HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

NIP: 9691582008 REGON: 241711958 KRS: 0000368044

Adres: Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego 1, 44 – 164 Kleszczów

Opinie o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.

inny ja

To prawda. Przez kierowniczke Anne B. ludzie sie juz nie staraja. Wszyscy pracują w strachu. Jest wiecej błędów niż przedtem. Czlowiek juz nie omawia produkcji z innymi operatprami jak nie jest pewien i boi sie tez pytac o to czy jest ok bo Anna czycha tylko az ktos sie odezwie do kogos czy tylko pojdzie omowic sprawe do przelozonego. Zaraz naskakuje na pracownika, wiec wszyscy wola pracowac tak jak im sie wydaje, ze jest ok bo ta kobieta nie pozwoli nikomu w spokoju czegokolwiek omowic. Broń Boże się przyznać, że w czymś sie jest niepewnym. Zaraz ma pretensje o to i tlamsi czlowieka obniżając jego samoocene. Jak dla mnie sam fakt, że komus sie odbira pewność siebie jest mobbingiem. To nie jest sytuacja dotyczaca jednej osoby. Bo słychać jak ludzie sie skarżą, na to i nawet juz dwukrotnie powiedziala Pani Anna B pracownikom : "Myslałeś/łaś, że jestem wredna? Teraz to ja dopiero będę wredną suką" Krew zalewa czlowieka... jaki strach ta kobieta rozsiewa po zakładzie.

Co tu duzo mowic... praca jak praca... tylko bron Boze nie polecam zmiany Anny B. Kobieta zgroza... najwieksze zlo fabryki.. zneca sie psychicznie nad ludzmi.. wulgaryzm u niej to podstawa. To co ona robi podchodzi pod mobbing. Szkoda tylko ze ma takie chody i na gorze nikt tego nie widzi co ona wyrabia. Moze wkoncu cos by z tym zrobili bo naprawde ludzie zaczna odchodzic... otworzcie oczy!

Jarek Praśniewski
@ja

Miło czytać taki komentarz tym bardziej że Ktoś miło wspomina Ja też miło wspominam Te osoby i parę innych i nie powiem prace też miło wspominam nie było wtedy tak zle chcę pozdrowić wszystkich co znałem co zostali i życzę wytrwałości Wam i nie będę w tym momencie anonimowy po nicku to widać i jeszcze raz pozdrawiam całą dawną Ekipę z HL.

zP

Napisze krótko Firma może i porządna ale tylko na początku potem z miesiąca na miesiąc wszystko się psuło a teraz to firma do (usunięte przez administratora) niestety ale ludzi co pamiętam i wspominam są w porządku np Jarek ze zmiany Marioli Ewelina Grażyna Asia no i jeszcze parę osób pozdrawiam serdecznie Ich i życzę wytrwałości.

M-olla

Napisz. Co cie powstrzymuje?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Zaopatrzenia?
BBJJ

Napisze krótko socjal a wogule firma krzak do (usunięte przez administratora) to tyle.a kidys napisze co dzialo się na zmianach albo na konkretnej zmianie troch brudu powyciągam .

dGv2

Ten cały socjal jest symboliczny. I mocno obcinany każdego roku. W tym roku oberwała premia bożonarodzeniowa. Wczasy pod gruszą straciły już -400zł od pierwotnej sumy. Jak dobrze pomyślicie to wasze babcie wam dają więcej drobnych na imieniny niż HL w sumie całego socjalu :)

jogi
@dGv2

Co ty w ogóle piszesz? Socjal co roku jest taki sam i to calkiem porzadny.Ci, co zarabaiaja najmniej moga dostac nawet 1500 zl. to zle???

odpRanger

Są swiadczenia socjalne. Multisport, medicover, wczasy pod gruszą, dopłaty do książek, paczki świąteczne dla dzieci. od września zorganizowany zostanie wspólny dojazd dla pracowników.

Ranger
@odpRanger

To firma się stara widzę :)

Ranger

A jak wygląda socjal dla pracowników HL? Poza Multisportem i opieką medyczną są jakieś dopłaty do wczasów? Imprez? Pożyczki pracownicze? Jakiś inny socjal?

ciekawy

@konstruktywna ocena, coś więcej? mam tam rozmowę w najbliższym czasie na stanowisku biurowe.

konstruktywna ocena

Rekrutacja do firmy HL Diplay w Gliwicach na stanowiska biurowe - coś strasznego. Uczestnicząc już w pierwszym etapie kandydat jest zniechęcony do pracy w tej firmie. Rekrutujący reprezentują firmę i świadczą o tym jakie osoby tam pracują.

Nie ważny

Firma szkoda mojego czasu na rozpisywanie się w tym temacie wole podłubać palcem w nosie bądz dać psu wylizać ja..a jest po prostu do dupy to tyle.

Magda WRÓĆ

To chyba powinno wystarczyć za komentarz !!!!

Osobiście nie polecam tej firmy ze względu na to że umowa zlecenie trwa wiecznie nie ważne ile robisz i jak , ważne że tanim kosztem . I dostajecie połowę tego co pracownicy na umowie o pracę mimo tego ze robicie to samo szkoda marnować tam czasu .

bromba

a jak tam z Paniami w biurach? Też wyścig szczurów?? a może mobbing...?

Zuźka

O masakra , zaawansowane przetwórstwo - szczególnie na falun na manualu. Lanis ty chyba nie wiesz o czym piszesz

Jeśli komuś zależy na pracy to ma szanse zaczepienia sie na dlużej, pomimo tego ze zaczyna się od umowy zlecenia. Ta praca nie polega na tym żeby przyjść, usiąść i ładnie wyglądać tak jak niektórzy by chcieli. Nie!! Nie na tym to polega... jeśli sie postarasz to na pewno ktoś to doceni. Osoby które tam się przewijają to jakieś nieporozumienie.. przychodzą jak na skazanie. A jeśli od nich czegoś wymagaja to wielki problem:/ ludzie... szanujcie prace a praca zacznie szanować Was!!!

Zuzka

Dość łatwo.Uderzasz do agencji pracy tymczasowej , zostawiasz papiery i czekasz na telefon.Jak już się dostaniesz to pracujesz na umowie śmieciowej tak długo jak dasz radę (chyba że znajdziesz coś innego). Jak dobrze trafisz to uda Ci się popracować na w miarę normalnie z normalnymi ludzi. Sama praca nie jest trudna ani ciężka lecz monotonna i mizernie płatna.

jonka

Płacą za plotlowanie a ile? I jak można się tam zatrudnic

Tosiek

Fajne macie koleżanki na zmianie jak takie bohaterki że po forach sie rozpisują zamiast przyjść z problemem i go rozwiązać ale to jest domena ludzi "malutkich" Ale wszedzie ten sam shit na forach ludzie wylewaja swoje osobiste problemy a ani słowa o tym co w ogole ten zakład produkuje - najwidoczniej zajmuja sie tam tylko plotkowaniem i za to kase biorą hehehehe. To lux a nie robota.

milusia

a do pracy jak najjjjjjjjjjjjjbardziej nie polecam !!!!!!!!!!!!! straszny zakład (usunięte przez administratora) jednym słowem

Zostaw merytoryczną opinię o HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Distribution Center Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HL Distribution Center Europe Sp. z o.o.