Opinie o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OBI. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Sochaczew Wojtówka 2a

Absoltnie NR ONE

A co tam słychać w swiecie obi? Podobno znowu zmiany ?

Ktosik

Zarzadzalo to sie w folwarku a tu powinna byc praca i OBi(y) nie zapomniec roznicy Nie sadzicie?

dolores

Za robotę się weźcie a nie piszecie na osoby które potrafią zarządzać i naprawiać działy po kieeownikach którzy to spieprzli pani k.....i Pan M.......

X
@dolores

a kto to pani k? nie znam takiej. Dj (usunięte przez administratora) lecz się pewna pani neutralna dolores . A tak w ogole to jak 2x odpisujesz to pisz o róznych godzinach a nie . 21;39 21;49

mhhjj
@X

Mhhhh ciekaw jestem kto tak potrafią ublizac a jednoczesnie z ta osoba pracować. ....durna osoba ktora tak wypisuje......

Black
@dolores

Zarządzać? ???? Śmieszne Naprawiać ???? Chyba zepsuć

Pewna Pani Neutralna

Przerażają mnie te wypowiedzi. Mało się czyta tu o pracy w Obi tylko ciągłe opinie na temat jakiejś Pani Kierownik to chyba nie to forum Moi drodzy. Może najwyższy czas zająć się swoim życiem?????

@Pewna Pani Neutralna

Pracując w tej firmie tak to wygląda. Pozdro

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie OBI, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Alicja

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest OBI i jakie są Wasze opinie na temat pracy, jednak przypominam, że nie jest to miejsce na omawianie pracy indywidualnych pracowników firmy. Jeśli w pracy któregoś z pracowników występują jakieś nieprawidłowości, to warto to zgłosić wewnętrznie i bezpośrednio do firmy. Wszystkich użytkowników forum obowiązuje treść regulaminu portalu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

xyxyx

Hej, potrzebuje informacji o systemie zmianowym w obi. Czy ktoś może udzielić mi tej informacji? :)

On&Ona

A może warto też zwrócić uwagę na nową Kierownczke z Dzialu Kas to jest dopiero .... gdyby nie "koleżanka" to by nie było tego stanowiska!!!! Na niczym się nie zna tylko krzyczeć potrafi i rządze swoje wprowadza. Nikt nie chce na tym dziale pracować co chwilę jest zmiana kadry. Opinia wyrobiona jest negatywna .

Asior

No niedługo w obi będą rozdawać wiertarki:-) kto niby umie zarządzać? Przyszedł bezpanski kundel z kas i zamiast zarządzać to wyrzuca ludzi bo nie umie sobie z nimi poradzić. .. dla mnie istny kundel:-)

dupa

Żaneta jak ty to robisz że twoja kariera pędzi jak Hamilton w F1.A dla za interesowanych jak mieć storczyka gratis " zrób zadymę w obi i poproś o rozmowę z dyrektorem " i masz storczyka albo coś lepszego w gratisie od firmy.

Margolcia

Czy coś się zmieniło w Obi w Sochaczewie? Jak ma na imie ta Pani kierownik z kas co to za dyrektorem lata? Czy ktoś coś wie? Czy to chodzi o tą farbIwana ruda Panią imieniu na O?

Bercik
@Margolcia

Nie znam żadnej na ooo..na Ż jak żmija to znam:-)

olek

To zależy... awansować to kwestia jaki dział. jak chcesz iść budowlany dział to będziesz ciągle palety z płytkami przewalał lub klejami ale nie będzie źle ja sanitarny to chyba na ta chwile nie ma sensu bo pupilka dyrektora przeszła tam na kierownika z kas,ludzi ma za psy a dyrektor co by nie powiedziała lub zrobiła to jest (usunięte przez administratora)

Hej ktoś może coś powiedzieć sensownego na temat pracy w obi bo szukam pracy a mam doświadczenia juz w branży grzewczej i budowlanej?czy ciężko jest awansować tez?

Alicja

Zainteresowani pracą w OBI? https://www.obi.pl/career/job-offers/ - sprawdźcie najnowsze oferty pracy! Które ze stanowisk najbardziej Was interesuje?

