HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

milusia

tak tak zgadzam sie z zuzia -obie w jednej wodzie kąpane Anka kierowniczka i Magda pseudo liderka wtrysku bo ja osobiscie jej nie widze w tej roli mota sie ,ani to sie wyslowic nie potafi a zakrecona jak sloik dzemu :)

Szukam pracy ONA

Mobing to jakże ulubione słowo w dzisiejszych czasach :) tylko 98% ludzi nie rozumie jego znaczenia :) i nadużywają go nadzwyczajnie często. Czyli w tym HLu nie wolno wam palić tylko na przerwie śniadaniowej? Jeden papieros na dzień? I Siku tez musicie zrobić w tej przerwie? I nie wolno wam sie odzywać bez pytania? I ktoś cały czas was obserwuje i sprawdza waszą norme i tempo pracy? I karają was za wolność słowa? Bo tak własnie rozumiem mobing i taki też spotkał mnie juz na Strefie w B** , czyli u was jest tak samo ? Stoicie 8h przy maszynie z jedynymi 15 minutami wolności na przerwie?

Zuzia

Na Falun swego czasu tez byla taka Martusia i juz jej nie ma. Prawda ??? Mobbing i zastraszanie tez nie byl byl jej obcy

obserwator
@Zuzia

Witam Hl jest super i niemoge narzekać,narzekaja tylko te osoby które sa przyjete z pod firmy,która oszukuje ludzi na kazdym kroku.I jeszcze jedno takie podfirmy czychaja na takich ludzi bez wykształcenia, sam obserwowałem ludzi na palarni to sie nawet wysłowic nieumieja i to dziewczyny wiec miejcie pretensje do siebie ,tak se w zyciu posłałas i tak sie wyspisz.Firma HL-display jest super niema takiej firmy dobrej na strefie jak HL.,

Zuzia
@obserwator

Obserwator co ty piszesz ?? Chyba nigdy nigdzie jeszcze nie pracowałeś :D Ale to już twój problem , że to twoja pierwsza praca. Może HL nie jest idealny , ale ma wiele wad nad którymi trzeba popracować , a jedną z nich jest właśnie mobbing który panuje na jednej ze zmian. Nowa kierowniczka wtrysku idealnie sobie następczynie wybrała - są siebie warte.

milusia

tak tak na awans ciekawe na jaki ????? liderzy dołują a szczegolnie wtrysk -M.T nowa liderka to dopiero s...a byla wredna a teraz to juz calkiem panosi sie jak nie wiem co a w sumie (usunięte przez administratora) wie i potrafi ,nikt jej nie lubi

milusi
@milusia

Więc trzeba się udać grupą do Madzi i powiedzieć jej, że sobie nie życzycie takiego traktowania (chyba, że jesteście masochistami), że to mobbing i sądy są teraz chętne na takie sprawy.

@milusi

no wam życze powodzenia a ja wole być bezrobotna :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
milusia

w firmie HL Dispplay niczego sie nie dorobicie jak strsu -krzycza wulgaryzm pada z ust liderow ,chaos totalny ale za wszystko beka pracownik totalna klapa nie polecam,umowy smieciowe a najlepiej jak by sie było dyspozycyjnym 24h

Mysha

Witam! Ja zaczelam tam prace 2 miesiące temu i atmosfera jest super.... ktos kto nie chce pracowac a chce zarabiac kokosy a ich nie zarabia zawsze bedzie narzekał. Czytam te opinie i powiem jedno! SZANUJ PRACE A PRACA BEDZIE SZANOWALA CIEBIE!! zarobki są normalne lepiej zarabiać cokolwiek niz nie miec ani groszza!.... pozdrawiam:)

1900 brutto

Od 1 stycznia 2015 roku najniższa krajowa wynosi 1750 zł brutto. Płaca minimalna w 2015 wzrosła więc o 70 zł brutto w stosunku do płacy z roku 2014, która wynosiła 1680 zł brutto. Nie ma co się przejmować brakiem podwyżki , już niedługo wszyscy będziemy dostawać - Polska nam to zagwarantuje :D

HL-owy

Antek - szkolenia są, awanse też. Podwyżki również. Wszystko zależy jak bardzo ambitny jesteś. Starania na pewno zostaną wynagrodzone. Zapewniam :)

Antek

Czyli co, kariera w HL Display Polska jest raczej trudna do zrobienia? nie ma co liczyc na awans z czasem, czy chociażby jakas niewielka podwyzke, chociaż ze względu na inflacje co jakis czas? Może jednak istnieja jakies drabinki kariery w firmie? Moze szkolenia chociaż organizują... Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

aga

powiedzcie mi czy dojeżdżają tam ludzie liniami 699 i 692 bo u mnie 57 odpada bo jestem z Knurowa i nie mam na 57 połączenia jedynie na te dwie linie. Z tego co wiem jedna z tych lini jest tam 5.45 i nie wiem czy zdażyłabym. Proszę o odpowiedz.

