HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

celebrytka

Umowa o prace ? są , jednak to żalezy na jakie stanowisko aspirujesz ? Jeśli chodzi o produkcje to z tego co mi wiadomo obecnie nie ma takiej możliwości sytuacja wyglada troche lepiej z wyższymi stanowiskami.

obserwator

fabryka schodzi na dno, przychodzą nowe osoby na stanowiska biurowe a nie widać co, a dokładnie kto jest problemem - nieudolny kierownik produkcji falun. Dodatkowo podobno to kuzyn dyrektora, który go tak chwali...

Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma,praca jest jaka jest,a atmosferę robią ludzie-gratuluje

malutka

pracownicy - 2013-06-25 19:05:20 o padły słowa nawet wiemy kogo,skoro uważasz się za inteligentną to się zachowuj Tak!Tak! a nie jak P,Hl,myślę ze jak Dyrektor albo Kierownik przejży kamerę to nie wiem czy będziesz się taka uśmiechnięta,zobacz co Ty robisz w pracy pozdrawiamy.a o kogo mowa bo niewiem???.ja wam powiem że ja już tu na forum niewchodze .Bo poprostu niechce się już tego słuchac,byłam pisałam ale to już jest nudne naprawde,ludzie dajcie spokoj już ztym żygać się chce jak was słucham.Dajcie już spokoj naprawde.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?

no wlasnie tak sie zachowuja ludzie pracujacy w tej firmie:)wsyd!!!zaklad chroniony poprostu jedyne co potrafia to sie opierniczac,plotkowac,narzekac,obgadywac i przeklinac- to im wychodzi naaajlepiej:)mysla ze sa Kims bo poprzeklinaja ale zeby jakas klase pokazac...nawet niewiedza co to klasa... kompletno dno i Zero inteligencji!! moze kiedys ten dyrektor przejzy na oczy kogo trzyma w tej swojej firmie...pozdrawiam tych dobrych pracownikow z klasa i (usunięte przez administratora) tez(niech sie ciesza) :)

no od razu widac nie dosc ze Firma do (usunięte przez administratora) to ludzie w niej pracujacy tez do (usunięte przez administratora) banda (usunięte przez administratora) nic wiecej!!!klotnie na Forum jak male dzieci :) moze wroccie sie do przedszkola!!! dobrze ze ta Firma zaniedlugo padnie :) bedziecie miec spokuj bedziecie bezrobotni i wtedy nie bedziecie sie glupotami zajmowac :)

zniesmaczona

Ten wasz cały dialog jest tak wymowny, że bardziej wymowny niż opinie o firmie ;). Chyba nikt nie chciałby pracować w takiej atmosferze.

:))))))

Niech każdy zajmie się pracą a nie plotkami:)wtedy wszyscy będą zadowoleni:)

predator

gwiiazdki - 2013-06-14 15:49:30 żeby coś z tym zrobić,jest wyższa półka,musieli by się ludzie zebrać,a nikt nie pójdzie bo wszyscy się boją,Wątpie w to ze ktoś coś z tym zrobi,bo już dawno było o tym glośno. i zero reakcji, Pare osób nie odpowiednich niszczy opinie.Pozdrawiamyludzie zostawcie ich w spokoju pisze o I.W.-J.f. co was to obchodzi (usunięte przez administratora) róbcie swoje 8 godz i do domu,Falusy zajmijcie się sobą i detalami bo sami kiepsko tam stoicie a nie czepiajcie się ludzi,normalnie jak nawsi gorzej jak na stadionie.wiem kto to pisze Jacku niedługo to powiem tobie.

gwiiazdki

To zróbcie co (usunięte przez administratora) z tym [usunięte przez moderatora]ludzie do cholery! Przeciez pracują tu ludzie na poziomie! Nic tylko marudzic!

