Opinie o Marbo w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marbo. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marbo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marbo w Starachowice

Mario

Niska płaca, ciężkie warunki. Szkoda czasu i zdrowia. Marnowałem się tam.

(usunięte przez administratora) za psie pieniądze. Nie polecam.

Radosław

Uważam że jest to najgorszy pracodawca w Starachowicach. Koszmarna atmosfera i bardzo złe zarobki.

Krzysztof
@Radosław

No i duża rotacja

Po ilu dniach od złożenia cv ktoś z firmy się odzywa? :)

Janusz
@Kandydat

Ja czekałem 2 tygodnie

@Janusz

A powiesz kiedy to było mniej więcej?

Janusz
@Kandydat

W zeszłym roku

Aplikowałeś do firmy Marbo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Kamila

Są teraz przyjęcia do pracy?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Marbo?

Qqryq

Tak. Ta sama metoda od lat :-)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Marbo? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Franek

Pfff... O jakich etapach mówisz ? Idziesz na rozmowę, dostajesz skierowanie na badania i do roboty za grosze na drugi dzień... Tyle.

G

Sanepid? A co chory ktoś jest? Taaa nierobie najlepiej siedzieć na (usunięte przez administratora) i dostawać postojowe. A później płacz bo roboty nie ma bo wszystko popadało. Czekam na sprzęt od was już dwa tygodnie, więc zamiast siedzieć na internecie to może weźmiesz się za robotę i mi to na tym magazynie spakujesz tak jak trzeba!

Michal

@J.g powiesz coś więcej ? Czy ty byłeś gorzej traktowany?

J.g
@Michal

Jeśli nie jesteś kolegą kierownika to nie masz na co liczyć a po za tym to nie miejsce by pisać o tym tutaj

Dominika

Witam orientuje się ktoś czy przyjmują obecnie do pracy?

Weteran

Polecam!!! Jeśli masz chęci i zapał do pracy, z pewnością w tej firmie zarobisz!!!

Grzegorz

Każdy szanujacy się człowiek już dawno odszedł z tego przybytku.

@Grzegorz

Chyba nie powinieneś wypowiadać się w imieniu innych osób. Niektórym praca w Marbo może przecież odpowiadać. Nawet nie wspomniałeś, dlaczego masz tak złe zdanie o tym pracodawcy. Czy chodzi tu może o zarobki, a może problem tkwi w czymś innym?

TenTen

Chłopaki uważać na pakującą na regałach ( E.J )

Ziomek
@TenTen

Jakie pieniądze na magazynie są?

Bb
@Ziomek

Nie adekwatne do pracy jaką tam trzeba wykonywać pójdziesz to się dowiesz a po za tym kierownik tam jest nie za bardzo

@Bb

Dlaczego nieadekwatne do pracy, a na czym ona polega? Z chęcią przeczytam coś więcej na temat Marbo, m.in w jakim systemie pracujecie, jaką umowę oferują, czy można liczyć na premię. Dziękuję!

Nadal nic się nie zmieniło - (usunięte przez administratora) - ale PiS się za nich weźmie ????

J.g.

prawda ludzie nie są równo traktowani przez niektórych przełożonych

@J.g.

To chyba normalne, ze osoby, ktore pracuja uczciwie i sumiennie sa traktowane inaczej od oszołomów, którzy potrafią tylko wymagać cudow, samemu majac wszystko kolo (usunięte przez administratora)

@:)

Na nasze szczescie tych oszolomow coraz mniej

@.

ludzie po swieżych sprawach sądowych z wyrokiem tam pracują

Renata

@anonymous, @Pracownik Marbo, czy możecie napisać, o co dokładnie chodzi? Jak aktualnie wygląda sytuacja w marbo? @:), rozumiem, że pracujesz w marbo, tak? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje marbo? @Kogut, a Ty? Pracujesz w marbo? Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu?

