marbo

Starachowice

Opinie o marbo

onnn 2012-03-12 20:44
kolego ciekawy jestem co tam tak podobalo ci sie w tej pracy?moze te zamontowane kamerki na calym zakladzie?
M.w.g 2016-08-20 14:36
Ogólnie to praca jak wszystkie najniższa krajowa na papierze i do ręki ochlapy chyba że jesteś kolegą kierownika który zrobił ze swojego jednego kolegi kierownika magazynu ogólnie to nie polecam tego pracodawcy a szczególnie kierownika J.J i jego kolegi zawsze jeżdżą razem
lab 2016-10-27 11:32
Praca ok, bez stresu, wynagrodzenie ciut wyższe niż oferowali mi w innych firmach w starachowicach na tym samym stanowisku(pracownik produkcji)
janusz 2016-11-24 20:01
praca nie jest trudna zarobki tez dobre ludzie zależy gdzie trafi jak w każdym zakładzie są donosiciele i i świnię ( utrudnia prace dla zabawy) którym nic nie można powiedzieć
ona 2016-12-06 08:56
Ja pracuję już kilka lat, jak się starasz i chce ci się to masz. Nikt Cie nie posadzi bo masz ładne oczy,ale robota ok, bez zbędnego stresu. Jak nie polecasz pracodawcy to odejdź , daj innym zarobić i nie mieszaj... Oczywiście zawsze są jakieś minusy, nie można wszystkim dogodzić, ale jak na tą chwilę nie ma co narzekać. Trzeba być niespełna rozumu aby oceniać kogoś bo z kimś jeździ...chyba że żal Ci d..ę ściska , masz coś na sumieniu i nie chce ci się robić.
Prod. 2016-12-13 20:57
Praca nawet spoko.. choć ludzie nie są traktowani równo... pracownicy z dłuższym stażem zarabiają mniej od nowych podaje przykład kurdupel z wózka p.H chwilowo zagościł na magazynie nie wytrzymał tempa chłopaków .. a oni nie lubią opierdalaczy jeszcze zatrudnionych po znajomości z kierownikiem... kolega robiący to co on powiedzieć nie można bo robi znacznie więcej zarabia mniej....
pracownik 2016-12-14 13:47
atmosfera ok,mozna robic nadgodziny, firma szybko sie rozwija, wiec nie ma obaw o prace. jak sie starasz, zarobisz
Ziom 2016-12-14 22:30
Gówno... starasz montaż walą w chuja ich nadgodziny to fikcja kasę biją.... starasz chyba kierownikowi gałę robisz... temu pseudo kierownikowi bizonowi
Lala 2016-12-14 23:20
Murzynie
Pan 2016-12-15 23:41
Chciałeś trzepac kasę a bawiłes się kierownika [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
mariusz 2016-12-21 11:58
zależy na jakim dziele jesteś ale masz rację jak na wejściu się nie spodobasz to sobie będą Ciebie robić żarty i podkładać świnię
zmarzniety 2017-01-09 10:33
zimno idzie zamarznąć... grzeja by oszczedzac wegiel.. a w niektorych miejcach brak wog ogrzewania...
ludzi maja za nic a sami siedza za biureczkiem w ciepłych pomieszczeniach.. a Ty bedziesz pracował a raczej biegał to Ci moze bedzie ciepło
ja 2017-01-27 21:07
Pracuje już parę lat widziałem dużo zmian w tej firmie dobrych i złych lecz teraz najbardziej irytująca mnie sprawą jest to ze obecny korownik zakładu J.J. przyjmuje do pracy osoby z poprzedniego zakładu (kolegów) oferując im wyższe wynagrodzenie niż osoba pracującym w zakładzie parę ładnych lat ,uzasadnia to ich doświadczeniem ,lecz tak naprawdę osoby te wszystkiego muszą się uczyć ,od kąt został kierownikiem połowa osób które zatrudnił pochodzą z jego poprzedniej pracy około 10-15 osób jest to dyskryminacja
.... 2017-01-31 12:34
Zgadzam się z Toba... wywyzsza swoich ludzi których sam ściągnął z CERSANITU!!!!!
J.g. 2017-01-31 14:14
Ta firma powinna mieć nazwę Marbo i koledzy Jacka z Cersanitu.
Robol 2017-02-12 23:27
Wyplaty sa na czas ale niestety zarobki niski. Najnizsza krajowa na konto reszta pod stolem. Kierownik zmiany Damian to swietny czlowiek czego nie mozna powiedziec o kierowniku produkcji J.J.
Kto nie jest jego kolega albo nie wchodzi mu w tylek nie ma co liczyc na lepsze warunki.
J.g. 2017-03-01 18:45
prawda ludzie nie są równo traktowani przez niektórych przełożonych
Smutny 2017-03-23 01:33
UWAGA na podpierdalacza z magazynu!!!
Zostaw swoją opinię o marbo - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie marbo