TFR333
@Alicja

w tym zawszonym sklepie i takim dyrektorem nie chcę żadnego stanowiska lepiej w Biedronce na kasie siedzieć nie dość ,że lepiej zapłacą to jeszcze nikt nie prześladuje pracownika. W obi sochaczew pełna inwigilacja i monitoring 24 godz na dobę czynny ale nie na złodziei tylko na pracowników. Syf straszny.

tfr532

trzbea byc przede wszystykim dobrej mysli ze wszsytko bedzie oki :) a co do forum to masz racje kazdy moze sie wypowiedziec byle by to bylo zgodne z prawda

polka

co dajmy spokój,, jest forum to trzeba się wypowiadać:-)nie jestem pracownikiem obi a dzięki temu forum mogę coś powiedzieć na temat obsługi bo jestem waszym klientem dość często i robiłam praktycznie całe wnętrze dom i część ogrodu z materiałów z marketu i czasem aż mnie krew zalewała ile problemów można mieć z jedną rzeczą... pierwszy mój zakup to były drzwi zewnętrzne z rok temu gdzie czekałam na nie z 2miesiące i 4razy fachowca przesuwałam aż mi mąż z bratem sam założył. bo jak nie taka ościeżnica przyjechała to zostały uszkodzone. później płytki popękane co Pan kierownik do mnie że sama sobie potłukłam i po 2miesiącach oddaje - tyle się na fachowca czeka...faktem jest że obsługa fajna i profesjonalna lecz logistycznie to jest totalne dno. na dziale hydraulicznym brałam kabine co 3razy jeżdziłam po nią bo ciągle coś było jak nie porysowane to pęknięte chociaż nie powiem bo to tylko jedyny mankament, tylko obsługa... nie ma jej... chce kupić ogrzewanie do domu i ....? na tym się skończyło. nikt się nie znał i mój fachowiec musiał zakupić rzeczy w hurtowni przed samym remontem. Na dziale z farbami bardzo profesjonalna obsługa - dziękuje Panu Bartoszowi bo to expert w swojej dziedzinie z bardzo intuicyjnym podejściem do klienta. W tym roku zainwestowałam w swój ogród - jak na Sochaczew to bardzo piękne miejsce nawet dla samego pooglądania, a nigdy się nie spodziewałam że budowa ogrodu to tak drogi i pracochłonny interes.Zakupiłam trochę roślin, płotów, założyłam trawnik i innych rzeczy i powiem szczerze pełen profesjonalizm!Ludzi z pełnym zaangażowaniem i pasją w tym co robią. Znają się na rzeczy i jak miałam problem z kosiarką to nawet są w stanie pomóc od ręki. Przepiękne kwiaty i aranżacje, bardzo ładne płoty i bardzo duuuży wybór:)trochę za duzy bo trudno się zdecydować jak na taki mały Sochaczew .jakby więcej płacili sama bym się tam zatrudniła:-)Ogólnie fajny sklep ale trzeba zainwestować w obsługę i mieć na uwadze ze na fachowca sie długo czeka i nie można tyle na towar czekać.

lala

No ja też się zgodzę z tym ze na kasach to już cuda odchodzą. . Pracowałam tak i jak słyszę ze P. Kierownik drze mo... de na swoim pracowników i wyzywa od najgorszych nieudaczników bo ona musi dupe ruszyć bo rozmawia z dyrektorem i klienta obsłużyć. .. żenada. . Pamiętne czasy jak byłem dyrektorowi się na kolanach siadało i walczyło o stołek... aż wkoncu się udalo:-) ale jak się konkurencji nie ma jak kiedyś to łatwo było. Ale jeśli chodzi o pracę w obi to masakra.. ale tylko z tego względu ze nikt nie chce tu przyjść i trzeba zapierdzielac za czterech a i tak ciągle są jeby i brak szacunku bo za mało. . Wkoncu sprzedawca to sprzedawca a nie murzyn bo ścierania kurzu. Nie ma firmy sprzątającej ,brak ludzi do pomocy i ciągle zmiany na działach i efekt mizerny... nie po to ktoś przychodzi na dział i się uczy aby za miesiąc iść na inny.. jak w takiej postaci się klienta ustawia co chce coś kupić a Ty nie wiesz co mu dać, a przecież 50% klientów przychodzi do swojego sprzedawcy z wiedzą a nie glaba co niewie gdzie towar lezy??

