie az taki duzy, wiec mniej korpo od wiekszych firm.

wiedzmin

hahahahahahaha, o mało nie spadłem ze śmiechu z kanapy :D

eppam

na osmiu przyjetych (przychodzi tak email raz na dwa tygodnie) jeden jest z Polski. Siedmiu Ukraincow.

zainteresowana

a jak wrażenia z Epam w Gdańsku?

Xxl

Gorzej niz comarchu za najczarniejszych lat...

jscrkoder
@Xxl

Dzielnie goni Luxoft. W Luxofcie nawet już nie udają że skupiają się na czymś innym jak transfer ludzi zza wschodniej granicy.

FullHouse

@ojciecmatki - ale zapytania o feedback pisales po polsku czy rosyjsku? Chyba znam odpowiedz...

SwissEquity

True strory

Ojciecmatki

mimo, ze nigdy nie pracowalem w tej firmie wydam swoja opinie: ze wszystkich firm do ktorych kandydowalem tylko ta nie wyslala mi odpowiedzi po procesie rekrutacyjnym. Dla mnie pokazuje to jak szanuja czlowieka.

Gregor
@Ojciecmatki

To raczej ludzki błąd a nie brak szacunku całej firmy. Niestety smrodek zostaje.

boo

Pracuję w EPAM, w szeroko pojętym dziale Adminu (przyznam się od razu bez posądzenia o HRyzm, PRyzm i marketing). Z mojego punktu widzenia firma w przeciągu roku bardzo się zmieniła. Jest grono ludzi, którzy wkładają dużo pracy w poprawę/stabilizację warunków i procesów. Fakt jest taki, że na ogół osoby zadowolone nie mają potrzeby pisać komentarzy bo poprostu jest dobrze. Na temat każdej firmy można napisać źle. Dla ciekawości sprawdziłam co piszą o Googlu na goworku: cytat 'Ta firma to pranie mózgu. Praca w systemie amerykanskim - tzn ile tylko dasz rade + 2 godziny';) Na pewno są przyczyny, dla których pojawiają się negatywne opinie i zgodzę się, że jest wiele do zrobienia (KRK i GDA mają inne wyzwania). Ale nie zgodzę się, że jest gorzej niż u konkurencji (jest to moja, subiektywna opinia i jeżeli ktoś twierdzi inaczej pewnie jest z konkurencji - dla łatwego rozpoznania, była to lekka ironia;). Są osoby, które poprostu lubią pracę w EPAM, bo akurat mają ciekawe projekty, benefity są różnorodne, szkolenia dostępne, biura coraz fajniejsze. Jednak lepiej, żeby się tu nie wypowiadały, bo zaraz będzie, że to propaganda. Jeżeli mój komentarz zagotuje komuś krew, no cóż polecam wyładowanie się na oferowanych przez EPAM zajęciach siatkówki, piłki nożnej czy jogi (to akurat był marketing;)

Chomik

I jeszcze jedno, jak nie zdasz certyfikatu płacisz ze swoich.

byla

nie ma czegos takiego

Armand
@byla

niezbyt pomocna opinia - pracujesz tam, wiesz, czy zgadujesz bo 'wydaje Ci sie'. Poszukaj w serwisach 'pracowych' ludzi Google via Epam itp ;)

Armand

Witam, czy ktos moze sie wypowiedziec o projekcie EPAM dla Google w Krakowie ?

Zostaw merytoryczną opinię o EPAM Systems - Kraków

• Jak się pracuje w EPAM Systems?

Zobacz opinie na temat firmy EPAM Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EPAM Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EPAM Systems?

Kandydaci do pracy w EPAM Systems napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EPAM Systems