HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

aniołek

Jakieś życzenia na święta macie bo ja mam niech gwiazda zgaśnie na zawsze i piorun ją trzaśnie najlepsze życzenia dla Pracowników a nie pseudo pracowników czyli gwiazda pozdrawiam .

poczekaj jak ci posłuży z pomocą to uszami ci ta pomoc wyjdzie a obłuda i kłamstwo i obłuda to jest właśnie liderka a jak nie wierzysz to zapytaj ludzi co za ziele z niej jest i ile zła narobiła ale nie długo już nie długo precz z frajerką.

rudi

co ty gadasz ,pani liderka jest ok miło się uśmiecha i jest wyrafinowana ,służy z pomocą.(usunięte przez administratora)

STALKER

gwiazda chyba pseudo gwiazda czas noska (usunięte przez administratora) utrzeć bo psuje całą atmosferę (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
STALKER

no i zwolnili przez gwiazde woprzo pracownika szkoda był ok.może gwiazda wkońcu zgaśnie.

Były Pracownik

a jezeli chodzi o rzekome zarobki pozal sie boze a na umowe o prace poczekasz sobie z 10 12 miesiecy :) takze predzej sie (usunięte przez administratora) garba dorobisz niz zaczniesz normalnie zarabiac zarobki na umowie zlecenie 1200zl ale uwaga!!! Z wszystkimi sobotami :)

omg

o ludzie o czym wy piszecie to ma byc opinia o pracy ew. zarobkach.Opinia ktora ma pomoc potencjalnym pracownikom ktorych praca interesuje a nie laski zreszta jakie laski? ktore? jakos nie zauwazylem szczegolnie zeby tam jakies fajne sie krecily. I darujcie sobie jakies romanse co to kogo obchodzi niech sie kazdy swoja (usunięte przez administratora) interesuje i bedzie git ! Piszcie konkrety o robocie a nie o pierdolach

Młoda

Witam szkoda że niektore osoby wypowiadające się na tym forum nie patrzą na siebie i ukrywają swoje brudy ,a o innych wypisują głupoty. Niektóre osoby już przejrzały na oczy i zaczeły rezygnować ze swoich funkcji Ludzie sa w porzadku mowa tu o operatorach

nnn
@Młoda

w firmie opus na torunskiej robia bindownice-moze meni zbindowaliby..

Fryderyk

Teee sztywniaku idz lepiej do zakonu pracować posadzke polerować anie mi tu farmazony udzielać ,trzeba się patrzeć na piekno kobiet jest 21 wiek a nie o zakonie myslec:)

?

w fabryce jest super ,niezłe laski pracują na zmianach ,chce się pracować Hl jest OK.Pozdrawiam.

?

(usunięte przez administratora)chyba sie rozczarujesz bo Góra wraca po L4 i nie ma zamairu nigdzie uciekac. A (usunięte przez administratora)z tego co wiem to sie z nim nawet dogaduje, wiec chyba nie ma czego sie bać. A leserem pierwszej kaluży to chyba Ty jestes.

no a jak tam ten nowy kierownik?

jorguś

Cieszcie się, że kierownika wywalili, przynajmniej jest szansa, że porządek tam zapanuje. Lesery i olewusy teraz w baty srają, bo nowy kierownik porządki robi, a Góry nie nazywaj liderem, bo nim nie był - nierób pierwszej wody, dlatego nie wróci, bo się boi, że go wywalą.

A.

Spróbuj na Falun, tam teraz się miejsca porobią. Kierownika wywalili, jedyny lider na fabryce już chyba nie wróci, a szkoda. Może coś wolnego będzie w najbliższym czasie :D

ludzie

Hej nic się nie poprawiło może na innych zmianach. Bo na palarni, na terenie Fabryki słyszysz jak komentują))) szczegolnie o zmianie gdzie jest Gwiazda Hl)))))) tam jest do bani na tej zmianie ze względu na osoby Fałszywe. Taka atmosfere tylko wprowadza ,kaźdy kto zna tą zmiane to wiemy o kim mowa. Na innych zmianach jest super.

filemon

ratujcie się kto może . Ta firma to dno tam tylko ludzie się przyjmują od samych kierowników i liderów , same kapusie tam robią . jeżeli nie jesteś z rodziny kierownictwa to trzeba wchodzić do dupy bez wazeliny by cie nie wywalili z roboty . więc radze omijac ten zakład z daleka .

szogun

są trzy zmiany , wiadomo że noccna jest lepiej płatna i wiadomo że sie lepiej opłaca i znalazło by sie wiecej osob chetnych na same nocki - gdyby ktos mial racjonalne powody to istniala by pewnie mozliwosc pracy tylko w nocy ALE :) tylko przez jakis okres a nie na stałe.

szogun

Nie ma takiego stanowiska jak brygadzista :) Jest kierownictwo - zatrudniane z zewnatrz i liderzy zatrudniani z wewn.

ONI

w tej firmie nie da się rozwijać chyba ze będziesz kapusiem, chyba ze trafisz na fajna zmianę to być może są szanse,pamiętaj jeżeli trafisz na zmianę do brygadzistki która ma zmianę od poniedziałku nocki to uciekaj bo tam są fajni ludzie ale brygadzistka jest do bani długo tam nie wytrzymasz pozdrawiam

nick

Dokladnie tak, umowe o prace to mozna dostac tylko w biurze, ale i tak niekoniecznie. Na produkcji to umowa zlecenie przez agencje , a jak Ci sie poszczesci na dobra zmiane trafic i pokazesz ze umiesz pracowac to jest szansa na umowo o prace przez agencje, ale dodatkow jeszcze ktos z tej zmiany musi sie zwolnic . Wszystkie dodatki socjalne sa tylko dla praconikow HL'a to chyba tyle

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.