życzę Ci byś dożył emerytury, a jeśli uda Ci się to, to życzę szczęścia, bo jeśli masz nadzieję, że ją dostaniesz to jesteś naiwny.Będziesz [usunięte przez moderatora](a) a urzędnicy Ci pewnego dnia powiedzą, że nie mają dla Ciebie kasy :D

kolo

Powiem tak bajzel I lizanie tyłka w tej firemce I poniżanie ludzi takie stosuje metody na spułe z panią [usunięte przez moderatora]obydwie liderki pseudo liderki I taka pracy na zmianie a I jeszcze do tego powiem że dziewczyny mają po dwie trzy a I więcej maszyn no I coś do liczenia a liderką [usunięte przez moderatora]na fajeczke razem z Jacuniem co pare minut albo kawke tak a dziewczyny zapieprzają taka prawda.

ciekawy

Hej. A czy ktos wie jak wyglada sprawa pracy w IT? Jaka tam panuje atmosfera, zarobki, relacje i nacisk na te nadgodziny?

sisi

Maniek - 2013-02-02 19:32:37 każdy z Hl nosił głowę zadartą do góry i najbardziej się opierniczał tylko jakoś kamery tego nie zarejestrowały dziwny traf????Dużo osób którzy byli pewni swojej kariery w firmie hl (pracownicy) nie pracowali tylko ich praca zawsze od kiedy pamietam opierała sie na gadce i opieprzaniu sie oraz zciemnianiu .Pozdrowienia dla nierobów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jeśli jesteś rozgoryczonym pracownikiem z Agencji Pracy to pozwole sobie Ci sytuacje przedstawić z innej strony , przychodzi ktos z agencji pracy do HL no i dostaje jakieś nazwijmy to 'zadaniem' do wykonania. No i co ? Na ogół jest to lekka , siedząca praca , więc siedzi. I tak siedzi 2/3 dnia na ogół udając że coś robi / czasem coś robi ale z przeświadczeniem co on będzie się starać? jak ma umowe do końca tygodnia? I często używa wyżej wymienionych słów otwarcie :-)) . Jak ma się szanowanie pracowników do tak przedstawionej postury? Otóż nijak. I z tego faktu może wynikać podejście zatrudnionych w fabryce do ludzi zatrudnionych przez agencje pracy - myśle że znajdzie to odzwierciedlenie w wiekszości fabryk. Tak że większość odbiera to dość mylnie , sądząc iż są gatunkiem gorszym przez fakt że przyszli do zakładu za pośrednictwem Biznes Partnera czy innej firmy zewnętrznej. Sami pracowali na taką opinie . A jeśli na horyzoncie pojawi się ktoś bardziej pracowity nie bojący się wystąpić z tych szarych szeregów to na 100% nie odczuje tego w wyżej opisany sposób. :-)) . Pozdrawiam

sisi

Owszem po mimo "stałej umowy" z pracy wylecieć można w dalszym ciągu. A różnice między umowami stałymi a tzw śmieciowymi jednak są na tyle duże że raczej warto doczekać umowy na stałe . OUT - pewnie jesteś młodą osobą nie zdającą sobie z tego sprawy :) . Pozwolę sobie wymienić pare wartości - ubezpieczenie emerytalne rentowe oraz zdrowotne. L4 które na umowach smieciowych nie ma racji bytu mianowicie dajmy na to umowa o dzieło , chorujesz - nie pracujesz ? nie zarabiasz? . Umowa o prace leżysz w łóżku a pieniądze będą , całe mnóstwo świadczeń socjalnych etc :-) .

fisia

Czy ktoś wie ile zarabiają pracownicy na stacji?????

lol

szkoda że nikt z tym nic nie robi ...

out

To fakt, praca lekka i przyjemna.Jedynym warunkiem jest przytarganie laptopa do firmy, a gwarantuje, że zaległe filmy i seriale nadrobisz :)

Pytanie brzmi, jak długo będziesz stałym pracownikiem, bo nigdzie nie ma stałej pracy.Co z tego, że niektórzy mają umowę na czas nieokreślony jak w każdej chwili mogą położyć Wam wypowiedzenie na biurko.Więc przystopujcie ''stali pracownicy'' ze swoją pewnością siebie i zadufaniem, bo nigdy nie wiecie co Was czeka dnia następnego i kto Was wygryzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.