Opinie o Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Raszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Raszyn

L.

Firma obecnie mieści się w Warszawie i zmieniła nazwę na MSA Polska. Brak organizacji pracy, kultury pracy. Dużo zależy od działu i managera. Nierówne wynagrodzenia i brak szkoleń, rozwoju. Msa nie wycofało się z biznesu z Rosją w trakcie wojny z Ukrainą, a to też dużo mówi o firmie...

@ObecnyPracownik

Opiszecie wprost te szkolenia? z rok temu było ich mniej skoro takie rozbieżności wynikają z waszych opinii? jeśli tak to jakie zostały dołożone ostatnio do puli i z jakich przyczyn? czy po zrealizowanych kursach można spodziewać się wyższych stawek?

ObecnyPracownik

Pracuje obecnie w MSA prawie dwa lata. Firma jest bardzo spoko. Team liderzy również , słuchają, starają się pomagać na prawde jest dobrze. Stawki są zależne od języka który znasz ale płacą godziwie. Do pracy chodzimy tylko we środy reszta zdalnie z domu. Minus to szklany sufit, raczej zapomnij o awansie jednkaże jest wiele projektów w których jeśli chcesz możesz się realizować. Pracownik na ogół jest doceniany. Ludzie są na ogół młodzi i wyluzowani , nie ma wyścigu szczurów :) widziałam kilka negatywnych opinni ale serio nie wiem dlaczego.

Wieloletni pracownik Nowy wpis

Jako wieloletni pracownik, mogę śmiało stwierdzić, że określenie „toksyczna atmosfera” jest stosowane chyba głównie przez osoby, które swoją osobowością i chamstwem, właśnie taką atmosferę wprowadzają do teamu. MSA to firma, która dba o swoich pracowników i daje przestrzeń na zaopiekowanie się sobą i odpoczynek, gdy baterie się wyczerpują, nikt nikogo tutaj nie dojeżdża, więc jeżeli tenże pracownik nie potrafi komunikować, że jest mu źle czy ciężko, tylko wystawia tak krzywdzące opinie w internecie, to świadczy to tylko o nim, a nie o MSA. Dodam, że rotacja w tej firmie jest bardzo mała, a co miesiąc są nowe przyjęcia. Managerowie wspierają swoje teamy, pracownik nie jest w tej firmie olewany, wręcz przeciwnie.

Paulina Nowy wpis

aktualnie minimum 5 lat doświadczenia w zaopatrzeniu jest potrzebne aby swobodnie aplikować na Textiles Category Managera. Prócz tego co wskazano w treści oferty co jeszcze może być według was istotne? Zastanawiam się jak dobrze przygotować się do rozmowy

odradzam pracę w accounts receivables. czasem robisz kilka dużych rynków na raz przez dłuższy okres kiedy ktoś/ ludzie są na L4. koordynator DK komunikuje się w sposób poniżający co jest wiadome menadżerowi i jest tolerowane. bardzo nieprzyjemna atmosfera, dużo pracy.

Michał J. Nowy wpis
@były pracownik

Byłem zainteresowany pracą w tej firmie, bo słyszałem o niej dużo dobrych opinii. Czy mógłbym się z tobą skontaktować i porozmawiać? Dziękuję i pozdrawiam, Michał

Mania Nowy wpis

W ogłoszeniu na stanowisko Customer Service Representative podkreślona została biegłość w języku angielskim oraz włoskim. Nie podano przy tym żadnych widełek placowych a już z góry jestem ciekawa jak jest to doceniane. Czy znacie widełki?

Aplikowałeś na stanowisko Sourcing Specialist oferowane przez firmę Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

HR Solutions Designer ile na rękę może zarobić? w teorii nie widzę w ofercie by wymagano wcześniejszego doświadczenia ale sam zakres zadań zdaje mi się być dość szeroki. zastanawiam się też już po samym opisie czy praca nie jest wykonywana ścisłe w języku angielskim skoro wymagają go na dość wysokim poziomie?

Gwiazda nocy

Praca ciekawa. Normalna. Stabilna. Czasami dochodzi jednak do spięć. Niektórzy są trudni w kontakcie. Na linii zespół - TL, ale warto wtedy kontaktować się o poziom wyżej z przełozonym TL.

Pracuję tu

Ej serio dziwią mnie te opinie. Atmosfera super, młodzi ludzie, przychodzimy do biura raz w tyg, firma i kultura org typowo amerykańska. Brak (usunięte przez administratora). Co jakiś czas imprezy firmowe. Fakt ciężko awansować ale nie powiedziane że to nie możliwe . Prawda jest też że dużo zależy od team lidera ale głównie jest spoko.????

@Pracuję tu

Co do awansu sugerujesz, że to TL głównie decyduje o tym czy osoba z teamu będzie mogła wspiąć się wyżej? A czy bez polecenia przełożonego także byłoby to możliwe? po jakim średnio stażu się to udaje?

Inia

Awanse to dla was temat rzeka? Ciekawe pod jakim względem? W każdym razie jest teraz widoczna oferta na obsługę klienta w języku niemieckim. myślę nad aplikacja. W tym przypadku jest w ogóle na kogo przejść wyżej? Można zawalczyć o lepsza stawkę?

