HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

Ja jestem stałym pracownikiem, wedlug mnie praca jest lekka, fakt, jest nacisk na soboty, ale przynajmniej są dobrze platne :-) z atmosfera bywa roznie, ale jak to w kazdej pracy, zrobic swoje i do domu, generalnie polecam hl, dodatki swiateczne i trzynastki to mile gratisy :-)

Maniek

każdy z Hl nosił głowę zadartą do góry i najbardziej się opierniczał tylko jakoś kamery tego nie zarejestrowały dziwny traf????Dużo osób którzy byli pewni swojej kariery w firmie hl (pracownicy) nie pracowali tylko ich praca zawsze od kiedy pamietam opierała sie na gadce i opieprzaniu sie oraz zciemnianiu .Pozdrowienia dla nierobów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dworek

Kazdy ma prawo do sniadania :D

Falun Rules

A czy to moja wina że tak tanio się sprzedałeś na rozmowie o prace. Zawsze możesz siedzieć w domu i grzać fotel przed telewizorem z ręką w gaciach tak jak All Bundy. Tylko narzekać - taka mentalność. Może zamiast narzekać zacznij się starać a ktoś doceni to co robisz i też dostaniesz umowę pod HL. W myśl zasady - pokaż co potrafisz a potem idź po podwyżkę - nie odwrotnie.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
:(((

jak byście w hl zarabiali tyle co ludzie na zleceniu(a robią to samo co i wy)to pisalibyście inaczej buraki:PPP

PG!

SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anka

Firma super

ksg

Praca w Hl jest super no i wynagrodzenie jest odpowiednie,tylko dla ludzi którzy pracują przez Biznespartner się nie podoba i płaczą

pracusie z BIZNES partner

chcemy opisać wszystko od początku co sie dzieje w tej patologicznej firmie zeby przypadkiem ktos niewinny i pracowity nie zmarnował tam swojego czasu.Pierwszy dzień:przychodzisz do pracy nikt sie Tobą nie interesuje,nie wiesz kogo sie zapytać co masz wogóle robić?gdzie iść?nawet liderzy nie zwracają uwagi na to że na hali pojawił się ktoś nowy!!i tak mijają dni aż się z kimś zakumplujesz wtedy ten ktoś podpowie Ci co masz robić.Niema szkolenia BHP i szkoleń potrzebnych na codzien w pracy.Odzieży roboczej też się nie doczekasz!!Pracujesz w swoich prywatnych ciuchach,butach.Chyba dlatego nie dostajesz szafki ani miejsca w szatni i chodzisz z miejsca na miejsce z kurtkami itp.w późniejszym czasie dostajesz do wykonania pracę do której potrzebne są narzędzia typu:nożyk,suwmiarka,kątomierz,kalkulator a nie masz do nich dostępu.Liderka z manuala to wogóle już chodząca pomyłka...zadając jej pytanie odpowiada krzywymi minami machając rękami,wytrzeszczając oczy macha nosem.Nie odpowie Ci na żadne pytanie a jeżeli już odpowie z wielką łaska to w taki sposób że nikt jej nie zrozumie!!Jej słynne powitanie do pracowników brzmi: Cześć MYCHA!!!Ludzie na wyższych stanowiskach w tej firmie sprawiają wrażenie że wogóle nie maja pojęcia o niczym co sprawia ogólny bajzel i chaos!!

lol

same bzdury piszecie , jak sie nie chce pracowac to wszedzie bedzie beee.... panuje tam super domowa atomsfera i o ludzi tez dbaja .

xfx

biznes partner

nieznajomy

Przez jaką agencje pracy mozna sie tam dostać

xfx

praca jako praca nie jest zła pracuje przez pośrednika jest masakra zarabiasz marne grosze ludzie prawie wszyscy z hl mają cie za nic nie którzy mogą się mogą obijać cała z miane i nie będzie żadnych konsekwencji a ludzi z pod firmy ciągle straszą że wylecą jak będą miedzy sobą rozmawiać podczas pracy ... robi się wielkie (usunięte przez administratora) wykorzystywanie na maxa nie polecam ....

CukierPuder

Masz na mysli dyrektora MG? On chyba jest "z zawodu dyrektorem" choc o zarzadzaniu ludzmi (a wlasciwie czymkolwiek) to nie ma zielonego pojecia.

XXXXXXXXXX

Nie polecam pracy przez agencje.Mają Cię za nic..

dziki

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się dostać do tej firmy? W sensie przyjęcia? Można wysłać CV e-mailem czy trzeba jechać i rozmawiać z kierownictwem? No i przy jakiej to jest w końcu ulicy? Gaudiego czy Jeziorańskiego? Pozdrawiam:)

anom

co do kadry to Dorot jest SUPER!

bl

Jest spoko tylko dyro troche dziwny. Ale kadra i praca na poziomie. W porównaniu do PLASTAL niebo a ziemia

anonimowy anonim

A czy ktoś może napisać coś konkretnego o zarobkach?

gitara

atmosfera między pracownikami jest raczej spoko ale (usunięte przez administratora) jest niesamowity tutaj;)

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.