Opinie o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Interkom 3 Krakowskie Wypieki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkom 3 Krakowskie Wypieki w Katowice

Ga

Dolaczam sie do wielu negatywnychopii na temat pracy w Krakowskich wypiekach. Bezplatne nadgodziny. Niektorzy pisza o dwoch listych obecnosciach, ja nie podpisywalam nigdy zadnej listy cojest niezgodne z kodeksempracy. Nie rozumiem tylko dlaczego wiele osob skarzy siei narzeka a nie zglosi sprawy do inspekcji pracy, ktora znalazlaby nie jeden powod do nalozenia takiej kary ze chamscy, nastawieni wylacznie na kase kierownicy nigdy by sie z tego nie wyplacili.

raba
@Ga

ZGADZAM SIE Z OPINIA "Ga"

cezar

Proste że sama chemia.Byłem,widziałem,robiłem.Nie powiem jest smacznie ale wszystko z wora. A co do samej pracy nawet 15min przerwy się nie należy.Po prostu jak ktoś ma chęć się sprawdzić ile wytrzyma fizycznie i psychicznie to tam jest ku temu okazja

janatan

Szczerze mówiąc to liczyłem właśnie że po nowym roku coś się ruszy w rekrutacji do interkomu 3, bo miałem nadzieję że nowy rok nowe zmiany itp. no a mi zależy na zmianie pracy, a że własnie o interkomie z dobrego źródła slyszałem same superlatywy to myślę- spróbuję!- ale jak tu sprobować jak nie wiadomo jak aplikować

szalona

Człowieku,mam nadzieję że nie jesteś aż tak zdeterminowany aby chcieć pracowac w tej firmie.Wykorzystają cie do cna,stłamszą,potraktują po chamsku aby w końcu wyrzucić cię za dzrzwi bez pardonu..poszuką normalnej firmy gdzie potarkatują cię jak CZŁOWIEKA!!! psychotropy są drogie...

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

beka z typa

a dlaczego jedno wyklucza drugie???

P.T

Pracowałem w Krakowskich Wypiekach bezpośrednio na cukierni -SZOK. Chwalą sie dobrą jakością ciast?! ZENADA! Proch.......sama chemia !

D

Nadgodziny nie płatne. Wymagają ideału, za który nie chcą płacić. Praca dla pracownika powinna być ważniejsza, niż jego życie osobiste.

Hej cukiernik77 nie pitol mi tu bo pracowałem tam i dobrze wiem że piekarze i cukiernicy zap... tam po 12h a jak komuś nie pasuje to za drzwi ludzie z branży dobrze znają tę firmę i dlatego nikomu się tam nie spieszy,listy obecności są dwie ,no chyba że się nie przyglądasz temu co podpisujesz to dlatego tak mówisz.Płaca dziadowska,nadgodziny w ogóle nie płatne,ogólnie jeb... kołchoz.Twoje szczere wyznanie że jesteś cukiernikiem bez szkoły cukierniczej tylko wyjaśnia jakość wyrobów w tej firmie,no ale nie od dziś wiadomo że - nie matura lecz chęć szczera czyni z Ciebie oficera.Pozdrawiam.

Ha Ha Ha Ktos jak tam pracowal to wie jak tam jest wymagania duze płaca minimalna Pracownik Pozdrawiam

cukiernik77

W chwili obecnej pracuje w cukierni Krakowskie wypieki i wcale nie jest tam tak żle jak piszą tutaj co po niektórzy a także nie ma dwóch list obecności tylko jedna i czas pracy wynosi 8 godzin a nie 10 czy 12 jak ktoś napisał> jeśli ma się chęci do pracy to bez szkoły cukierniczej tak jak ja można się szybko nauczyć tego zawodu trzeba tylko chcieć pozdrawiam :)

cukiernikkkkkk

A wspominajac sprawę rotacji pracownikow owszem jest spora,ale tylko dlatego że przychodzą ludzie niemający pojecia o cukiernictwie i chwilowo niemający pracy wiec postanowili że może zaczepią sie w cukierni a to nie takie proste wiem coś o tym praca jast przyjemna pod warunkiem ze ktoś lubi to robić ,

cukiernikkkkkk

Ale pierdoły piszecie wcale nie jet tam tak zle,fakt były dwie listy obecnosci i wydłużony czas pracy ale jako pracownik ta osoba sie na to godziła nikt jej do tego nie zmuszał aż przykro sie to czyta bo tak nie jest...pozdrawiam