chris

nie rozumiem jak mozna tu obgadywac innych. ja nie narzekalem na prace bo dawalem sobie rady i dziewczeta o tym wiedza zawsze ktos komus pomagal jak nie dawal rady na ty6m polega zgraqna ekipa zmiany ja nie zaluje ze tam pracowalem dzieki tym kobieta nauczylem sie tam wiele i wiem ze jesli przyjdzie mi tam wrocic to zawsze sobie dam rady. Pozdrowienia dla dziewczyn od mariolki dziekuje za wszystko

miki

pani kierownik miala w pewnym dniu okres i zwolnila nas trzech bez podania przyczyny, jeden kolega chcial isc na egzamin prawa jazdy wiec brygadzistka pozwolila ale kierowniczka nie wiec tak mu podziekowala i stracil chlopak prace, ale co sie przejmowac takimi ludzmi, wladza ludziom odbija, kierowniczka uwaza sie za kogos a jest nikim, odradzam kazdemu pracy tam

Czasami jest chaos bo zlecenia są różne. Nie jest to miejsce dane zlecenie klepie się tygodniami. Praca nie jest trudna, wręcz banalna. Osoby bardziej ogarnięte nie potrzebują instruktażu. Jeśli czegoś się nie ogarnia wystarczy zapytać lidera zmiany bądź kierownika. nikt nie krzyczy ani nie stresuje. Mając do wyboru przyklejanie tasiemek lub operowanie przy maszynie gdzie jedynym wysiłkiem jest przenoszenie małych detali do pracy w fabryce np. amortyzatorów itp. to nie ma nad czym się zastanawiać.

żenada

Pracowałem jeden dzień. Nikt o niczym nie informował, instruktaż trwał niecałe 5 minut. Dookoła ludzie też zdezorientowani, nikt nie wiedział za ile i co ma robić. Po kilku godzinach pracy, przysłali do mnie inną osobę, abym pokazał mu co i jak. Żenada, jak ja mogłem coś pokazywać, skoro byłem tam od kilku godzin?

miniskirt

HL Display jest ok. Zawsze się znajdą niezadowoleni wiec tak naprawdę nie ma firmy, na która by duża rzesza ludzi psioczyła. Atmosfera jest ok. Oczywiście są jakieś spiny, napięcia, jakieś krzywe akcję ale gdzie ich nie ma? Ale np praca w biurach jest ok. Da się dogadać. Każdy kto ma jakąś inicjatywę spokojnie może ją przedstawić. Jeżeli chodzi o zarobek - mimo wszystko lepiej być pracownikiem pod HL niż pod "zlecenia".

Tee,zato że podajesz fałszywy nick i chcesz mnie wrobic ze niby ja to pisałem,to masz zato wpysk przy wszystkich w pracy.Jak chcesz coś pisać to podawaj siebie albo wymyslony nick ,anie kogoś wrabiać ,wiem kim jesteś i zaniedługo się spotkamy,przez IP. twojego kompa wtedy zobaczymy kto będzie czerwony.Do zobaczenia.....

tz3

Pan Marek .B pseudo technolog wszyscy wiedza o kogo chodzi .Weź się do roboty, a nie pracowałeś na produkcji a poszedłeś trochę wyżej i nosisz głowę wysoko jak papież .Trzyma tylko z tymi ludźmi gdzie wie że coś uda mu się wykombinować żeby jego zupki nie ruszyli Sam byłeś fizolem a żeby coś pomóc to zapomnij.

Poważny

Witam. Czytam te komentarze i włos się jeży na głowie. Wyzwiska na serwisie internetowym, który jest bazą informacji dla przyszłego pracownika a nie czatem w telenoweli. Dla przyszłych pracowników. Praca ogólnie do ciężkich nie należy. Mogę powiedzieć, że jak na panujące trendy w Polsce to operatorzy tutaj mają dość lekko. Można awansować na wyższe stanowiska ponieważ są rekrutacje wewnętrzne. I kilka przykładów przejścia na wyższe/dobrze płatne stanowiska już było. Pracę w biurze mogę ocenić jako bardzo dobrą. Zależy w jaki dział się celuje. Atmosfera luźna, ale praca musi być wykonana. Nikt z batem nie stoi, ale raczej siedzenia na onecie itp to nie tutaj. Możliwość wykazania się jest tak samo jak awanse i bonusy. Jak ktoś chce to może spokojnie rozwinąć tutaj skrzydła. Duży nacisk kładzie się na rozwój pracownika. Polecam.

nadal praca

Jarek sam się nie zwolnił wiem to doskonale I znam sprawe bardzo dobrze

Witam wiecie kto się przyczynił do zwolnienia Jarka z HL no kto Dawid i Stachu no i po części dużej pani Wawok było wcześniej napisane ale widać Admin namiętnie kasuje prawdziwe wypowiedzi to co prawdy już nie można pisać czy jak.Więc nie polecam pracy w HL

gienek
@pracownik

To sie zwolnij jak sie nie podoba(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.