Kogut
@Renata

pieniądze są nie wielkie ale zarobić się coś da robisz nadgodziny itd.. to kasa pod stołem za to ale możesz się przyjąć tzn spróbować nie wiem czy są przyjęcia w chwili obecnej pozdro

@Renata

@Renata +terminowe wynagrodzenie +miła atmosfera +firma się rozwija takze pracy pewnie nie braknie :) +mozliwosc robienia nadgodzin - zarobki moglyby być lepsze;)

@:)

zarobki do kitu. odszedłem po okresie próbnym. Miałem 8 nadgodzin czyli ponad 100 zł i do dzisiaj ich nie widze. Dostałem tylko wypłate i rekompensate za niewykorzystany urlop a kase za nadgodziny pewnie wzieli dla siebie

Jak w końcu z tą robotą w Marbo nie chodzi mi czy pięniądzę pod stołem czy nad tylko ile idzie zarobić . Jakieś dodatkki do wypłaty ? jaki social ? jacy przełożeni ? atmosfera pracy ?

tutejszy
@Zainteresowany

Przyjdz i sie wszystkiego dowiedz na miejscu a nie czytaj anonimowych wypocin rozzalonych zwonionych pracownikow

Robol
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) koła i madonna. Zapomnij o kodeksie pracy i prawach pracownika...

taka oto prawda

HEHE!! na kazdym wydziele od kilku lat te same twarze a 2 zwolnionych cpunow dorwało sie klawiatury i wylewa swoje zale bo nigdzie roboty nie moga znalezc

2 zwolnionych cpunow
@Zainteresowany

dziadostwo, niekompetencja, włażenie w (usunięte przez administratora) właścicielowi, donoszenie na współpracowników.

@Zainteresowany

Kierownik magazynu jest taki że jak nie chcesz zostac na nadgodziny to grozi ze premia jest za nadgodziny bo nadgodziny zaliczają się do frekwencji, a jak to nie zadziała to straszą że cię zwolnią itp

Natal

Może zacznijcie doceniać pracę w dobrej firmie, bo może być tylko gorzej!!

@Natal

Marbo nie jest dobrą firmą. Pracowłem w perfekcie i w perfekcie jest o niebo lepiej niż w marbo

bizon

skrzątek to porażk lata ciągle do bizona na skargi. malo płacą wogole gówniana robota

Witajcie. Właśnie natrafiłam na ogłoszenie w którym napisano, że na produkcje przyjmują również kobiety. Chciałabym zapytać jak to wygląda w praktyce? Tzn. do jakich prac przydzielane są Panie. Czy jest bardzo ciężko (oczywiście rozumiem, że to produkcja nie biuro :) ) oraz jak wyglądaja zarobki? Z góry dziękuję za pomoc.

Sadzi
@Ania

Lekko nie jest pakujesz albo sprzęt sportowy ciężki, albo ciężkie regały , chyba jak juz tu pytasz to nie dla ciebie !

True
@Ania

Przyjęli do pracy dziewczyne z ukrainy.wiec ludzi szukaja ale tskich co nic sie nie odezwia albo nie rozumieją.moze poszukaja na kierownika jakiegos uchodzce ..pożytek z niego taki sam by byl jak z obecnego nic nie wie malo co sie zna szefowi sie nie stawią JAK cos sie mowi do niego to jak do ukrainca :) nie wiel z tego rozumie .

Wkurzony
@True

Święta prawda nie długo to cały zakład będzie z Ukrainy , jest duzo potrzebujących naszych i jak by tylko chcieli to ludzi chętnych i pracowitych jest pełno no ale po co ! Liczy sie tanio ! Ledwo ogłoszenie sie pojawiło a juz jest ukrainka na to miesjce , a gdzie miejsce dla Polaka

BankBank
@True

Już jest następna i też z Ukrainy ! Co to ma być ! Nie potraficie mieć normalnego pracownika ! Ciągła wymianka bo nie dają rady , to samo jak by wstale nie było !

R.B
@Ania

Niepchaj sie tam najgorsza firma w miescie chodzi o podejście do czlowieka marna kasa a tyrasz jak glupi

Kogut
@R.B

I to mowi (usunięte przez administratora) ( brygazista z regalow) ktoru umie tylko wyzywac i podpiedzielac innych tylko poto zeby nie wyszło ze jest nieukiem i kazda robote (usunięte przez administratora)

;)
@Kogut

Dobrze się bawicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Marbo - Starachowice

• Jak się pracuje w Marbo?

Zobacz opinie na temat firmy Marbo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marbo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marbo
2.5/5 Na podstawie 172 ocen.
  • ul. Boczna 41
    27-200 Starachowice