EPAM Systems

Opinie o EPAM Systems

Yeti

Czy szukacie w tej chwili kogoś na staż? SQL, front-end?

x

siema jak wyglada praca na st. oracle developer?

x

siema, jak wyglada praca na stanowisku oracle developer?

Lol ciekawe co myśli firma albo właściciel firmy której działanie trzeba opisać ..

Programista Java

Czemu wyświetla się 7 rozmów rekrutacyjnych a widać tylko dwie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dziękujemy za komentarz i podzielenie się opinią na temat rozmowy rekrutacyjnej w naszej firmie. Rzeczywiście, zadawanie pytań dotyczących organizacji, w której pracuje kandydat, jej strukturę czy wielkość, jest raczej powszechną praktyką podczas procesu rekrutacyjnego. Pytania te mają jednak na celu lepsze poznanie i zrozumienie obecnego środowiska pracy kandydata - dzięki temu rekruterzy oraz managerowie mogą lepiej ocenić doświadczenie i stopień dopasowania profilu danej osoby zarówno do naszej organizacji, jak i do zespołu, w którym dany kandydat miałby pracować. Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź wyjaśniła tę wątpliwość. Pozdrawiamy. Zespół EPAM.

Katowice

Jak wygląda sytuacja w Katowicach? Jakie warunki pracy? Ilu pracowników? Duża rotacja? Jakieś problemy ostatnio? Jakie projekty w Javie? Utrzymanie, rozwijanie softu? Nowe, stare technologie? Tylko proszę o rzeczowe odpowiedzi dotyczące Katowic, bez marudzenia, lamentowania i przesadnie subiektywnej krytyki.

dfg

@pero nie ma przecież od nich żadnych ofert pracy

dsaq2d
@dfg

sa oferty pracy imbecylu

34rt

no wiesz wlasnie chodzi o to że nie dla każdego sa to ze tak powiem takie oczywiste to zależy od tego jakie ktoś ma wyksztalcenie i tez wiadomo ze nigdy nie ejst tak że oni każdego przyjmą kto będzie spełniał ich wymagania tylko najlepszą ososbę jednak

sda12e123dsa
@34rt

tepaku wroc do podstawowki

pero

Pytasz i sam odpowiadasz @sd? Nie wiem czy są takie popularne bo nie każdy może się dostać wymagania są duże.. teraz szukają anglisty wystarczy sprawdzić czego oczekują

pwc
@pero

ale jestescie tepi masakra...

sd

Może wiecie czy oferta pracy na kierownika produkci jest wciąż aktualna? wykształcenie minimum średnie -mile widziana technologia żywności lub pokrewne to normalny wymóg, ale skoro jest umowa o pracę, to jeszcze się nie dziwię, że ich oferty są tak popularne.

koko

@radek piszesz o tym fajnie i sielankowo ale czy jesteś pewny że spełniasz wysokie wymagania i uda ci się pozytywnie przejść rekrutację? już sam angielski to jest obowiązkowo C1/C2, a rok doświadczenia na podobnym stanowisku także musisz mieć, lekko nie ma

wrrrrr

Bardzo nieprofesjonalni rekruterzy. Brak informacji zwrotnej po procesie, nawet na maila nie chcialo im sie odpisac, ehhh.

radek

Global Mobility Specialist teraz jest u nich potrzebny i taka oferta sie pojawiła. Widze też, że spokojnie można zarobić tutaj do 4000 zł ale trzeba znać dobrze jezyk, w zasadzie dosyc płynnie i zastnawiam się jak to będzie wszystko wyglądało. Ciekawi mnie też stawka.

pero

Czy ktoś pracował na stanowisku Global Mobility Specialist? EPAM Systems prowadzi właśnie chyba nawet od wczoraj taką rekrutacje z tym, że dotyczy ona Wrocławia

Zmiko

Trudno w takim razie mówić o wiarygodności oraz o stabilnym zatrudnieniu. Ciekawe czy HR dostał wypłatę na czas ? Pewnie dostał za siedzenie na krzesłach. Co to za dział hr jak sa takie migracje? Pewnie z łapanki albo gorzej. Trafić do firmy gdzie spóźnia się z wypłatą a za cztery miesiące cie wywala z dwutygodniowy okresem wypowiedzenia haha, bezcenne.

