Opinie o Marbo w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marbo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbo w Starachowice

stary

Zmienia sie na lepsze,,pozbywaja sie w koncu najwiekszych nierobow i chamow

Zs
@stary

Nieroby siedza na workach i piją kawki

P.h
@Zs

Nieroby to przyjechały z Ukrainy i siedzą w szatni po pół godziny godzinę i bawią się telefonami grają w gierki i im jakoś nikt nic nie mówi a nas to można wyzywać od oszołomów i nierobów powinni (usunięte przez administratora) jak polak w Niemczech a oni się opierdalaja w najlepsze byle posiedzieć popalić papierosów

A jednak troche racji w tym jest ..

A jednak troche racji ktos ma .zresztą tu wszystko jest prawdą :)

K.g

W każdym wpisie jest ziarno prawdy

Robol

Potwierdzam???? cala prawda o tym (usunięte przez administratora)

Luki

Również potwierdzam. Kierownik mnie zlewa za każdym razem jak przyjdę po podwyżkę.

@Luki

To się pierw wez oszołomie za robotę!

Bili
@:)

Nie kazdy jak Ty siedzi na pupie klepie po pleckach oszolomie j..

Pracuje już parę lat widziałem dużo zmian w tej firmie dobrych i złych lecz teraz najbardziej irytująca mnie sprawą jest to ze obecny korownik zakładu J.J. przyjmuje do pracy osoby z poprzedniego zakładu (kolegów) oferując im wyższe wynagrodzenie niż osoba pracującym w zakładzie parę ładnych lat ,uzasadnia to ich doświadczeniem ,lecz tak naprawdę osoby te wszystkiego muszą się uczyć ,od kąt został kierownikiem połowa osób które zatrudnił pochodzą z jego poprzedniej pracy około 10-15 osób jest to dyskryminacja

....
@ja

Zgadzam się z Toba... wywyzsza swoich ludzi których sam ściągnął z CERSANITU!!!!!

@ja

zamiast narzekac,zacznijcie sie przykladac.sa co jakis czas rekrutacje wewnetrzne na brygadziste dzialu i jak przychodzi co do czego to wiekszosc rece rozklada i nie chce wziac na siebie zadnej odpowiedzialnosci.jest sporo starszych ludzi,ktorzy swoja robote dobrze wykonuja.

Aplikowałeś do firmy Marbo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Cezary

Marbo ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zasłużyli sobie na nią!!!

Tutejszy

Państwo dyrektorstwo weźcie sobie do serca te uwagi i zacznijcie uczciwie i z szacunkiem traktować pracowników. Mnóstwo ogłoszeń ostatnio pojawiło się do pracy w waszej firmie czyżby ludzie przejrzeli na oczy i zaczęli odchodzić czy może wy szukacie tzw co to nie będą narzekać na zarobki i ich zle traktowanie.

rrrr

praca na magazynie taka se.. musisz recznie dzwigac paczki po 40 kg.. zima zimno.. placa najnizsza reszta do reki.. choc juz akcja była jak słuzba celna wpadla i nic ich to nie nauczyło.. kierownik chodzi i rozdaje kase patrzec jak ich dojada 2 raz... nie dadza ludzia normalnej umowy by wszystko wplywalo na konto bankowe

Janek

Witam. Jakie zarobki w biurze jako np konstruktor lub technolog?

R.r

Jakie zarobki na magazynie może ktoś się wypowie.

Smutny

UWAGA na podpierdalacza z magazynu!!!

Robol

Wyplaty sa na czas ale niestety zarobki niski. Najnizsza krajowa na konto reszta pod stolem. Kierownik zmiany Damian to swietny czlowiek czego nie mozna powiedziec o kierowniku produkcji J.J. Kto nie jest jego kolega albo nie wchodzi mu w tylek nie ma co liczyc na lepsze warunki.

J.g.

Ta firma powinna mieć nazwę Marbo i koledzy Jacka z Cersanitu.

zmarzniety

zimno idzie zamarznąć... grzeja by oszczedzac wegiel.. a w niektorych miejcach brak wog ogrzewania... ludzi maja za nic a sami siedza za biureczkiem w ciepłych pomieszczeniach.. a Ty bedziesz pracował a raczej biegał to Ci moze bedzie ciepło

Pan

Chciałeś trzepac kasę a bawiłes się kierownika (usunięte przez administratora)

atmosfera ok,mozna robic nadgodziny, firma szybko sie rozwija, wiec nie ma obaw o prace. jak sie starasz, zarobisz

Ziom
@pracownik

Gówno... starasz montaż walą w chuja ich nadgodziny to fikcja kasę biją.... starasz chyba kierownikowi gałę robisz... temu pseudo kierownikowi bizonowi

Lala
@pracownik

Murzynie

Prod.

Praca nawet spoko.. choć ludzie nie są traktowani równo... pracownicy z dłuższym stażem zarabiają mniej od nowych podaje przykład kurdupel z wózka p.H chwilowo zagościł na magazynie nie wytrzymał tempa chłopaków .. a oni nie lubią opierdalaczy jeszcze zatrudnionych po znajomości z kierownikiem... kolega robiący to co on powiedzieć nie można bo robi znacznie więcej zarabia mniej....

lab

Praca ok, bez stresu, wynagrodzenie ciut wyższe niż oferowali mi w innych firmach w starachowicach na tym samym stanowisku(pracownik produkcji)

M.w.g

Ogólnie to praca jak wszystkie najniższa krajowa na papierze i do ręki ochlapy chyba że jesteś kolegą kierownika który zrobił ze swojego jednego kolegi kierownika magazynu ogólnie to nie polecam tego pracodawcy a szczególnie kierownika J.J i jego kolegi zawsze jeżdżą razem

janusz
@M.w.g

praca nie jest trudna zarobki tez dobre ludzie zależy gdzie trafi jak w każdym zakładzie są donosiciele i i świnię ( utrudnia prace dla zabawy) którym nic nie można powiedzieć

ona
@M.w.g

Ja pracuję już kilka lat, jak się starasz i chce ci się to masz. Nikt Cie nie posadzi bo masz ładne oczy,ale robota ok, bez zbędnego stresu. Jak nie polecasz pracodawcy to odejdź , daj innym zarobić i nie mieszaj... Oczywiście zawsze są jakieś minusy, nie można wszystkim dogodzić, ale jak na tą chwilę nie ma co narzekać. Trzeba być niespełna rozumu aby oceniać kogoś bo z kimś jeździ...chyba że żal Ci d..ę ściska , masz coś na sumieniu i nie chce ci się robić.

mariusz
@janusz

zależy na jakim dziele jesteś ale masz rację jak na wejściu się nie spodobasz to sobie będą Ciebie robić żarty i podkładać świnię

onnn

kolego ciekawy jestem co tam tak podobalo ci sie w tej pracy?moze te zamontowane kamerki na calym zakladzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Marbo - Starachowice

• Jak się pracuje w Marbo?

Zobacz opinie na temat firmy Marbo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbo
2.5/5 Na podstawie 172 ocen.
  • ul. Boczna 41
    27-200 Starachowice