Mąż

Moja Żona pracowała tam. Notorycznie naginany czas pracy, dwie listy obecności, jak przychodziła kontrola to wyciągano dla nich taką która nie miala nic wspolnego z rzeczywistym czasem pracy. Normą jest praca po 220h/mc. Nie ma wypłacanych zadnych nadgodzin. Podczas rozmowy o pracę miało się to nazywać"czasem trzeba zostać dłużej". Jak trzeba zostać na 10h to nie ma nawet mowy o sprzeciwie, ale żeby wyjść choćby w sobotę 20 minut wczesniej to każa bezczelnie odrobić to kiedy indziej. Ludzie na tortach pracują tam nie rzadko od 6 do 23 a na następny dzień znów od 6. Zupełne bezprawie i wyzysk. A szef tortów to tyran stosujący mobbing i zastraszanie. Nierzadko ludzie płaczą tam po kątach. Nawet praktykantom za głupi bład(który przeciez kazdemu moze sie zdarzyc) stosują odpowiedzialność finansową, a przeciez to tylko praktykant. Dziecko które ma się czegoś nauczyć najcześciej po prostu czyści blachy i myje tam maszyny. Często dłużej niz 8h na dobe. Nic więc dziwnego ze jest tam bardzo duza rotacja pracowników. Za nic sobie mają kodeks pracy, szacunek dla pracownika niemal tam nie istnieje. Szczerze odradzam pracę w 'Cukierni Krakowskie Wypieki'.

Cukiernik

SZCZERZE NIE POLECAM pracy w tej firmie. Pracowałem na stanowisku cukiernik. Pracowników traktują jak śmieci. (Pracodawcy krakowskich wypieków) - zachowują sie tak jakby szkoły podstawowej nie ukończyli. Słoma z butów wystaje,nastawieni na kasę i tylko na kasę. JAKOŚĆ CIAST MIERNA.

lkjgfd

mam pytanie a w jakim mieście pracowałyście???

reks

Zgadzam sie z tobą w 100% moje serce całe włożone w prace! a zo to dostałam wypowiedzenie ,,,, traktowali mnie jak śmiecia.

@reks

100/100 zgadzam sie z tobą w 100%.

Silesia

O minusach pracy w tej firmie można pisać i pisać. Człowieka traktują jak robota, który ma być gotowy na każde zawołanie. Pracowałam tam 4 miesiące i podziękowałam. W jednym miesiącu MUSIAŁAM zrobić ok. 90 nadgodzin, bo nie było \\\"komu robić\\\", ciągle ktoś się zwalniał. Oskarżali nas, że wkładamy za mało pieniędzy w koperty z utargami i kazali oddawać. Założyli kamery i nielegalny podsłuch. Aby wyjść do WC trzeba do nich zadzwonić do Krakowa i poinformować o tym fakcie, a oni patrzą na kamerę po jakim czasie wrócisz z toalety. Ciastek, które szły do wyrzucenia nie można było tknąć, jedynie można było sobie je kupić o 30% taniej. Nie ma dodatków na pranie odzieży roboczej, a jest wymagana codziennie świeża i czysta. Ostatnio się dowiedziałam, że zwolnili całą ekipę, bo im się nie podobały utargi. SZCZERZE NIE POLECAM.

moska

Nie polecam pracy w tej firmie. Obroty fajne wszystko niby ok. Obiecana premia az tu nagle....? Premii nie ma i cisza... Nagłe wypowiedzenia! I to wszystko za prace po 12 h...

Zostaw merytoryczną opinię o Interkom 3 Krakowskie Wypieki - Katowice

• Jak się pracuje w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Zobacz opinie na temat firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interkom 3 Krakowskie Wypieki?

Kandydaci do pracy w Interkom 3 Krakowskie Wypieki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interkom 3 Krakowskie Wypieki