@Zmiko

Opóźnienie było jednorazowe, dotyczyło tylko weekendu i większość ludzi chyba nawet nie zauważyła, że jest coś nie tak, dopóki nie przyszedł mail z przeprosinami.

pero

To spoko chociaż, że nie trzeba teraz czekać na pensję @Gość z Gdańska jeśli mogę cię trochę podpytać to chciałbym wiedzieć czy to, że podobno wysyłają ludzi na projekty do innych krajów to prawda i jak często mogę na coś takiego liczyć? Nie ukrywam, że bardzo mi na czymś takim zależy. Dzięki

@pero

Tak, wysyłają ludzi za granicę. Zdarzają się różne projekty z różnymi technologiami. Czy pojedziesz - zależy czy akurat Twoje umiejętności będą odpowiadały wymaganiom projektu.

lalala
@Gość z Gdańska

Realnie to kto chciałby jechać za granice i dostać nawet nie połowę tego co jego koledzy pracujący już za granica. Trochę takie żerowanie na naiwności ludzi.

Gość z Gdańska.
@lalala

Przy relokacji podpisujesz umowę z lokalnym oddziałem EPAMu, z lokalnymi stawkami. Żadnego żerowania nie ma

senny

No dobrze, ale to wiadomo jak to teraz wygląda z wypłatami> Chętnie bym się załapał, bo przecież i tak w zamian dają dobre zarobki odpowiednie do zadań.

@senny

Ja wiem o jednej obsuwie w 2014 - pensja zamiast przez 1-szy przyszła 2-go (1-szy wypadał w niedzielę). Potem przyszedł mail z kierownictwa z przeprosinami i od tamtej pory przelewy są regularnie księgowane parę dni przed pierwszym każdego miesiąca.

hah

Znajomość języków obcych stanowi rozsądny wymóg do spełnienia, ale wiecie jednak czy wypłata jest u nich terminowa? Zależy mi na tym, żeby dostawać wszystko na czas, bo i tak jest szansa na to, żeby wypełniać obowiązki w pozytywnej atmosferze, więc pewnie i w terminie.

JerzyMiller
@hah

Nie jest, w latach 2014-2015 mieli dwie obstrukcje z wyplatami, tylko dwie i az dwie.

Arbuc
@hah

Naucz sie polskiego. Albo zaprogramujcie lepsze boty do postowania. Twoja wypowiedz nie ma sensu, albo masz problem z glowa, ze piszesz tak nielogicznie...

pero

@Pomocnik Gargamela skoro są uzależnione od doświadczenia, umiejętności i znajomości języków to nie wiem co w tym interesującego

Znok

Och Bob, daj spokój, normalna praca i na pewno hehe nie hańbi, więc na spokojnie można czegoś tutaj popróbować, mówię Ci to ja, a jestem przecież dobrze znany

Pomocnik Gargamela
@Znok

Swoją droga te wewnętrzne regulacje wynagrodzeń to ciekawy temat. A jeżeli firma funkcjonuje na wielu rynkach to jeszcze bardziej. Warto wtedy sprawdzać czy na każdym rynku regulacje sa podobne a jeżeli nie to jaki jest tego powód. Zazwyczaj takie powody sa uzasadnione w interesujący sposob.

Zostaw merytoryczną opinię o EPAM Systems - Kraków

• Jak się pracuje w EPAM Systems?

Zobacz opinie na temat firmy EPAM Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EPAM Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EPAM Systems?

Kandydaci do pracy w EPAM Systems napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EPAM Systems