bandyta

uśmiać się można:) trzeba pamiętać że do czyjegoś łóżka się nie wchodzi. Są i tacy ludzie że szczebelki sobie budują na "słodkich "relacjach z dyrekcją. Tak naprawdę to nie wiem kto jest dyrektorem:)bo kto ma na kogo większy wpływ to już można spekulować. Ogólnie nie lubie się skupiać na takich chorych sytuacjach ale przez to tracą inni, a ciekawe co na tą jej maż i jego żona, bo takie sytuację nie są na miejscu.

edit

fakt nie powinno sie umieszczać takich trafnych opinie, ale też sie zgadzam z przedmówcą kilka komentarzy wyżej, a "Pani" szczera to chyba sama kierownik się wypowiada -ale za mądre słowa jak na nią. Dajmy spokój tematowi bo to rozmowa jak głupi z głupszym a niczego nie dowodzi... jeden mówi prawdę z opowieści drugi za dużo książek się naczytał z cycatami. Wszyscy jesteście słabi pisząc wogóle na tym forum..

szczera

"Fałszywi przyjaciele są, byli i pewnie będą żyli "- ale nigdy w zgodzie ze mną...dlatego muszę skomentować powyższe niedorzeczności Kiedyś ktoś mądry powiedział: `"Zniszczą Cię bez agresji, bez wyrywania włosów, używania pięści...." Ma nadzięję, ze taka niewidzialna ręka sprawiedliwości dotknie osobę, która bez wcześniejszej refleksji potrafiła napisać tak obelżywe i przede wszystkim BEZPODSTAWNE opinie na temat pracy w Obi. Rzucasz człowieku poj. fakty, pisząc same najgorsze chłamy, nie odnosząc się do ogółu zasad tam panujących. Masz pretensje, że giną portfele i jesteś nagrywany.Przewin któryś ze zwojów mózgowych(no chyba, że masz tylko ten jeden, którego użyłeś/aś do napisania tej zacnej opinii)i zważ, że może to właśnie dla Twojego bezpieczeństwa są kamery, no chyba, że to Ty nie jesteś fer, skoro Ci tak przeszkadzają... To forum w swojej istocie miało służyć wyrażaniu merytorycznych wypowiedzi, a nie szykanowaniu, obrażaniu i kłamstwom, jakie rzuciłeś/aś. Każdy ma prawo wyrazić swoje pozytywne lub negatywne odczucia, ale nie poprzez personalne rzucanie oszczerstw na niewinnych ludzi, tylko dlatego , ze swoją ciężką pracą doczekali się wysokich stanowisk, których rolą jest wymagać od innych...To proste i zrozumiałe...Jeśli Ci nie odpowiada, to po prostu nie pasujesz do NAszego Zespołu, bo tutaj każdy zasuwa równo: czy pracownik czy kierownik, bo warto...Tylko czy Ty znasz rozumienie słowa "warto"??? Zastanawiam się jaki "ogromny" nieodkryty potencjał w Tobie drzemie, skoro wyliczasz swojemu szefowi ile lat na swoim "stołku" siedzi i kto komu "pod biurka" wchodzi...(bezczelność)to tak sobie myślę, że Ty może do jakiegoś meblowego się z CV udaj, skoro tak znasz się na funkcjach poszczególnych mebli-tam zrobisz błyskotliwą karierę :) Kończąc ten monolog, nie obrażaj m.in. więcej moich kolegów z pracy, bo to co napisałe/aś było słabe i pamiętaj, że kłamstwo jest ucieczką tylko "słabych", a każdy kto tu pracuje ceni sobie tą niepowtarzalną atmosferę, warunki i relacje i tu ludzie mają do siebie szacunek. Szacunek to kolejne słowo, którego znaczenia nie znasz.... Pozdrawiam nasze całe Obi (oprócz Ciebie) !!!

Dziwne, ja pracowałem w OBI za czasów tego dyrektora i nie było żadnych większych problemów. Ale co racja to racja trzeba wywiązywać się ze swoich obowiązków a nie zbijać " bąki" po kątach a teraz dyskutować.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Sochaczew

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

OBI