Opinie o Marbo w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marbo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbo w Starachowice

Były

Co tam słychać w najbardziej rzetelnej firmie w Starachowicach? ;)

Renata

@Wkurzony, napisałeś, że w marbo pracuje wiele osób z Ukrainy. Jakimi Twoim zdaniem pracownikami są te osoby? Jak wyglądają relacje pomiędzy polskimi i ukraińskimi pracownikami? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat. Wszystkie Twoje uwagi będą ważne dla osób zastanawiających się nad aplikowaniem do marbo.

Renata

@Taki jak ostatnio, co w takim razie w pierwszej kolejności powinno zmienić się w marbo, żeby zarówno Ty jak i inni pracownicy tej firmy, mogli zmienić o niej zdanie i żeby stała się atrakcyjniejszym miejscem pracy? Zachęcam Cię do pozostawienia przez Ciebie wypowiedzi w tej kwestii.

Taki jak ostatnio
@Renata

Renata - przecież wymieniłem Ci 3 tematy. Główny to niekompetencja Kierownika - nie wiesz dlaczego nazywają go Czopek ? - poniewaz wchodzi w D właścicielowi, nie ma żadnego doświadczenia w pracy na produkcji, nie ma własnego zdania - jest przedłużeniem decyzji p.Michała. Co do decyzji p.Michała jakie są i były podejmowane w przeszłości wszyscy zainteresowani dobrze wiedzą ( furiat i raptus). Kolejna to wynagrodzenia pod stołem.

bernard
@Taki jak ostatnio

i brak jakiegokolwiek socjalu

Renata

Rozumiem, że możecie być niezadowoleni z marbo jako pracodawcy, ale nie zmienia to faktu, że decydując się na zamieszczenie wpisu na tym forum zaakceptowaliście postanowienia jego regulaminu. Wasze opinie nie mogą być m.in. obraźliwe ani wulgarne tylko merytorycznie opisywać tę firmę jako pracodawcę.

Taki jak ostatnio
@Renata

Ciężko opisać merytorycznie tą firmę jeżeli dzieją się w niej takie rzeczy jak już wcześniej były opisywane- sprawa wypłaty wynagrodzeń, kompetencje aktualnego kierownika, podejście właściciela. W obecnej chwili rynek pracy to rynek pracownika - w ofertach pracy można przebierać - wiec sądzę iż trzeba być mocno zdesperowanym aby chcieć pracować w tej firmie.

Aplikowałeś do firmy Marbo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
Wiktor

Tylko narzekać potraficie? Jeśli komuś nie odpowiada z jakiegoś powodu praca może ją zmienić!

Renata

@gebus, chcesz powiedzieć, że w marbo jest na odwrót? Czy dysponujesz w tej kwestii potwierdzonymi informacjami? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w tej firmie? Czy są jakieś argumenty, Twoim zdaniem, które mogą przemawiać za rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą? Zachęcam Cię do zamieszczenia kilku zdań na ten temat.

Renata

Dużo czasu minęło od zamieszczenia przez Was merytorycznej opinii o marbo jako pracodawcy. Czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś w tej firmie, co uważacie, mogłoby zostać przedyskutowane na tym forum? Przypominam, że miejsce to ma charakter publiczny i jest odwiedzane przez rzeszę osób poszukujących rzetelnych informacji o tej firmie przed aplikowaniem do niej.

coś taka ciekawska
@Renata

idz na rozmowe to sie dowiedz z pierwszej reki

Renata

@Gaspar, to nie jest miejsce na tego typu doniesienia. Przypominam także, że używanie imion, nazwisk czy nawet inicjałów osób trzecich jest niedozwolone na forum. Jeśli chciałbyć podzielić się z nami rzeczową opinią na temat pracy w marbo - zachęcam. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w marbo? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Renata

@Zainteresowany, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w marbo? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @tutejszy, rozumiem, że też pracujesz w marbo. A jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tej firmie? Bardzo proszę, aby wypowiadając się na forum, przestrzegać zasad kultury wypowiedzi i nie obrażać nikogo.

Renata

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze pisane w obraźliwym i wulgarnym tonie,a także te zdradzające dane osobowe osób trzecich nie nie będą tolerowane na forum GoWork.pl. Zachęcam do zapoznania się z obowiązującym nas wszystkich regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . @Pracownik „niestety” Marbo, nie usuwamy komentarzy, które są negatywne - muszą być jednak napisane w rzeczowym i kulturalnym tonie. Te, które zawierają wulgaryzmy i tak dalej, owszem, mogą być usunięte przez administratora, ale to nie jest żadną tajemnicą. Link do regulaminu - powyżej. Jeśli uważasz że warto napisać o firmie coś, czego obecnie nie ma na wątku to zapraszam Cię do zamieszczenia merytorycznego komentarza szanującego zasady kultury wypowiedzi.

Skrzątek już mnie zaczyna denerwować !!

@Andrzej

Fakt trochę jest z......bany

Justin
@Andrzej

Andrzeju nie denerwuje się haha

Czyste rączki

Skarbowi już wszystko wiedzą. Sam im to powiedziałem jak poszedłem zeznania sprostować...

Pracownik „niestety” Marbo

Widać ze właściciel płaci portalowi aby usuwał niepochlebne dla nich opinie było już tu kilka komentarzy które trafiały w sedno - ale były bardzo niepochlebne firmie - wiec je usunięto - wiadomo już na czym Gowork robi kasę. Szkoda bo wydawało się ze można o firmie przeczytać prawdziwe komentarze. Niestety kasa robi swoje. A prawda w oczy kole - wiedzą o tym najlepiej Czopek i Młody ;-)

potwierdzam

Renata

@Pytający, pytałeś, bo byłeś zainteresowany pracą w marbo, czy po prostu z ciekawości? Jeśli to pierwsze, to czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? @Kogut, a czy mógłbyś powiedzieć na podstawie jakiej umowy pracuje się w marbo? Czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę? @:), dziękuję za Twoją odpowiedź. A czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity?

Pytający

Ostatnio często pojawia się ogłoszenie na konstruktora lub technologa. Jakie zarobki czy taka duża rotacja czy firma się rozrasta

JJ
@Pytający

katastrofa

Poliglota

Przed dodaniem opinii, przydałoby się niektórym rozżalonym:) zerknąć do słownika ortograficznego, oraz przypomnieć zasady korzystania ze znaków interpunkcyjnych oraz pisania dużych i małych liter.

Kogut

Kajman to w porządku człek i mój człowiek !

Pracownik K

Ja nie bede

Kogut

ja też nie będę (usunięte przez administratora) mam

Wykorzystują trudną sytuację na rynku pracy. Można z pracownikiem robić co tylko się chce, i tak nie odejdzie... Na szczęście się to zmienia, a te wszystkie cwaniaczki bekną za to...

xyz

Praca za takie pieniądze uwłacza godności ludzkiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Marbo - Starachowice

• Jak się pracuje w Marbo?

Zobacz opinie na temat firmy Marbo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbo
2.5/5 Na podstawie 172 ocen.
  • ul. Boczna 41
    27-200 Starachowice