Firma dodała nową ofertę pracy na Senior Accountant. Czy ktoś o tym słyszał?

Jeśli chodzi o wdrożenie to trwa 5 dni, codziennie 2h, potem oczekuje się że pracownik jest niezależny. Jednej osobie to odpowiada drugiej mniej. Do wzięcia pod uwagę przy rekrutacji. Atmosfera jest toksyczna.

@były pracownik

Podczas samej rozmowy mówią takie rzeczy? Ze tyle czasu jest tylko potrzebne? Czy to jest dosłownie cale wdrożenie czy jednak w trakcie pracy jest szansa aby kogoś ewentualnie o cos jeszcze podpytać jak za bardzo nie ogarniasz? Po jakim czasie i ile średnio osób rezygnuje?

Nie wiem o co chodzi takim wrzucaniem linków na forum ale czy ktoś może mi wprost opisać warunki pracy dla osób ściśle początkujących? Widzę, że jak na razie na takim portalu widnieje jedynie oferta na prace jako Senior Statutory and Tax Accountant. Obecnie jednak nie posiadam wymaganych kompetencji… ocenicie tym samym bieżące szkolenia?

L.

Robert
@L.

Nierówne wynagrodzenia? Masz na myśli że na tym samym stanowisku inaczej się zarabia? Bo może to zależy od doświadczenia i kwalifikacji? Jaka jest teraz tu średnia stawka?

Byly pracownik
@Robert

Nierówne traktowanie, to nierówne traktowanie. Definicję można sprawdzić na Wikipedii. Jeżeli pracownicy wykonują tą samą pracę, mają podobne kwalifikacje, a różne wynagrodzenie, to jest to łamanie prawa. A za krwawe wynagrodzenie podziekuję. Firmie daleko do wartości, którymi się reklamuje.

@Byly pracownik

Muszę jednak podkreślić, że bardzo dużo zależy też od działu i osób mających wpływ na funcjonowanie firmy, bo ludzie, przynajmniej Ci z którymi pracowałem, byli świetni - nie da się tu nic zarzucić. Ale jako firma muszą jeszcze dużo zmienić i wdrożyć wartości, o których mówią bo gdzieś się to na przestrzeni lat zaczęło gubić...

Ewelina

A ci świetni to z którego działu właśnie byli? Myślisz, że w dobry sposób wdrożą te wartości czy raczej nie ma na co liczyć? I jakie konkretnie masz na myśli?

@L.

Organizacja pracy jest, kultura pracy rónież. Nierówne wynagrodzenia to fakt ale to zależne od języka jaki znasz. Szkoleń jest sporo, rózwój zależy też od ciebie. Nie wiem skąd takie zdanie

@ObecnyPracownik

R.

Nie wiecie czy firma dalej współpracuje z Rosją?

Ewelina

Dużo firm podejmowało podobne decyzje. w tym przypadku ciekawa jestem jak to na samej firmie się odbiło w ostateczności?

eMka
@R.

Nie, firma całkowicie wycofała się z biznesu w Rosji, pomimo strat, które ją to kosztują. Dodatkowo bardzo wspiera Ukrainę, pracowników pochodzenia ukraińskiego oraz zatrudnia sporo kandydatów z Ukrainy, również poza Polską (np. w Niemczech).

Urszula
@eMka

To super, szacunek dla firmy w takim razie — szczególnie że nie patrzyli na koszty. Tak przy okazji, wiesz może jak często prowadzone są rekrutacje do działu obsługi klienta? Byłam zainteresowana, ale nie widzą aktualnych ofert na stanowisko. Niektórzy piszą, że praca w dużej mierze zależy właśnie od działu

Po ostatnim etapie rekrutacji z HR Vice President i potencjalnym managerem nie przesłali nawet informacji zwrotnej jaka jest decyzja. Jest to wyraz braku szacunku do kandydata,

Ilona
@Piotr

Dużo czasu minęło, od kiedy byłeś na tej rozmowie? W sumie skoro już mam okazję Cię o coś spytać, to mógłbyś może powiedzieć, o co pytają i jak ta rozmowa ogółem wygląda? Ciekawe, czy dużo etapów jest.

RAS

Ostatnimi czasy poprzez firmę zewnętrzną (Randstad) poszukiwali pracownika na stanowisko księgowego z certyfikatem MF, j. angielski, doświadczenie - czas określony, wynagrodzenie ok 2.500 zł netto. Po wstępnej rekrutacji w Randstad zostałem zaproszony do siedziby firmy na spotkanie z menadżerem ds. administracyjnych oraz dyrektorem finansowym. Menedżer zadawał pytania dotyczące rodziny, oraz sposobów spędzania wolnego czasu, natomiast dyrektor finansowy wcale nie pytał o zagadnienia mogące określić umiejętności kandydata. Podczas rozmowy zapytałem, jaki jest zakres obowiązków na tym stanowisku dyrektor finansowy nie potrafił nawet sprecyzować, co osoba, której rzekomo poszukują miałaby robić. "może dekretować...a może coś tam sprawdzać..."

Zostaw merytoryczną opinię o Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce - Raszyn

• Jak się pracuje w Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Msa Safety Services Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce
  • Wschodnia 5A